:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
€zBeRimSin&deli yürek.
deli yürek
Merhaba Arkadaşlar Sizlere Anlatmak İstediğim Hikaye Tamamiyle Gerçektir Bir Akşam Yine Bilgisayar Başında Oturuyorum Msn Açık Dalmışım Birden Dıdıdıt Sesi Gelince Korktum Oda Hasan Abi yani €zBeRimSin neyse konuşuyorduk bildiğiniz gibi bende Ankarada Oturuyorum işte Hüsom Ben Şu Saatte Ankaranın Şurasında Olacağım Beni Oradan Alabilirmisin Dedi Bende Olur Dedim Ailenin Haberi Var Demi Sonra Rahatsız Etmeyeyim Dedi Bende Ailem Benim Arkadaşlarıma Karışmaz Dedim Ama Tamda O Akşam Yengem Hastalandı Acile Gittik Hasan Abiyi Almaya Gidemedim 3 gün sonra Hasan Abi Sabah cepten bana Mesaj Yolladı Hüsom Ben Ulus Cumhuriyet Meydanında Seni Bekliyorum Diye Bende Dolmuşa Atladığım Gibi Gittim Hasan Abiyi Buldum Beraber Gezdik Yemeğe filan gittik Ulusta Ben Çantasını Aldım Önden Eve Geldim Hasan Abide Akşam Geldi Duraktan Aldım Bizim Ev Son Durağa Yakın Olduğu İçin Ama Kışın Soğuktu Neyse Eve Geldik Yemek Çay Filan İkram Ettim Hasan Abi İneternet Var İstersen Duygusuza Girebilirsin Dedim Oda Hüsom yorgunum Şimdi Giremem Filan Dedi Yanında flash disk getirmiş film filan izledik ondan sonra odamı ve yatağımı ona bıraktım 1 gece kaldı sabah yolcu ettim Ve Sizlerle Bunu Paylaşmak İstedim.
Ara
_AL0n3_
hmm ne güzeL Smile
Ara
€BeRimSin
Smile Smile Smile Smile
deli yürek
Forumdan Biri İle Ankarada Karşılaşacağım Aklıma Bile Gelmezdi Ama İşte Sevindim. Hasan Abiyi Görmüş Oldum.
Ara
aMyLee
süper yaw bizim ist. buLuşmamızda da musti ercanLarda kaLmışdı puf güzeL bi

gündü Smile

eminim güzeL geçmişdir gününüz Tongue

ve birde insan görünce biraz tuhaf oLuo Big Grin
Ara
deli yürek
Evet Süper Bir Gündü Hatta resmini telefonuma bile çektim hatıra kalsın diye sevindim Ankaraya geleceğini öğrendiğimde.
Ara
Qetesh
Ne güzel..

Silivriye gelecek varsa buyursun gelsin arkadaşlarTongue .. Bayan olursa daha iyi olurBig GrinBig Grin ..
Ara
ÐŽeşaren
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne güzel..

Silivriye gelecek varsa buyursun gelsin arkadaşlarTongue .. Bayan olursa daha iyi olurBig GrinBig Grin ..

Allah seni napmasın Smile

Ne güzel sizin adınıza çok sevindim Hüseyin Smile
Ara
deli yürek
Teşekkür ederim canımın içi ablacığım.
Ara
Aşk_Bu
Ne güzel SmileBir arkadaşımın dediği gibi"sanal dostluklar,banal dostluklar değildir"
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ücretsiz bilettir TEBESSÜM, yürek yolculuğunda... acemhe 0 413 11-26-2010, Saat: 10:56 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:23 AM