:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biz oLmayı baSaRamaYan BizZ !!
acemhe
Beni bırakma’ sözcükleri ‘ bırakıp gitme’ yalvarışları buhar olup uçtu aramızdan. Söz vermiştin bırakmamak üzere ama şimdi hayallerde yaşadığım bir macera oldun. Bırakıp gitmek bu kadar kolaymış meğer, biz fazla anlam yüklemişiz bu kelimeye,fazla güvenmişiz biz olmayı başaramayan bize! Fazla inanmışız birbirimize. En büyük hatayı da burada yapmışız belkide. Öyle bir salmışız ki yüreğimizi feleğin ağır sillesi yakıp geçmiş ikimizi, saf ve temiz bir sevdaymış hayallerimizde olan ve yaşatmaya çalıştığımız. Başaramamışız temiz kalmayı, kirlenmiş sevdamız. Değerini bilmeden hoyratça sokup çıkarmışız çamurların içine. Yazık etmişiz sevdamıza, yazık olmuş yüreğimize, yazık olmuş biz olmayı bir türlü başaramayan bize…
Neydi hatamız? Fazlaca gurur mu yapmıştık yoksa? Yoksa sevmemişmiydi sevdiğini sandığımız yüreğimiz. Yoksa biz sevmek nedir bilmiyor muyduk? Aldanmışmıydık?
Neydik, ne olduk sorularını sorup cevapsız sessizliklerle karşılaşmak yordu beni! Şu an tek bildiğim gurur maskesi altında senin için atan kirli bir yürek, kirlenmiş duygular. Kurgular üzerine kurulmuş bir sevgiyi, çamurlu avuçlarımın arasında sana uzatmamı bekleme… o avuçlar açılmamak üzere sıkı sıkıya kenetlenmiş birbirine… Daha saf,içine hiç kötülük değmemiş bir sevgi yaşamak isterdim bende, ama sen bu sevgiye layık mısın? Bunu hiç hak edebildin mi? Soruları yine cevapsız. Sanırım bu cevapsız soruların arasında, bu çıldırtan sessizlik ortamında avuçlarımın arasında ki yüreğim, yani avuçlarımın arasında ki sen kayıp gidiyorsun yavaşça hissettirmeden… o avuçları açmaya karar verdiğim gün oradan yitip gitmiş olacaksın, hiç olacaksın birden biliyorum. O yüzden kararlıyım sensiz kalmış avuçlarımla karşılaşmamaya… sen ordan çoktan gitmiş olsanda, var olduğunu düşünmek, var olduğunu bilmek duygusu, sensizliğimi bastırır diye umuyorum.
Ara
Aşksı@z
Çok güzel bir paylaşım ellerine Yüreğine sağlık acemhe.
Ara
Qetesh
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Neydi hatamız? Fazlaca gurur mu yapmıştık yoksa? Yoksa sevmemişmiydi sevdiğini sandığımız yüreğimiz. Yoksa biz sevmek nedir bilmiyor muyduk? Aldanmışmıydık?

acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Kurgular üzerine kurulmuş bir sevgiyi, çamurlu avuçlarımın arasında sana uzatmamı bekleme… o avuçlar açılmamak üzere sıkı sıkıya kenetlenmiş birbirine…

Yüreğine sağlık Smile
Ara
PCKoPaT
Alıntı: o avuçları açmaya karar verdiğim gün oradan yitip gitmiş olacaksın, hiç olacaksın birden biliyorum. O yüzden kararlıyım sensiz kalmış avuçlarımla karşılaşmamaya… sen ordan çoktan gitmiş olsanda, var olduğunu düşünmek, var olduğunu bilmek duygusu, sensizliğimi bastırır diye umuyorum

Güzeldi ..
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yanında olmayı cok isterdim eRCi 19 2,035 04-14-2022, Saat: 10:46 PM
Son Yorum: wildfang
  Yanında olmayı cok isterdim eRCi 0 482 07-04-2011, Saat: 10:25 PM
Son Yorum: eRCi
  Seninle OLmayı En Çok Bugün Özledim Ben... Hasretiim 0 284 06-17-2010, Saat: 12:27 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Rüya Olmaktan Vazgeçip Rüya Olmayı Beklersin eRCi 1 439 12-05-2009, Saat: 06:36 PM
Son Yorum: rapunzel
  KaLBiMe AşıK oLMaYı YaSaKLaMaK iSTiYoRuM :: CiMCiMe :: 2 317 08-17-2007, Saat: 02:25 PM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 08:25 AM