:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba Ile Elveda Arasındaki Savaştasın
acemhe

Hayatımdaki Depremlerin Ağır Hasarlarıyla Yerle Bir OlmuşKalmışım
Yüreğim yoğun bakımdaKalp Atışları Gel Git Makamında
Yüreğinide Kulaklarınıda Dünyaya Tıkamışken BenHayata Devam Edebılecek Miyim!?

Ölümle Kalım Arasında Savaşım
Merhabanın Sonbaharımı Bu CaN?
Simdiki Merhaban yokluğa Mı !
Merhaba Ile Elveda Arasındaki Savaştasın
Yenil DüşermisinYitikmisin Göstericek Zaman

yan-mak

Bütün Sebepleri Alıp Gitme Dedim
Bana Da Yanacak Bir Sebep Bırak

Yüregini Alip Git Baska Sevdalara Arkandan Yürek Daglatarak
Alda Git Bendeki Ask Cehennemini
Sevda Mezarligina Gömerek Beni
Ben Gidemiyorum Bendeki Senden
Benim Yerime Sen Terket Bu Bendeki Ask Cehennemin

Gitmissin kaldigin zamanlara inat
Bir ani birakmissin arkanda
Bir de essiz gülümsemeni
Dagilmis hatiralar sarmas dolas olmus hüzünle
Sen gitmissin bulutlarda seninle gitmis
Sensiz yagmura hasret kaldi bu yürek
Ara
acemhe
Duydum ki düğünün varmış Beyaz gelinliğin bedeni´ni sarmış Kırmızı kurdale ne de yakışmış beline Sen gidiyorsun şimdi Ahlar doldu sen giderken dilime Ve Allah acısın benim halime...

///.Göz yaşımı gizleyip Ardından gidişini izleyip Çeker giderim bu diyardan Ve gökte şimşekleri çakar Ölüm meşÃ¢lesini yakar
Terk ederim bu şehri...///

Sana en değerli varlığımı verdim
-Yani sevgimi
-Yani aşkımı
-Yani yüreğimi
-Yani beni ulan beni!
Oysa ki hiç sevmemişsin sen beni !
Ve ben hep senin kirli denizin de yer almışım.

Mutluluğun içindeyken Mutluluğa hasret kaldım Belki de en büyük hatayı Seni sevmekle yaptım Çok ucuza sattın sevda mı İşte bunu da yeni anladım. Beni benimle baş başa bıraktın
Şimdi kendimle dertleşir oldum Ki ağzıma içki sürmeyen ben ! Sayende alkolik oldum Tebrik ederim Yıktın hayatımı....
Yıktın be zalim.

Gidişlerin yalan
Dönmek isteyişlerin gerçek olacak
İşte o zaman koz bende kalacak
Git hadi durma
Ve ardına bile bakma !
Ara
acemhe
BAŞTAN AŞAÄžIYA ACIYORUM

Kimseyi istemiyorum şu beni hiç terk etmeyen yalnızlığımın yanına… Bu gece ve her gece sus pus olmak istiyorum…

Şu koskoca evrende şu sonsuz karanlıkta attığım sessiz çığlıklara hiç bir kulak şahit olmasın… Uzaklara döndürüp gözbebeklerimi boş düşüncelere dalıp öylece kalmak…

Hiç konuşmadan
Hiç duymadan
Hiç görünmeden…

Bu gece canım yalnız kalmak istiyor
Hiç bişey konuşmadan insandan dosttan uzak…

Beni seven herkesten saklanıp kendi dünyamda kendi düşlerimle kalmak istiyorum… Beni sevmeyen herkesin hayatından kaybolup onları kendi dünyalarına bırakıp öylece uzaklaşmak istiyorum…

Bir ben bir de yalnızlığım varız… Beni yüzüstü bırakmayan bir tek o… Bu gece ve her gece uzak durun benden dokunmayın dünyama… Susun n’olur susun… Rahat bırakın beni… Çare değilsiniz derdime…

Böyle değildim sensizliği bilmezdim ben bu bu garip huylar senden yadigar
Böyle değildim ben sensizliği bilmeden

Bu garip huylar senden yadigar…

Bu garip halim
Bu tutarsızlığım
Bu zaman tutmazlığım
Bu hırçınlığım
Bu yalnızlığım…

Hepsi senden kaldı… Taşımak zorunda bıraktın bu yükü bana… Bu ben miyim?.. Değilim!

Ne varsa gönlümde sen aldın götürdün yar
Bu hüzün bana senden yadigar…
Sonu gelmez… Bitmez… Tükenmez…
Bir sen vardın bende birde ben… Sen kendini aldın gittin… Ben kalırım sandım oysa çoktan sana dolanmışım… Sürüklenip gittim farketmeden çekip götürdün…

İçimde ağlayan bir çocuk bıraktın yar
Bu acı bana senden yadigar…
İşte kalan bu…

Ağlayan sızlayan küçük bir çocuk…
Ama bitti artık gözyaşı birikmiyor gözpınarlarımda…
Bu acı artık sadece yüreğimde ve gözlerimde değil…
Bütün bedenimde…
Tek bir yanım yok acıyan…
Ara
acemhe
AYRILIK

Yaşadığım en güzel hikaye olmalıydı bu..
Sen anlatmalı ben yazmalıydım..
Kalbim hızla çarpmalıydı seni her gördüğümde mutlulluktan.
Kalbimi hiç acıtmamalıydın...
Yapamadın...Yapamadık...
Gözümün içine bakmalıydın...Beni öptüğünde nefesini tam içimde hissetmeliydim..
O an nefes almaktan çok dudaklarının tanına varmanın peşinde olmalıydım..
Acıdan değil aşktan nefesim kesilmeliydi..
Yapamadın..Yapamadık..
Bu yaşayabilceğin ve yaşabiliceğim en büyük aşk olmalıydı...
Her anını her satırını her saatini yazdığım bu aşkın sonunu hiç yazamamalıydım..
SEN VE SON...olmalıydı...Yapamadın yapamadık..
Sadece benimle sevişmeliydin..Benimle sevişirken sadece beni düşlemeliydin..
Yapamadın..Kan kokusuna dayanamayan bi vampir gibi...Dayanamadın..
Halbuki bi kadından daha fazlası olmak istemiştim senin için..
Ben Kadının olmayı beceremedim..Sana yetemedim
Yapamadım...Yapamadık...
Şimdi kokun tam içimde...Nefesin iliklerimde..
Orda kalmalıydı tam içimde..
Yapamadın..
Yavaş yavaş sökülüyosun damarlarımdan..
Etkinden kurtuluğumu hissediyorum..Ve sensizliğe gömülüyorum...
Siliniyor yavaş yavaş belleğimden senli zamanlar...
Hoşçakal....
Ara
acemhe
SEVMEKTEN DEÄžİL KAYBETMEKTEN...

Sevmekten değil, kaybetmekten korkuyor insan. Sevmekten korkulur mu hiç? Her gün hiç bıkmadan sevdiğimiz şeyler var; çikolata soslu kaymaklı dondurma mesela, deniz kenarında bir çay bahçesinde oturup ufka bakmak mesela ya da sohbet etmek sıcak bir sesle saatlerce telefonda..

Yalnız kalmayı da seviyor insan ama terk edilmeyi değil yırtılıp atılmış bir mektup gibi. Kazanmayı da seviyor insan ama yenilse de yense de vazgeçemeyecekleri var. Sevmek değil, kaybetmek korkutuyor en çok. Sevince her şeyini veriyor insan, her şeyden geçiyor, kendinden geçiyor kimi zaman. Her defa bu son diye seviyor, benim diye seviyor, geçmişin buruk tatları silinsin diye seviyor, onarmak, onarılmak için seviyor, birden bire seviyor, tükenmek yıpranmak, az kalmak için değil, hep kalmak için seviyor.

Sevdikçe karşılık göremedikçe kaybediyorsun, umudunu kaybediyorsun, dilindeki tatları kaybediyorsun…

Sevmekten değil kaybetmekten korkuyor insan. Güzel başlayan her şeye hükmü geçiyor zamanın. Yeni bir yaş, bir yenisi daha, bir su gibi geçiyor seneler vakitli vakitsiz bir gün sen geçiyorsun yaşamdan, bir gün ben geçiyorum vakti dolmadan.. Kapanmasından korkuyorsun perdelerin, bulunca değil bir ömür, sonsuza dek sürsün istiyorsun. Hiç solmasın çiçekler, hiç bitmesin günler, hiç tükenmesin sevmek sevilmek, elleri ellerinden hiç çekilmesin istiyorsun. İsterse sönsün ışıklar, alıp götürsün deniz dalgalarıyla tazeliğini kıyılarından ama almamasını istiyorsun sevdiğini kollarından..

"Sevmekten değil, kaybetmekten korkuyor, sevince gördüğü rüyadan uyanmaktan korkuyor insan.."
Ara
acemhe
GİDİŞİN GİBİ SİTEMİM DE SESSİZDİR BİLESİN..

Çok tuhaf oldum sen gittiğinden beri..
Sürekli gülüyorum.. Umursamıyorum hiçbirşeyi.. Ben eski ben değilim artık..

Bazen de hiç olmadık yerde birden aklıma geliyorsu n..
Beynim uğulduyor sanki.. Eski günler geliyor aklıma.. Derken resmine bakmaktan alamıyorum kendimi. Açıyorum şarkımızın sesini sonuna kadar..Ha yatımın en kötü anı o an oluyor sonra.. Sanki karşımdasın.. Yine mi aşık oluyorum sana yoksa.. Hayır,olamaz…

İçim acıyor yine.. Ağlıyorum.. bir sana,bir de bana…

Resmin karşımda ya hani, sanki şarkıyı da sen söylüyorsun bana..Ne kadar komik değil mi? Gülüyorum kendime birden..
Sonra irkiliyor um aniden..
Etrafıma bakıyorum
Yoksun!..
Tuhaf…Hiç olmamıştın ki zaten.. Yokluğunu bile bile bakıyorum işte, sonbir ümitle..
Bakma sen bana, saçmalıyorum arada bir böyle
Gidişine sitem midir bilinmez!!
Belki de yokluğunun acısıdır bu çektiğim.. Hep ben çektim sen sakın çekmeyesin..
Yine yoksun yanımda..!
gidişin gibi.....
sitemim de sessizdir bilesin.. ..
Ara
acemhe
ESKİ AŞK YARALARI

Yoksun işte, ölümüne özlemini çekiyorum şimdi. Gittin, hayatımdan düşlerimi, anılarımı sarsarak ve tekmeleyerek kalbimin kapılarını ardına kadar... Yağan yağmurlara, esen rüzgarlara, açan güneşe de aldırmıyorum artık. Günlerin tadı yok, sular da akmıyor.

Göçüp gitti uzak diyarlara sevgi kuşları... Yağmurla da konuşmuyorum artık, nehirlere de anlatmıyorum derdimi. Ayrılık denizine düşmüş, tersine kürek çeken şaşkın bir denizci gibi kalakalmışım yorgun dalgalar arasında... Rüzgar da esmiyor, kahretsin...
Yokluğun ölüm gibi, yokluğun işkence. Sensiz ellerim, bedenim, ayaklarım üşüyor, buza dönüyor hayatım … Uçup gidiyor kırlangıçlar, uzaklara giden hayallerimin peşinden. Turnalar da gidiyor, bir ben kalıyorum bir ben, böyle çaresiz, böyle kimsesiz. Kahretsin...

Omuzları düşmüş basamaklardan inerek hiç bir mutluluk kıtasına varılamıyacağını anladım. Anladım ki, herkes kendi yarasını kanatır içinde ve her acı bir başka acıya açılan kapıdır aslında...

Bir zamanlar saçların gönül bahçemin çiçekleriydi; okşadıkça, dokundukça kokulu güller açardı yüzünde. Bakmaya, dokunmaya kıyamazdım... Ellerini her tuttuğumda sonsuz bir sevinç kaplardı yeryüzünü, gökyüzünün bütün yıldızlarını tutup başına taç yapmak geçerdi içimden, yetmezdi gücüm...

Bir zamanlar sevdası vardı bu dağların, yüreğimi ısıtan, acılarımı yumuşatan, dünyayı mutlu gösteren bana, her yüzüne baktıkça dinlendiren beni, ısıtan buza kesmis ellerimi, gözlerimi ufuktan doğan güneşe bağlayan. Bir sevdası vardı bir zamanlar bu dağların, unutamayacağım, gençliğimi paylastığım, sevincini yaşadığım... Gittin, hepsi terkedip gitti beni...

Yoksun işte, yitirdim içimde gülen o sevdalı çocuk gözlerini. Anladım ki, içinden kayıp bir adamın dalgın bakan gözleridir hüznün diğer bir adı, bu karanlık soğuk gecelerde.

Hani sözcüklerin bile yetersiz kaldığı zamanlar vardır ya, ordayım işte. Anladım ki, bütün yıldızların karardığı gece sevinçlerin tükendiği yerdir.
İç çekmenin başka bir anlamı var mı başka dillerde? Ben susuyorum, öpülmemiş zaman girdapları kemiriyor dudaklarımı. Anladım ki, bütün iççekişler sevgililerine kavuşmayan sevdalıların hüzünlü gözlerine benziyor, yaşamın kıyısında kırılmış tomurcuklara...

Yoksun işte, uzandığımız her nehirde bir mutsuz yaşamın tortusu seyrediyor şimdi. Sen ki, benim yaz yağmurumdun, güz güneşimdin. Şimdi eski aşk yaraları dökülüyor ömrümün kıyılarına, terkedilmişliğin hüznü vuruyor sulara... Anladım ki, her gidiş bir dönüşü anlatmıyor... Her aşk bir mutluluğu...

Gözlerime bakan herkes anlıyor acı çektiğimi. Sır tutamıyorum artık yüzümün hüznü ele veriyor içimdeki fırtınayı. Yalnızlığı vurup sırtıma karda üşüyerek, düşe kalka yollarda gidiyorum işte bilmediğim, tanımadığım dönüşü olmayan bir yere... İstedim ki beklemesin, bilmesin beni hiç bir hatıra...

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mavi Merhaba ... ZeNiTH 12 689 04-14-2022, Saat: 09:00 AM
Son Yorum: wildfang
  Elveda Artık Bende Yokum [!] DarkLady 5 588 04-14-2022, Saat: 03:02 AM
  VedaLarım değiL...ELveda!!! €BeRimSin 8 421 04-13-2022, Saat: 06:16 AM
  Elveda!!!! ÇiLeK 7 363 04-09-2022, Saat: 06:29 AM
  Merhaba Kalbim... MasaL_perisi 33 2,385 04-08-2022, Saat: 06:21 PM