:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Size Ne !!!
(¯`•._ αѕιρяєη
Sevmis ayrilmis belkide neler yasadi kim bilir kim hakli kim haksiz ne biliyorsunuz !

Kimi dinlediyseniz ille o kisimi hakli ya karsidaki ne cekti ne hissetti ne fedakarliklar yapti belkide ama sonucta yasandi ve bitti !

Sizdemi yasadiniz onlarla birlikte sizdemi uzuldunuz uzuntulerinde yada sizdemi sevindiniz mutlu gunlerinde!

yanindamiydiniz zor gunlerinde yada mutlu oldunuzmu huzurlu gunlerinde !
hic kimse bilemez kimin sevdasi kimin cebinde !

Kimi insan olumune sever silemez unutamaz yasananlari !

Kimi insan ise sildimi bitmistir arkasina donmez zaten donecek olsa o iliskiyi asla bitirmez mucadele eder elinden geleni yapar ve cabalar onunde belkide mutlu gunler vardir yasayacaklari !

Ama kime ne bana ne ona ne size ne !

Yorum yapmayin kimsenin iliskisi hakkinda yada ilgilendirmez kimin kimi sevdigi kimle ayrilip kimle basladigi gonul onun gonlu gonlune alan ise almazdi zaten olmasa gonullu !

Kimsenin sevdasi kimseyi ilgilendirmez !

Ve hic kimsenin hakki yoktur o birini sevdi yada birinden ayrildi die yorum yapmaya !
Kimse ustune alinmasin lafim ortaya !

Benim uyuzlugum ise herseye bilip bilmeden maydanoz olanlara !
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
.........................
Ara
CaNaT
Yorum yapalım mı yani Smile Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
(¯`•._ αѕιρяєηѕєѕ _ .•Â´Â¯) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevmis ayrilmis belkide neler yasadi kim bilir kim hakli kim haksiz ne biliyorsunuz !

Kimi dinlediyseniz ille o kisimi hakli ya karsidaki ne cekti ne hissetti ne fedakarliklar yapti belkide ama sonucta yasandi ve bitti !

Sizdemi yasadiniz onlarla birlikte sizdemi uzuldunuz uzuntulerinde yada sizdemi sevindiniz mutlu gunlerinde!

yanindamiydiniz zor gunlerinde yada mutlu oldunuzmu huzurlu gunlerinde !
hic kimse bilemez kimin sevdasi kimin cebinde !

Kimi insan olumune sever silemez unutamaz yasananlari !

Kimi insan ise sildimi bitmistir arkasina donmez zaten donecek olsa o iliskiyi asla bitirmez mucadele eder elinden geleni yapar ve cabalar onunde belkide mutlu gunler vardir yasayacaklari !

Ama kime ne bana ne ona ne size ne !

Yorum yapmayin kimsenin iliskisi hakkinda yada ilgilendirmez kimin kimi sevdigi kimle ayrilip kimle basladigi gonul onun gonlu gonlune alan ise almazdi zaten olmasa gonullu !

Kimsenin sevdasi kimseyi ilgilendirmez !

Ve hic kimsenin hakki yoktur o birini sevdi yada birinden ayrildi die yorum yapmaya !
Kimse ustune alinmasin lafim ortaya !

Benim uyuzlugum ise herseye bilip bilmeden maydanoz olanlara !

Amaaann Pııırt Big Grin

Cano'm yha sen nie yordun o güzel parmaklarini ?

Kime neyi anlatiyorsun ki ? Kimi ne ilgilendiriyor ki sen stres yapip açmisin bu konuyu güzel gözlüm Smile

Herkez herkezin ne oldugunu biliyor.. Kim kimin hakkinda ne yorum yapiyorsa ii yada kotu kesin oda onun hakkinda O dereceden yapiyor.

Kimse aslinda hiç bisey bilmiyor, bir baskasinin hakkinda yorum yapacak kadar tanimiyor kimse kimseyi ama nedense bol keseden konusmayi iyi biliyorlar.

Valla Napcn qüLo biLion mu Big Grin Birak [onlar] desin onlar isitsin

Cokda Tııııın Big Grin

Buarada seni Seviyorm mjx Smile
Ara
kı@ymı@k=)
Ezgi çok güzel bi konuya parmak basmışsınn Smile herkes sevdiğinin tarafından düşünüyo olayları tıpkı benim,senin,onun gibi.. çünkü kimse sevdiğinin üzülmesini ona üzenlerii istemez.. karşıdaki dünyanın en iyisi olsun senin canınıı canım dediğin insanın canını acıtmışlarsaa iyilik felan kalmıyor ortada.. helede karşındakinden terslik görmüşsen kesinlikle silinip gidiyor.. keşke hepimiz çok farklı yönlerden bakabilsek olaylara ama bi kalbimiz varr vee hepimizinn o çoookk değerli bulduğuu yüce sevgimiz var işte bu engel oluyo.. ve emin ol karşı taraftakide aynıı şeyleri yapıyo yani bu olay tek taraflı değill sen arkadaşını dostunu kardeşini veya herkimse onu savunursun karşıdaki suçludur o üzmüştür belkide sana göre pisliğin tekidir ama ya ona göre Smile ona görede senin o çok sevdiğinn aynı durumda yani uyuz olurken kendimiz yapıyomuyuz buna dikkat etmek lazım gerçi insan yaptıklarını görmez ama karşıda görünce batar nedense.. herneyse teşekkürler bu güzel konu için..
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Sorunda budur zaten Bir iliskiyi iki kisi yasar. Baslarken iliskiye aslinda yalnizdirlar ama iliski bitince nedense 'Maydonoz' çok olur. Herkez dogru sevdigi insanin tarafina geçip savunma yapiyor ama bu konuda ben kimseyi savunmadim, kimseye suçda atmadim ki beni ilgilendirmez.

Bir iliski bitmisse bitenler bilir, yeni bir iliski basliyorsa yine baslatanlar bilir bu ne seni ne beni nede bir baskasini alakadar etmez. Sanki suçluyu bulunca noluyor ? Ya da hakliya hakli diyince noluyor ? Olan iliskide zarar görenlere oluyor, zarar görende her iki tarafdir disardn seyreden 'Maydonolar' degil.

Laf'im ortaya Smile
Ara
CaNaT
O zaman hiç paylaşımcılık olmaz ama Smile
Birileri sevinir birileri ortak olur birileri üzülür birileri ortak olur. Bu paylaşmak değilmidir. Ya da paylaşılan şey sadece o iki kişiye mi aittir durum böyle olunca. Onlarla üzülüp sevinenlerin hiç mi hakkı yok Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O zaman hiç paylaşımcılık olmaz ama Smile
Birileri sevinir birileri ortak olur birileri üzülür birileri ortak olur. Bu paylaşmak değilmidir. Ya da paylaşılan şey sadece o iki kişiye mi aittir durum böyle olunca. Onlarla üzülüp sevinenlerin hiç mi hakkı yok Smile

Smile

Dertlerini paylasmak ayri biseydir, onlarin uzuntusunu ortaya koyup alay konusu etmek ayri biseydir. Onlar mutlu olduklarinda mutlu mu oldun Laf !

Kimse kimsenin içini ne yasadigini bilemez, Bu yapilanlar paylasmak degil karsi tarafi incitmekten baska birsey degildir. Iliskide hangi tarafi seviyorsaniz, ona destek çikip diger tarafi suçlamak paylasmakmidir ?

Laf'im ortaya Smile
Ara
kı@ymı@k=)
tatlım mesele şu ki ilişki iki kişi yaşanır ama bittiğinde taraflar dostlarına sevdiklerine ihtiyaç duyarlar .. gelirler anlatırlar sıkıntılarını bu maydonozluk değil aslında sadece sevdiğine destek olmak ki bu en iyi karşıyı kötülemekle yapılıyo Big Grin bunu gerçi herkes biliyo .. herneyse sen sevdiğinin üzüldüğünü görünce haliyle üzülüyosun taş kalpli değilki kimse o yüzden hem mecburi hemde istekli bir karışma söz konusu oluyo ama bu karışma karşı tarafıda hiç ilgilendirmezkii.. kişiler dostlarıyla kendi aralarındaa kötülerler yerin dibine batırırlarr ve karşılarında en ufak bi tebessüm görene kadar buna devam ederlerr .. o kaybetti.. sen haklıydın bilmem ne derler ya bunlar olağan şeyler fazla abartmamak lazım aslında Smile bazı insanlarr desteği o an dostlarından değilde yeni sevgililierinde arıyolar oda olabilir onu sevenn ona ilgi gösteren başka kişi daha iyi hissettirir hatta dostun kötülemelrinden daha fazla iyi hissettirir.. bu durumda dost karışmaz tabiki çünkü teselli büyük yerdenSmile herneyse bunlar hayatın şartları gibii fazla takılmamak lazım Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tatlım mesele şu ki ilişki iki kişi yaşanır ama bittiğinde taraflar dostlarına sevdiklerine ihtiyaç duyarlar .. gelirler anlatırlar sıkıntılarını bu maydonozluk değil aslında sadece sevdiğine destek olmak ki bu en iyi karşıyı kötülemekle yapılıyo Big Grin bunu gerçi herkes biliyo .. herneyse sen sevdiğinin üzüldüğünü görünce haliyle üzülüyosun taş kalpli değilki kimse o yüzden hem mecburi hemde istekli bir karışma söz konusu oluyo ama bu karışma karşı tarafıda hiç ilgilendirmezkii.. kişiler dostlarıyla kendi aralarındaa kötülerler yerin dibine batırırlarr ve karşılarında en ufak bi tebessüm görene kadar buna devam ederlerr .. o kaybetti.. sen haklıydın bilmem ne derler ya bunlar olağan şeyler fazla abartmamak lazım aslında Smile bazı insanlarr desteği o an dostlarından değilde yeni sevgililierinde arıyolar oda olabilir onu sevenn ona ilgi gösteren başka kişi daha iyi hissettirir hatta dostun kötülemelrinden daha fazla iyi hissettirir.. bu durumda dost karışmaz tabiki çünkü teselli büyük yerdenSmile herneyse bunlar hayatın şartları gibii fazla takılmamak lazım Smile

Saçmalamissin Smile

Benim özellikle birisini burda örnek verip anlattigim bir durum yok 'Uyuz' oldugum bir koyunu dile getirdim okadar.

SIKINTILari dinlemek, destek olmak tabii ki maydonozluk degildir ama 'Sen' Karsi taraf hakkinda ne biliyorsun da Onu suçlaya biliorsun ? Kötülemek yanlistir.

Senin düsüncenede hayran kaldim bu arada Smile Demek senin bir destege ihtiyacin oldugunda hemen bir 'Sevgilinin' Kolunda buluyorsun kendini Smile Iyiymis ..
Destek Sevgiliden beklenmez. Bir sevgiliyi bir digeri için terkedenlerden misin ? Bir sevgiliyi unutmak için hemen bir baska bulunlardan olanlar bu dusunceye sahiptirler CANIM Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Size uyuz oluyorum ... (Anlayana tabi) €BeRimSin 29 888 03-24-2008, Saat: 12:47 AM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:12 AM