:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nefret Oyunundan Bir Perde Daha...
acemhe
Artık... Geldiğinde ben olmayacağım...

Sanırım sen de gelmeyeceksin ya zaten…

Hiç gelmedin! Ama hep beklendinsmilev.gif en özel kuytularda ağırlanmak için…

Ben yine de bir ümit bekledim. Gelirsensmilev.gif sesini duymazsamsmilev.gif geri gidersen diye kapılarımı hep açık tuttum. Gelmedinsmilev.gif ya da ben görmedim geldiğini…

Beynimsmilev.gif düşüneceği milyarlarca şeyi düşünmüş; kalbimsmilev.gif atacağı milyarlarca atışı yapmış gibi sanki…
Kendilerine tanınan zamandan çok önce...

Çok yoruldum seni beklemektensmilev.gif gelmeyeceğini bile bile beklemekten.

Gülüşündü beni hayata bağlayan. Yıllar boyu hayalimde beni yaşatan. Sensizlikle oluşmuş bir hastalık vardı içimde. Bu amansız hastalıktan daha kötüydü. Beni içten içe kemiren benim yıkılmama sebep olan bir hastalıktı. Tıbbın mucizeleri belki beni iyileştirebilirdismilev.gif ya sensizliğin ilacı ve mucizesi neydi ki?... Sen miydin?... Ya da benim seni içten içe sevmem miydi? Acaba…

Artık geldiğinde ben olmayacağım…

Seni sendensmilev.gif seni sevebilme ihtimali olan herkesten daha fazla sevmiştim. Bu muydu seni benden alıp götüren. Beni de dipsiz kuyuların içine atan. Bu kadar çok sevilmek korkutur mu insanlarısmilev.gif kaçarlar mı senin gibi… Her şeyi yarım bırakıp gitmek bu muydu marifetsmilev.gif kaçmak mıydısmilev.gif sana yakışan bumuydu?

Neleri unutmadı ki bu yüreksmilev.gif seni de unutacağım. Yerini başka bir yürek alacak elbet. Hep böyle yarım kalmayacaksmilev.gif bir gün tamamlanacak. Unutup seni de mezara göndereceğim.

Sen kendi dünyanda başka hayatlar yaşarkensmilev.gif benim dünyamda artık ölmüş olacaksın. Kapılarımı artık başkası çalacak… Belki onu da çok seveceğimsmilev.gif belki o da kaçacak bilmiyorum!

Sensiz bir dünyada yaşamak istiyorum.

Artık gelme…
"Ben senin devamın olmak istiyorum"...
Ara
Qetesh
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neleri unutmadı ki bu yürek seni de unutacağım. Yerini başka bir yürek alacak elbet. Hep böyle yarım kalmayacak bir gün tamamlanacak. Unutup seni de mezara göndereceğim.

acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[COLOR="Red"]Sensiz bir dünyada yaşamak istiyorum.

Artık gelme…
[/COLOR]

Tşkler.. Yüreğine sağlık, bu seçtiğim yerler herşeyi anlatıyor zaten..
Ara
BeYaZ MaSaL
Çekmecede Saklı Dilekler

Gece karanlık çöküpvirgs.gif yıldızlar gökyüzünde parlamaya başladığında;

çekmeceye sakladığımız dileklerimiz birer birer dışarıya çıkarlar.Her birini yeniden salıveririz gökyüzüne.

Ne zaman bir yıldız kaysavirgs.gif yeni bir dua takılır dilimizevirgs.gif yeni bir umutvirgs.gif ama yine içinde mutluluk hayali olan bir dilek.

Çıkarları için hiç birşey yapmaktan geri kalmayan insanların var olduğu bir dünya ve o dünyayı temiz duyguları ile ayakta tutmaya çalışan güzel yürekli diğer insanlar.

Bu iki çeşitin arasında kalmakla geçiyor ömrümüz ve ne zaman güzel yürekler terazide ağır basmaya başlarsa; bilirsiniz ki tuttuğunuz dilekler ve sizin için tutulan dilekler gerçek olmaya başlamıştır.

Sadece bize ait olan dileğimizivirgs.gif bir başkası bizim için dileyebilir mi? Bizim için bir dilek tutabilir mi? Ve bu bize çok uzak zannettiğimiz biri olabilir mi? Belki de olur evet! Adı ne olursa olsunvirgs.gif sizin dileğinizi sizin yerinize dileyen biri karşınıza çıktığındavirgs.gif hayatı yeniden sorgulama gereği hissedersiniz. Herşeyin kötü olduğu bu dünyadavirgs.gif iyilerin hala var olduğunu öğrenme huzuru sarar sizi.

Hiç beklemediğiniz hatta varlığını ayda yılda bir hissettiğiniz birinin; sizin için gerçek olsun ya da olmasın iyi bir dilek tutmuş olduğunu ve üstelik bu dileği gerçekleştirmek için çok fazla çaba sarfettiğini öğrenmiş olsaydınızvirgs.gif eminim çok şaşırırdınız.Belki de bu insan hayatınızdan çıkarmayı düşündüğünüz bir insan bile olabilir.

Şimdi sizde bir dilek tutunvirgs.gif ama o dilek sizin için değilvirgs.gif başka birileri için olsun.Böylece bilirsiniz kivirgs.gif o başka birileri de sizin için kayan bir yıldız eşliğinde mutluluk dileğinde bulunabilir.

Bende bir dilek tutuyorum!

( A )

teşekürler..
Ara
asi_ve_mai
aklıma iclal aydının bir sözü geldi...

Sensizlikle oluşmuş hastalığıma senin bile çare olamayacağını,
Benim için çok geç kalındığını anladım...

diyordu... çok güzel bir yazı emeğine sağlık...
Ara
acemhe
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Ben yine de bir ümit bekledim. Gelirsensmilev.gif sesini duymazsamsmilev.gif geri gidersen diye kapılarımı hep açık tuttum. Gelmedinsmilev.gif ya da ben görmedim geldiğini…

gitmek mi daha zor, kalmak mı haLa anLayamadım Sad
Ara
Hayat_Bu
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gitmek mi daha zor, kalmak mı haLa anLayamadım Sad

Giden her zaman bir adım öndedir..
Çünkü gitmek için sebebi varsa katlanabilmek içinde sebebi olacakdır.
Ya kalanın? sadece kuru bir ümit...Sad
Ara
deli yürek
Çok yoruldum seni beklemektensmilev.gif gelmeyeceğini bile bile beklemekten.

Gülüşündü beni hayata bağlayan. Yıllar boyu hayalimde beni yaşatan. Sensizlikle oluşmuş bir hastalık vardı içimde. Bu amansız hastalıktan daha kötüydü. Beni içten içe kemiren benim yıkılmama sebep olan bir hastalıktı. Tıbbın mucizeleri belki beni iyileştirebilirdismilev.gif ya sensizliğin ilacı ve mucizesi neydi ki?... Sen miydin?... Ya da benim seni içten içe sevmem miydi? Acaba…

Yüreğinize Sağlık Süper Olmuş Gitmek ne kadar Kolay İse Kalmakta o Kadar Zordur Kıymet Bilmeyenl İçin Kıymet Bile Zaten Her Ne Olursa Olsun Kalmayı Düşünür Sevdiğinizin Her Zaman Yanıızda Olması Dileği İle Paylaşım İçin Teşekkürler Harikaydı.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uyandığım H€r Y€ni Günd€ Yitirdim bir K€z DaHa S€ni... €BeRimSin 8 440 04-13-2022, Saat: 08:28 PM
Son Yorum: wildfang
  Gitme Diyorum Az Daha Kalırmısın ? ROSE 18 1,129 04-13-2022, Saat: 05:33 AM
  Bu Gece Siyah Daha Bir Başka.... DarkLady 4 340 04-13-2022, Saat: 01:19 AM
  Madem Ki Yokluğumla Daha Mutlusun €BeRimSin 1 364 04-12-2022, Saat: 08:23 AM
  Yaşamsın sen... Daha ne istiyorsun? ROSE 7 670 04-11-2022, Saat: 10:44 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 03:42 PM