:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
^^^?ok dikkatli okuyun^^^
crazy_carsma
[b][b][b]?lk ?nce sen bu sat?rlar? okurken ben bu d?nyada olmayacag?m.Ve de ?z?r diliyorum senden " seni " karanl?k ve de koyu yaln?zl?k deminde sevgisiz b?rakt?g?m icin ?z?r dilerim bahar g?zl?m

?k defa seni sevmistim:y?regimdeki sevda atesini yaln?z senin icin yakm??t?m ve ben ?lsem de sen yasad?kca bu sevda atesi hic s?nmeyecek..Belki bu sat?rlar? okurken bir masum g?vercinin ?rkekligini ve de g?zlerimden s?z?len g?zyaslar?m?n ?slakl?g?n? ; ben yazarken ki aglay??lar?ma sen okurken eslik edeceksin

Can?z?m ,Beyaz kelebegim

?lk defa sana acm?st?m kalbimin kilitli olan kap?lar?n? .G?nese kapal? olan g?nl?m?n perdelerini senin tatl? g?l??lerin icin aralam?st?m.Senin icin ak?tt?g?m g?zyaslar?m? ve de seni ?zd?g?m gecelerde uykular?n bana haram oldugunu yazmal?y?m sevda kokan sat?rlar?ma.?Lk ?p??t?g?m?z bahar sabah? hala akl?mda ve solgun dudaklar?m hala dudaklar?n?n sarhoslugunda

Seninle mutluydum.Seninleyken Cennetteki Leyla ile Mecnun gibiydik.Yaln?z ve karanl?k gecelerimde ?s?memek icin hep senin hayallerine sar?l?p uyuyordum.Sabahlar? hayata seninle merhaba diyebilmek icin g?zlerimin ?n?ne senin tatl? tebess?mlerini getiriyorum.

Sunu bil ki MELEK KALPL?M; Sensiz Cennette yasamaktansa seninle Cehennemde alev alev yanmaya raz?y?m ben.Son nefesimde bile ismin olacak dudaklar?mda.Kalbimde senin sevgin ve de dudaklar?mda atesin olacak.G?zlerindeki g?zyaslar?n? sadece ben silmeliyim sadece ben ?lmeliyim senin icin

Dilegim ; t?m dileklerinin gerceklesmesi,sana umutlar?m kurdun t?m hayallerinin sabah?na gercege d?n?smesi Tek istedgim Rabbimden ben gidince g?zlerinden s?z?lecen her g?zyas? damlas? icin g?ky?z?nden binlerce mutluluk damlas? b?rakmas?..

Ve gidiyorum iste senden uzaklara sessizce ve de seni severek gidiyoruum.G?zlerimi y?ld?zlara , tebess?mlerimi g?llere kalbimi senin s?cak y?regine emanet ediyorum.Ve de hicbir zaman unutma beni senin g?zyaslar?n? ben uzaklarda olsam da hissederim.K?yamam g?zyaslar?na Sak?n aglama bahar g?zl?m..

Ac?lar?n? ve de h?z?nlerini sahildeki kumlara b?rak ki bir r?zgar estiginde hemen kaybolsun.Mutluluklar?n? ve de sevinclerini her zaman g?zlerinde sakla ve g?l??lerinde mutlu ol..Multuluklar?nda ve sevicnlerinde sevgim ve ben olacag?m..

Gidiyorum ve gitmeliyim ama unutma giderken kalbiimi y?regine armagan ediyorum.Ona iyi bak Ben y?ld?zlar kadar uzak olsam da gercekte bir nefes kadar yak?n olacag?m.

Bir g?n yan?ma gelirsen beni saran karatoprag?n ?zerinde karlar? temizle ve de orada bir nazeniin bir sevda tomurcugu bulacaks?n doukn ona.Ve onun yapraklar?nda sana yaz?lm?s binlerce " seni seviyorum" kelimesi bulacaks?n.Belki bedenim toprag?n alt?nda c?r?se de unutma ruhum ve de kalbim her zaman seninle olacak.Ben senin Cennetin kap?s?nda Leylas?n? bekleyn Mecnun misali bekliyor olacag?m.Elveda YILDIZ G?ZL?M....
[/b][/b][/b]

Ara
>As!_M€L€q<
Sunu bil ki MELEK KALPLİM; Sensiz Cennette yasamaktansa seninle Cehennemde alev alev yanmaya razıyım ben.Son nefesimde bile ismin olacak dudaklarımda.Kalbimde senin sevgin ve de dudaklarımda atesin olacak.Gözlerindeki gözyaslarını sadece ben silmeliyim sadece ben ölmeliyim senin icin

süper bir şeyy yaaa ellerine sağlıkkk arkadaşiımmmm

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşk ne demek derseniz OKUYUN... PrinceSs 7 327 04-11-2022, Saat: 07:21 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu Yaziyi Her Sabah Okuyun Masal_yuzLu 14 552 04-05-2022, Saat: 11:34 PM
Son Yorum: wildfang
  Evli Veya Bekar Olun Farketmez. Mutlaka Okuyun Beyler!! Qetesh 8 643 05-10-2011, Saat: 12:05 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Serserim (mutlaka Okuyun Harika) HIÇKIRIK 5 503 11-01-2007, Saat: 08:47 AM
Son Yorum: HIÇKIRIK
  Bir Aşkin Kaçak Hikayesi (mutlaka okuyun..) Elfida 4 360 10-01-2007, Saat: 07:52 PM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 06:39 PM