:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dinle ey yar....
acemhe
Dinle ey yar.Seni özlemeyi en çok ben bilirim.Hiç yakınmadım seni özlemekten.Üstelikvirgul.gif kavuşamama ihtimali işlenmemiş soğuk bir taş gibi önümde dikilip dururken.Sana dokunamamak yüreğimi böylesine acıtırken.Yine de bil ey yar...Bil kivirgul.gif yüreğimi kanatırken bu acıya inatvirgul.gif dokunmadan tenine saatlerce sevişebilirim seninle...

Bütün gidişlerden arınmışvirgul.gif uçarı sevdaları bir kenara bırakmış ve kendini sadece aşka adamış bir kızım ben.Senin aşkına...Herşeyi yeniden tanımakvirgul.gif yeniden tanımlamak istiyorum.

Seninle yaşamalıyımvirgul.gif seni yaşamalıyım.Yanımda değilsenvirgul.gif saatler durmalıvirgul.gif sonra sen gelmelisinvirgul.gif kaldığım yerden yine aynı heyecanla devam etmeliyim yaşamaya...Zaman gibisin...

Gözlerinin içine bakıp"SENİ SEVİYORUM" demek istiyorum.Aşkın akışına kapılıp hiçbir kaygı duymadan gidebildiğim yer kadar gitmek istiyorum.

Kokunu içime çekmekvirgul.gif teninin sıcaklığıyla irkilmek istiyorum.Yaşama senin adınla anlam katmakvirgul.gif mutluluğu bulmak ve bir daha kaybetmemek istiyorum.

Seni istiyorum ey yarvirgul.gif canıma bir can daha katmak içinvirgul.gif ruhumun yalnızlığınavirgul.gif yüreğimin acısına son vermek içinvirgul.gif daha mavi bir denizvirgul.gif daha mavi bir gökyüzü virgul.gif daha mavi bir sevda için
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sus ve dinle!!! SessizRüzgar 5 289 04-12-2022, Saat: 07:54 PM
Son Yorum: wildfang
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 591 04-09-2022, Saat: 10:13 PM
  DiNLe BeNi...!! eRCi 4 300 04-06-2022, Saat: 02:57 AM
  kalbinin sesini dinle.. eRCi 2 386 04-02-2022, Saat: 01:35 AM
  Y?re?inin Sesini Dinle.. ROSE 13 990 04-01-2022, Saat: 10:27 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:52 AM