:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Susuşum OL
acemhe

Yağmurun bir damlasında bıraktım yüreğimi. Gözlerim gözlerine yağdığında kirpiklerim acıtıyor bedenini. Su gibivirgul.gif ırmak gibivirgul.gif akıyor yüreğim. Uzanıp tutuverecekmiş gibi ellerim. Tam ulaşacakken kaçıyor benliğimvirgul.gif duru sularla birlikte kıyıya vuruyor...

Kıyılar çiziyor benliğimivirgul.gif gözlerimden akan yağmur tanelerini kurutuyor. Yağmurlar bulut oluyor. Yağıyor kır çiçeği kokulu tepelere. Çiçekler mis kokuyorvirgul.gif toprak kokuyorvirgul.gif yağmur kokuyorvirgul.gif sen kokuyorsun. Tenime yağıyor...

Tenim derin suların maviliğinde dalgalarla boğuşuyor. Kahve olan gözlerim okyanus renginde çırpınıyor. Mavi kokuyorvirgul.gif yeşil oluyorvirgul.gif sen doğuyorsun...

Doğuşun bir bebeğin kokusu gibivirgul.gif sütvirgul.gif safvirgul.gif temiz...
Çocukluğumda sev beni. Avuçların ben kokayım. Gözlerinde ben doğayım. Nefes aldığın soluk ben olayımvirgul.gif ciğerlerine dolayım...

Sevmekle sevmemek arasında kaybolsun düşüncelerim. Hırçınlaşsın gözlerim. Tırkan aralarında dolan ten olvirgul.gif sen ol. Kaybolsun düşlerim. Düşlerime gelen sen ol. Mutlu et beni...

Ruhum ruhuna değsinvirgul.gif sesim sesinevirgul.gif tenim tenine.. Vuruşlarında öldür beni. Aç kalmalarım doysun yalnızlığa. Ruhunla doyur beni. Sevmelerin tertemiz olsun. El değmemişvirgul.gif kirlenmemişvirgul.gif tüketilmemişvirgul.gif Bakışlarında yor beni. Sevmelerimde doğur beni...

Ellerin çizsin kaderimivirgul.gif yüzümde. Yüzümde yol ol.
Yollarına kat benivirgul.gif katık olvirgul.gif su ol...

Nefesler tüketmesin sevdayıvirgul.gif gözler doymasın birbirinevirgul.gif değerler yıpranmasın arkanı döndüğünde...

Hayat olvirgul.gif AŞK olvirgul.gif inanç ol...

Ölümsüz sevda olvirgul.gif türküler yakılmayanvirgul.gif çiğnenmemiş toprak olvirgul.gif yüzülmemiş denizvirgul.gif alınmamış nefes...

Bir çığlıkta öldür bedenimivirgul.gif acıtan sen ol...

...SUSUŞUM OL...
Ara
Aşksı@z
Ellerin çizsin kaderimivirgul.gif yüzümde. Yüzümde yol ol.
Yollarına kat benivirgul.gif katık olvirgul.gif su ol...

Nefesler tüketmesin sevdayıvirgul.gif gözler doymasın birbirinevirgul.gif değerler yıpranmasın arkanı döndüğünde...

Hayat olvirgul.gif AŞK olvirgul.gif inanç ol...

Ölümsüz sevda olvirgul.gif türküler yakılmayanvirgul.gif çiğnenmemiş toprak olvirgul.gif yüzülmemiş denizvirgul.gif alınmamış nefes...

Bir çığlıkta öldür bedenimivirgul.gif acıtan sen ol...

Mükemmel bir paylaşım ellerine Yüreğine sağlık olsun Yüreğinden sevgi Kalbinden Aşk eksik olmasın emi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AnLattığım Kadar, Hatta Daha FazLasıydı SuSuŞuM ... €BeRimSin 6 400 11-03-2008, Saat: 12:18 PM
Son Yorum: €BeRimSin
  Üç Noktaydı Susuşum, Bir Virgül Hatırına Yazıyorum Şimdi... Yorgun Yürek 2 459 08-29-2008, Saat: 11:00 AM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:50 PM