:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Böö
deli-kı@z
BENDE BAŞLIK İLGİNÇ GELDI GIRDIMBig GrinBig Grin VALLAHI HASAN SENIN GIBI BIR SEVGILIM OLSA VURURUMBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin FORUMDAKI BÜTÜN KIZLARA EVLENME TEKLIF ETMIŞSIN.......Big GrinBig Grin TÖBE TÖBE YABig Grin
Ara
acemhe
:d :d :d :d
Ara
Hasretiim
deli-kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BENDE BAŞLIK İLGİNÇ GELDI GIRDIMBig GrinBig Grin VALLAHI HASAN SENIN GIBI BIR SEVGILIM OLSA VURURUMBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin FORUMDAKI BÜTÜN KIZLARA EVLENME TEKLIF ETMIŞSIN.......Big GrinBig Grin TÖBE TÖBE YABig Grin

Aaa Hasan bak bu sana bi mesaj galibaSmile Etsen Olumlu bir Cevap Alacaksin Heralde Galiba Sanursam Smile
Ara
rapunzel
:yikildim:
Ara
€BeRimSin
deli-kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BENDE BAŞLIK İLGİNÇ GELDI GIRDIMBig GrinBig Grin VALLAHI HASAN SENIN GIBI BIR SEVGILIM OLSA VURURUMBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin FORUMDAKI BÜTÜN KIZLARA EVLENME TEKLIF ETMIŞSIN.......Big GrinBig Grin TÖBE TÖBE YABig Grin

:$ Vur beni Big Grin Big Grin Big Grin
€BeRimSin
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aaa Hasan bak bu sana bi mesaj galibaSmile Etsen Olumlu bir Cevap Alacaksin Heralde Galiba Sanursam Smile

Ahh ahhh hiç sorma kimse derdimden anlamıyo hasretim .. Sad Tongue

Sen evlensene benle Big Grin Big Grin
€BeRimSin
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim:

Yıkılışına kurban senin Big Grin Big Grin
acemhe
haskalpcuz4.gifhaskalpdls6.gif ımmmmmmm nasıl desem bilmiuorum kii Wink
Ara
€BeRimSin
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haskalpcuz4.gifhaskalpdls6.gif ımmmmmmm nasıl desem bilmiuorum kii Wink

Bişi demicen evet dicen sonra gelcem babandan istecem seni .. Tongue Sen evet demen yetiyo Big Grin Nolur ya sen anla beni evlenelim nolur nolur Big Grin Big Grin
acemhe
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bişi demicen evet dicen sonra gelcem babandan istecem seni .. Tongue Sen evet demen yetiyo Big Grin Nolur ya sen anla beni evlenelim nolur nolur Big Grin Big Grin

gören de dicek ki evde kaldı çocuk gerçekten Big Grin peki soruyorum neden ben Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:13 AM