:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
нüzüηçiçєği Abla Nerdesin?
deli yürek
:'(:'(:'(:'(:'(Evet Arkadaşlar Bu Forumda Çok Sevdiğim Ablalarımdan Biriside нüzüηçiçєği nickinn sahibi olan ablam dediğim ve ablam gibi sevip saydığım insandır ama ne zamandır göremiyorum kendisini o kadar çok özledimki kendisini anlatamam bana en çok yakınlık gösteren ne zaman yanlış birşey yapsam beni iyilikle güzellikle uyaran çok temiz kalpli iyi yürekli bir insan onu uzun zamandır göremiyorum öz ablam kadar çok seviyorum kendisini gerçekten çok ama çok özledim nerdesin нüzüηçiçєği abla seni gerçekten çok ama çok özledim belki birgün foruma geliceksin ve bu yazıyı okuyacaksın seni çok seviyorum abla ve çok özledim seni saygı ve sevglerimle keşke şimdi burada olsan ve bende bu konuyu açmamış olsam sen burda olsaydın ablacığım benim bu konuyu açmama gerek kalmazdı ama artık ne desem bilemiyorum sadece seni çok özledim tekrar en derin sevgi ve saygılarımla abla *Asİ-yÜrEk*=deli yürek:'(:'(:'(:'(:'(
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Teşekkür ederim ilginden dolayı.Evet bi süredir yoktum gelemedim elde olmayan sebeplerden dolayı herkesin kendine göre sorunları var işte.Ama bundan sonra elimden geldiği kadar arada birde olsa gelmeye çalışıcam.Özlenmek güzelmiş (:
Ara
deli yürek
Seni Her Zman Beklerim Ablacığım.
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Sağol Smile
Ara
deli yürek
Abla inan Bana Seni Çok Seviyorum Seni Çok özlemiştim Seni Görünce Nasıl Sevindim bilemezsin.
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Smile teşekkür ederim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AfrâsyâB (Çikitamuz)Gökhan Nerdesin...... Yorgun Yürek 7 629 11-07-2008, Saat: 12:57 AM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  Nerdesin??? SEHZADEOGLU 1 369 08-27-2008, Saat: 09:23 PM
Son Yorum: nry8

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 09:13 PM