:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CarLos 1000 Pi?man!..
ѕqρα кJмя
RobertoCarlos003_1310.jpg
R. Carlos d?zenledi?i bas?n toplant?s?nda, F.Bah?e'ye gelmedi?ine pi?man oldu?unu s?yledi.

Real Madrid'in Brezilyal? ?nl? sol aya?? Roberto Carlos d?zenledi?i bas?n toplant?s?nda, kul?b?n?n Fenerbah?e ve Chelsea'ye gitmemesi i?in kendisine ?nerdi?i s?zle?me yenileme teklifi s?z?n? hen?z yerine getirmedi?ini savunarak pi?man oldu?unu s?yledi. Real Madrid ba?kan? Ramon Calderon ile Sportif Direkt?r Pedja Mijatovi? in kendisine bir y?l daha Madrid tak?m?nda kalmas? i?in s?zle?me teklif etti?ini hat?rlatan Roberto Carlos, "Benden istenilenleri yerine getirdim. ne Fenerbah?e'ye ne de Chelsea'ye gitmedim. ?imdi ise Real Madrid y?netiminin bana verdi?i s?z?n arkas?nda olmas?n? isterim" dedi. Roberto Carlos, "Mademki bu olmayacakt? ?yle ise gitmeme neden engel oldular" diyerek de ?spanyol tak?m?n? gazeteciler ?n?nde su?lad?.

Bu arada ?spanya'da yay?nlanan Sport ve El Mundo Deportivo Gazeteleri de Roberto Carlos'un Fenerbah?e'nin teklifine kabul etmedi?inden dolay? pi?manl?k duydu?unu yazd?lar. Real Madrid'in Roberto'ya Fenerbah?e'nin ?nerdi?i ?artlardan daha iyisini sunarak bu futbolcuyu tak?mda tuttu?unu vurgulayan gazeteler Brezilyal? milli futbolcunun kul?pte zor anlar ya?ad???n?, bu durumun devam etmesi halinde ise devre aras?nda sar?-lacivertli tak?ma gelmesinin tekrar g?ndeme gelebilece?ine dikkat ?ektiler.

Kaynak: DHA
Ara
w00w
yaa yaa gelmessen fenere. dönersin dönere Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Roberto Carlos Rusya'ya transfer oldu MaSaL 0 580 02-15-2011, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: MaSaL
  Roberto Carlos'tan müthiş şut Video Ñ•qρα кJмя 1 552 02-16-2008, Saat: 02:13 PM
Son Yorum: 3qéN
  R.Carlos hız kesmiyor 22*kaka 0 385 10-21-2007, Saat: 04:07 PM
Son Yorum: 22*kaka
  R.CarLos,YozgatLı'nın başını Döndürüyor! xD Ñ•qρα кJмя 11 1,007 08-15-2007, Saat: 06:13 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Carlos Yüzünden Saçlarından Oldu!... Ñ•qρα кJмя 0 359 06-19-2007, Saat: 12:52 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:55 PM