:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yok mu kafa dengi bir arkadaş? =)
Soupisgoodfood
Uzun bir süredir gitar ve keman çalıyorum. Spor olarak basketbol, kayak, snowboard ve yamaç paraşütü ile ilgileniyorum. Kitap okumaktan nefret ederim. Hayatı daha çok gezerek öğrenmeyi tercih edenlerdenim. Bu yüzden uzun seyahatlere bayılırım. Çoğu zaman arabama atlar ve bir kaç ay evime uğramadan sürekli seyahat ederim. Yalnız yaşadığım için 4 duvar arasına tıkılı kalmak en büyük korkumdur. Galiba bu yüzden yamaç paraşütünü seçtim. Gerçekten bu sporla insan kendini oldukca havadar hissediyor =) Tavsiye ederim.. Unutmadan, 2 yıldır amatör olarak tango yapıyorum (Akdeniz Ü. Dans Kulübü) Öğrenicez inşallah.. =) Çok alakasız olucak ama bunca şeyin içinde en keyif aldığım hobim akvaryumlarımla ilgilenmek.. 2 adet 300 litre ebatında tanganyika gölü balıklarından oluşan akvaryumlarım ve bir tanede 600 litrelik reef (deniz akvaryumu) var. Palyaço balıkları gerçektende kayıp balık nemo filmindeki kadar sevimliler.. Bence herkes almalı..

Sevgiler =)

edit: Az daha unutuyordum, hatta unuttum. Fotoğrafsız olmaz.. Birde fotoğraf çekmek en çok zevk aldığım uğraşlardan bir tanesidir.. Varsa başka fotoğrafcı arkadaşlar tanışmayı çok isterim.
Ara
spL
Gerçekten yapılabilecek en güzel şeyleri yapıyorsun. Hayalimde olan şeylerin geneli sende var.. Eve uğramadan seyahat etmek.. Deniz akvaryumuyla ilgilenmek vs.

Bende amatör olarak fotoğraf çekiyorum. Ama çekilmeyi sevmiyorum arkadaşlarım fotojeniksin diyorlar ama kendimi resimde pek beğendiğim söylenemez (:

Aradığın arkadaşları bulabilirsin umarım..
Ara
MaNeSiA
yokmu başka bişeyBig Grin
bide bi kaç tane civcivWink

merakta etmeden yapamadım o bi kaç ay nsl geçiniosun
meraklıyım işte napimBig Grin
Ara
Soupisgoodfood
Valla o bir kaç ay göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor diyebilirim.. Okul hayatımdan ve son işimden dolayı doğu ve güneydoğu hariç, türkiyenin her ilinde bir çok arkadaşım oldu. Özellikle akdeniz ve ege turlarında beni hiç yalnız bırakmazlar. Karadenizde gezerken dağların tepesinden arkadaş toplayamıyorsunuz =) Bir arkadaşınız size eşlik etse bile örneğin Sümela Manastırı'na çıkmak isteyenini pek görmedim =) (bilenler ne demek istediğimi daha iyi anlarlar) Veya bizler "aaa ne güzel, yemyeşil" derken, bir çok karadenizli yeşile zaten doymuş durumda, sürekli orman gezintilerinden pek hazzetmiyorlar. Neyse uzun lafın kısası, dolaşırken genelde yanımda arkadaşlarım olur. Gittiğimiz yerlerde genelde otellerde konaklarız. Tabi olimpos gibi bambu evlerde vs. kaldığımızda oluyor.. Ya şimdi ben ne anlatıyım ki =) İlerleyen günlerde fotoğraf eklerim, sanırım o şekilde daha iyi anlatabilirim.
Ara
MaNeSiA
arkadaşların pek bi saf galibaBig Grin

ben şahsen kimsenin otel tatil masrafını karşılamamWink
tanıştır arkadaşlarınlad abirsda biz gezelim forumca:yikildim:
Ara
Soupisgoodfood
Arkadaşlarımın otel masrafımızı karşıladığını nereden uydurdun? =) Yukardaki yazıdan bunu mu çıkardın? =)
Ara
PCKoPaT
Hızına yetişecek biri tanımıyorum bn bu forumda.. Tongue

Kafa dengi brileri elbet cıkacaktır da yaptıklarından bi kacını aynı anda yapacak bri cıkmaz zannımca ..

Eğlenceli brine benziyosun : )

Gitarı severm ama keman calabilmeyi daha cok isterdm : )

Yerinde olmayı isterdim acıkcası :tolga:
Âh be.
Ara
hayal_gercek
Soupisgoodfood ben okudugun bölümü meslegini merak ettim açıkçası?
Ara
adyge55
ooo olmazmı bu forumda kafa dengi gani gani mevcuttur merak etme sen takıldıkça bulursun kafana göre 3-5 arkadaş içini ferah tut sen arkadaşım
Ara
duygusuzmelek
umarım kafana göre bir arkadaş bulursun Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 08:46 AM