:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkekleri Evliliğe Götüren Cümlelermiş
Soupisgoodfood
Hergün bu tip imaları duymaktan bıktım usandım.. Hepsini defalarca duymuşumdur. Tüm kadınlar sözleşmiş gibi aynı cümleleri söylenip dururlar. Bunlardan en sık duyduklarım 'biz neyiz? Sonumuz ne olacak? ve Hamileyim.. Nan yatağın ucuna ceketimi assam hamile kalıyorlar anlamış değilim. Bir de oraya yazılmamışlardan 'seninle uyanmak istiyorum' var. Bakın bu da moda cümlelerden. Son 1 yılda kaç defa duydum bilmiyorum..

Evlenebileceğim bir çok kızı diğerleriyle aynı cümleleri kurduğu için farklı bir yere koyamadım. Evlilikten de soğuttular diyebilirim. Ne hoşuma gider diye düşündüğümde artık bunlardan farklı bir şekilde, ima etmeden ve açık açık evlenmek istediklerini söylemeleri çok daha güzel olurdu diye düşünüyorum. Sizde yapmayın nolur.. Evlenmek istemenin ayıbı mı olur? Bunu kadın açık açık söylerse ne olur ki? Gerçekten anlamış değilim.. İmalarla lafı dolandırıp oraya getirmeye çalışmak size daha mı etik geliyor? Çok mu zekice? Karşımda bunları söyleyen kişiler, konuyu evliliğe getirmeye çalışırken ben bunu zekama hakaret olarak algılıyorum.

Erkeklere tavsiyem safa yatın.. Veya çok acil tarafından hemen romantik olun.. mesela 'bizim sonumuz ne olacak' diyen birisine;

"bize" iyi de deseler biz mutlu olalım,
"bize" kötü de deseler biz yine mutlu olalım,
"bize" sizin sonunuz yok desinler,
olsun, biz yine mutlu olalım..
"biz" sonsuz olmaktan mutlu olalım..

cevabını verin ve bir öpücük kondurun. Konu evliliğe gelmeden +50 bonusla mevzuyu kapatırsınız. Bu satırlar 1000 kaplan gücündedir.
Ara
_AL0n3_
- Senden bi çocuğum olsun istiyorum Nejat. Evlenmemiz
şart diil.

- Soyadın çok güzelmiş Ertan. Dikkat ettin mi benim ismimle de
çok kafiyeli oluyor.

- Hamileyim Zikri!

tesekkürLer fıstık Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Patikli_Penguen
Soupisgoodfood Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hergün bu tip imaları duymaktan bıktım usandım.. Hepsini defalarca duymuşumdur. Tüm kadınlar sözleşmiş gibi aynı cümleleri söylenip dururlar. Bunlardan en sık duyduklarım 'biz neyiz? Sonumuz ne olacak? ve Hamileyim.. Nan yatağın ucuna ceketimi assam hamile kalıyorlar anlamış değilim. Bir de oraya yazılmamışlardan 'seninle uyanmak istiyorum' var. Bakın bu da moda cümlelerden. Son 1 yılda kaç defa duydum bilmiyorum..

Evlenebileceğim bir çok kızı diğerleriyle aynı cümleleri kurduğu için farklı bir yere koyamadım. Evlilikten de soğuttular diyebilirim. Ne hoşuma gider diye düşündüğümde artık bunlardan farklı bir şekilde, ima etmeden ve açık açık evlenmek istediklerini söylemeleri çok daha güzel olurdu diye düşünüyorum. Sizde yapmayın nolur.. Evlenmek istemenin ayıbı mı olur? Bunu kadın açık açık söylerse ne olur ki? Gerçekten anlamış değilim.. İmalarla lafı dolandırıp oraya getirmeye çalışmak size daha mı etik geliyor? Çok mu zekice? Karşımda bunları söyleyen kişiler, konuyu evliliğe getirmeye çalışırken ben bunu zekama hakaret olarak algılıyorum.

Erkeklere tavsiyem safa yatın.. Veya çok acil tarafından hemen romantik olun.. mesela 'bizim sonumuz ne olacak' diyen birisine;

"bize" iyi de deseler biz mutlu olalım,
"bize" kötü de deseler biz yine mutlu olalım,
"bize" sizin sonunuz yok desinler,
olsun, biz yine mutlu olalım..
"biz" sonsuz olmaktan mutlu olalım..

cevabını verin ve bir öpücük kondurun. Konu evliliğe gelmeden +50 bonusla mevzuyu kapatırsınız. Bu satırlar 1000 kaplan gücündedir.

komik :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
TutkuM
Big Grin Bu cümleler evliliğe götürüyorsa gülerim Big Grin
Teşekkürler Ezgi.
Ara
PesmisT GirL
Rica ederm Big Grin
Ara
ceylan gözlü1
güselmiş Smile ama bence evliliğe kesin götüren sadece en son madde diğerlerinin erkekleri bu kadar kolay evliliğe götüreceğini sanmam Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkeler nasıl etkilenir? erkekleri etkilemenin yolları nelerdir? MaSaL 0 484 09-12-2010, Saat: 11:21 PM
Son Yorum: MaSaL
  Erkekleri seviyoruz ....çünkü? Yorgun Yürek 7 650 07-15-2009, Saat: 03:31 PM
Son Yorum: deli yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 10:06 PM