:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizi çooooooooooookkkkkkk Seviyorrrrrrummmmm...
deli-kı@z
ARKADAŞLAR UZUN ZAMANDIR BU SITEDEYIM DOSTLUGUNUZ PAYLAŞIMINIZ.......SICAKKANLILIGINIZDAN VE SAMIMIYETINIZDEN O KADAR MEMNUN VE MUTLU OLDUMKI BU YUZDEN SİZLERI ÇOK SEVDIM VE SEVIYORUMSmile................AMA ARTIK UZUN BIR SÜRE YOKUM..........SİZLERI GÜZEL DOSTLUGUNUZU.........VE SİTEMIZI ÇOK ÖZLEYECEGIM...............HEPİNİZ BANA ÇOK IYI DAVRANDINIZ........HEPINIZI COK SEVDIM...........HERŞEY İÇİN TEŞŞEKKÜR EDERIM...................KENDINIZE ÇOK IYI VE CICI BAKIN BENI UNUTMAYINBig Grin Big Grin Big Grin BEN SIZI HİÇ UNUTMAYACAGIM ÇÜNKÜSadSad HOŞÇAKALIN.................;Wink;Wink:k::k::k:
Ara
deli yürek
msn de söylediğinde nasıl üzülmüştüm halada üzüntülüyüm seni bizde çok seviyoruz biz seni asla unutmayacağız sende bizleri unutma inşAlh Çabuk Dönersin Alaha Emanet Ol Keşke Gitmesen Senin Gibi Bir Arkadaş Duygusuzdan ayrılıyor büyük kayıp neyse Allah En Yakın Zamanda Tekrar Dönmeni Nasip Etsin...:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Ara
sıla
nereye gidiyosun ki hayırdır çok özel değilse sebebini de söylesen ?
Ara
CaNaT
Seni tekrar burada görmeyi çok isteriz Smile
Geri gel olur mu
Allah a emanet ol Deli Kız
Özleneceksin Smile
Ara
Qetesh
Çabuk git çabuk gel Tongue ..
Ara
adyge55
güle güle git oynaya oynaya gel Big Grin

özlermiyiz sanırım özleriz gözün arkada kalmasın Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sen, Sen ve Sen. Sizi Seviyorum :) blue_belial 0 398 04-08-2009, Saat: 12:30 AM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 11:20 AM