:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:(Yardıım ederseniz sevinirim
kanatsı@z_meleq
Facebook ta falan video izliyorum ses gelmioyr Sad görüntü gayet hoş ama normalde winaptan fln mzikdinleyince ses geliyor...

Biraz araştırdımm

1-BAŞLAT'tan çalıştır'ı tıklayın ve regedit yazarak kayıt defteri düzenleyicisine girin.
2-Sol taraftaki menüyü kullanarak;
Bilgisayarım\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Drivers32 'a kadar ilerleyin.
3-Sağ taraftaki pencerede boş bi yere tıklayarak YENİ ardından DİZE DEÄžERİ ni tıklayarak satır ekleyin. Satırın ismini wavemapper olarak değiştirip ENTER'a basın. Böylece Adı wavemapper, Türü REG_SZ olan bir satır eklemiş oldunuz. wavemapper ismine çift tıklayın, size değer verisi girmenizi isteyen bir pencere açılacak. Buraya msacm32.drv yazın ve Tamam'ı tıklayın. Eklemiş olduğunuz satırın son hali şöyle olacak:

wavemapper REG_SZ msacm32.drv

4-Kayıt defteri düzenleyicisini kapatın.
5-Bilgisayarınızı yeniden başlatmanıza gerek olmadığı için arkanıza yaslanın ve videoların keyfini çıkarın.

<Bunuda yaptım ama yine ses gelmiyorrr deli oluyorummm :kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:
Ara
PCKoPaT
O zaman video izlemeBig Grind
Âh be.
Ara
€BeRimSin
Eğer bu yaptıkların olmuyorsa ses kartını güncelle Smile
deli yürek
ActiveX Denetiminizi Tekrar Yüklemenizi Tavsiye Ederim.
Ara
kanatsı@z_meleq
Bunarı nasıl yapıcağımı bilmiyorum ama denicem Big GrinBig Grin
Ara
kanatsı@z_meleq
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O zaman video izlemeBig Grind
:pisik: :yikildimBig Grinavlun sesi uzaktan iyi geliyor tabii Big Grin<insafsıızz Big GrinBig GrinBig Grin:d
:hihi:kop:
Ara
deli yürek
Video İzlerken Ses Gelmiyorsa Sayfanın Üstünde ActiveX Denetimini Yüklemek İçin Buraya Tıklayınız Gibi Bir Yazı Çıkıyormu Sarı Renkte.
Ara
PCKoPaT
kanatsız_meleq Adlı Kullanıcıdan Alıntı::pisik: :yikildimBig Grinavlun sesi uzaktan iyi geliyor tabii Big Grin<insafsıızz Big GrinBig GrinBig Grin:d
:hihi:kop:

Yok be insafımdan izleme dedim Big Grin

Hani ses gelmyo fln ya kötü bi duygu olsa gerek dyeTongue Big GrinD
Âh be.
Ara
kanatsı@z_meleq
<Evet çok kötü bir duygu Big GrinBig Grin
Zaten bnde şakayaptım Big Grin
Ara
PCKoPaT
Hıı dmam Big Grind
Âh be.