:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
::Bu gecede Yaln?z kald?m B?RTANEM::
crazy_carsma
bu gece de yaln?z?m Birtanem..D???n?yorumda..Bazen ac?m oldu seni sevmek , bazen en g?zel tebess?m?m..

Bazen i?imde bir s?z? bazen mutlulu?um...Bazen her?eyim bazen hi?bir?eyim oldu...ama vazge?emedim! Seninleyken bazen kalabal?klar i?inde bazen yapayaln?z oldum...

En umulmad?k anda sevdim seni , en vurdumduymaz , en sa??r ve en k?rle?mi? taraflar?mla...O gece ay tutuldu ve g?ne? hi? yakla?mad??? kadar ?ok yakla?t? d?nyaya...Oysa benim ?ekim alan?mda bir tek sen vard?n bir de yaln?zl???ma ortak sesin , vazge?emedi?im g?zlerin vard? hemen yan?ba??mda...

Ve her?ey seni sevmekle ba?lad?...Hayat bazen her?eyden vazge?mek oldu , bazen bir senden vazge?ememek...

Tek zaaf?m sen oldun ?mr?mce , bir sana d?nemedim s?rt?m? ve kap?y? ?ekip h?zl?ca gitmek hi? akl?ma gelmedi! gelmeyecekte...Her?ey seni sevmekle ba?lad?...

D?nya asla bir toz bulutu olmam??t? zaten.

Sevmek diye bir ?ey varm?? ve sevince iliklerine kadar hissediyormu? insan varl???n? , t?m ac?lar? ve sevin?leri bir anda ya?ay?p t?ketiyormu? . Varl???n ve yoklu?un... ikiside bazen ?yle zor ki! Ke?ke biraz olsun anlatabilsem sana , payla?abilsem ac?lar?m? seninle , k?yamam ki... Hi? susma istiyorum yan?mdayken , akl?ndan ge?en her?eyi bilmek istiyorum , hayallerini , korkular?n? , saklad???n kendini ve kendinden bile k?skand???n sevdan? anlat istiyorum.Zannederim ben seni seveli as?rlar oluyor kara k?z?m ben yeni anl?yorum..

Unutma sevdi?im unutma hi?bir direni?imi ve teslimiyetimi unutma.?imdi sana cevab?n? veriyorum akl?ndaki b?t?n sorular?n?n...Her ayr?nt?m sende gizli benim.Sana verdi?imden ba?ka ben yok ki bende..

Anla can?m?n i?i DEL? G?B? SEVEN bir ruhun kar??s?nda ka? a?k dimdik durabilir.Seni sen gibi seviyorum..
Ara
MasaL_perisi
Yüreğine sağlık arkadaşım...
Ara
ROSE
yüreğine sağlık arkadaşım teşekkürler
Ara
eklimya
mükemmeldi
Ara
crazy_carsma
sizlerde saolun arkdaşlar beğendinize çok sevindim....
Ara
>As!_M€L€q<
Tek zaafım sen oldun ömrümce , bir sana dönemedim sırtımı ve kapıyı çekip hızlıca gitmek hiç aklıma gelmedi! gelmeyecekte...Herşey seni sevmekle başladı...

saol arkadaşımm ellerine yüreğine sağlıkkkkk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  A?k Ya?mur DamLaLar?ndan YaLn?z ?ir Tan€si... €BeRimSin 5 577 04-07-2022, Saat: 12:43 PM
Son Yorum: wildfang
  Susmak en b?y?k yaln?zl?k mscxcs 5 647 04-07-2022, Saat: 01:11 AM
  S€nd€ Kald? Y?r€?im... €BeRimSin 4 542 04-07-2022, Saat: 12:22 AM
  Ya?am ve ?l?m.. Sevmek ve sevildi?in halde yaln?z olmak.. eRCi 1 599 04-06-2022, Saat: 04:28 AM
  ...A?kta g??s?z kald?m Sevgilim ba???la... eRCi 6 493 04-05-2022, Saat: 09:16 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 10:02 PM