:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuz aiLesi ! . . . (:
riukeen
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Musti iyi asılıyordu kızlara amaBig Grin .. Bide dondurmacıyı unutamıyorum Tongue .. Bide Leylanın silah sıkmasınıBig Grin.. Az kalsın bizi vuracaktıBig Grin..

kendi manitanı anlat senn Big Grin
Ara
Hasretiim
Orda olmak vardi ya"Smile Güzel gectigine Sevindim Smile
Ara
CReATuRE
Valla o dondurmacıdaki videoyu kesinlikle istiyorum adem burda yoksa kan çıkar Big GrinBig GrinBig Grin

Leyla'ya laf yok SmileSmileSmileSmile helal olsun ona , onun yerinde başkası olsa o kadar durmazdı yanımızda,sağolsun bie eşlik etti bizden bir parça gibiydi aramızda tek kız olmasına rağmen kendine yakıştığı gibi davrandı...

Ama şuda var ki leylanın silah attığı video buraya koyulsa yada youtube'a tıklanma rekorları kırar Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin eline silahı aldı kız çıldırdı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
riukeen
ya o dondurma çok koma ya adam almasın diye tutayım dedim sıkı çatırttt etti hah Big Grin
Ara
aMyLee
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya o dondurma çok koma ya adam almasın diye tutayım dedim sıkı çatırttt etti hah Big Grin

küsmüşdüm ama ben ona vermio bi türLü dondurmayı hareketLi bi adam eheheee Tongue

ama herşey cok güzeLdi bea Smile
Ara
aMyLee
Valla o dondurmacıdaki videoyu kesinlikle istiyorum adem burda yoksa kan çıkar Big GrinBig GrinBig Grin

o tam komediydi ya aLcak adam Big Grin ama en sonunda dondurmayı aLdım eLindenn Big Grin

Leyla'ya laf yok SmileSmileSmileSmile helal olsun ona , onun yerinde başkası olsa o kadar durmazdı yanımızda,sağolsun bie eşlik etti bizden bir parça gibiydi aramızda tek kız olmasına rağmen kendine yakıştığı gibi davrandı...

teşekkürLer aziz Smile o sizden kaynakLı Smile

Ama şuda var ki leylanın silah attığı video buraya koyulsa yada youtube'a tıklanma rekorları kırar Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin eline silahı aldı kız çıldırdı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Bi an kendimi kaybettim yaww Big Grin hayatımda eLime siLah aLmış biri değiLimm Big Grin

Ara
Qetesh
Belli Big Grin .. Ben ilk başta dağdan indi galiba dedimBig Grin .. Hele Ercan abi Tongue .. Silah değil gül tutuyor sanki Big Grin ..

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar Smile .. Çok güzel bir gündü. Şunuda söylemek istiyorum, İstanbulda oturan erkekler kendilerinden utansınlar. Leyla kadar olamadılar. Olamasınlar. Kendileri kaybederler. Şahane bi gün geçirdik Smile ..

Resim ve videolara gelince şimdilik bi kaç tane koyucam. Diğerlerini beraber kararlaştırıp koyacağız..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  1.Duygusuz-En Se?meLeri in_love_girl 23 1,994 04-06-2022, Saat: 04:32 PM
Son Yorum: wildfang
  Duygusuz'da €n ?ok KimL€ Tan??maK ?st€rdiniz... €BeRimSin 52 2,210 04-06-2022, Saat: 01:08 PM
Son Yorum: wildfang
  Duygusuz'un diğer forumlardan farkı (: MeLeksi 8 586 02-19-2011, Saat: 07:22 PM
Son Yorum: DummeN
  Tv hastası çocuğa ailesi bakın ne yaptı? CaNaT 6 426 08-26-2009, Saat: 05:42 PM
Son Yorum: Seyduna
  Duygusuz.com ve Biz ... €BeRimSin 15 757 12-17-2008, Saat: 09:06 PM
Son Yorum: beyzarda.38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 03:58 PM