:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dilencinin Parası 3 Günde Sayıldı..
€BeRimSin
Bide bizim burda var böyle adamlardan! Adam dileniyor sonra passat son model aramasına atlayıp diğer camiye dilenmeye gidiyolar ..

Valla bizden zengiller .. ( Allah rızası için diyolar birde )

Yuh'unuz yani + Çüş'ünüz .. Tongue Pehh Big Grin
acemhe
yaaaaaa biz patronun karşısında alacağımız olduğu halde dilenir gibi patrondan para istiyoruz adamlara bak ya ne yüzsüzler çok sinir oldum haaaaaa Angry
Ara
acemhe
bi tane de bakırköy de var yakışıklı falan hergördüğümde "Allah belamı versin açım!" diyo ben 4 yıldır orada çalışıyorum o adamı doyuramadılar Big Grin

bi tane de teyze var yaşlı sürekli sokakta bağıra bağıra konuşuo biri yanından geçerken de "1 liranız var mı acaba Big Grin"
Ara
acemhe
bi tane de bakırköy de var yakışıklı falan hergördüğümde "Allah belamı versin açım!" diyo ben 4 yıldır orada çalışıyorum o adamı doyuramadılar Big Grin

bi tane de teyze var yaşlı sürekli sokakta bağıra bağıra konuşuo biri yanından geçerken de "1 liranız var mı acaba Big Grin" diyo Big GrinBig GrinBig Grin Allahım ne insanlar var
Ara
acemhe

bi tane de teyze var yaşlı sürekli sokakta bağıra bağıra konuşuo biri yanından geçerken de "1 liranız var mı acaba Big Grin" diyo Big GrinBig GrinBig Grin Allahım ne insanlar var yaa
Ara
deli yürek
Bumu Tasarruflu Davranmaya Örnek Olunacak Şey Her Neyse

Teşekkürler EZGİ Kardeşim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  56 günde 8 yangın Aydos37 0 418 12-01-2011, Saat: 10:50 PM
Son Yorum: Aydos37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:31 AM