:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birakmalimi Seni
ÇiLeK
Seversin herşeyden çok,kendi nefesinden bile öte herşey masallardaki gibi büyülü bir rüyadır sen o rüyaya kapılıp gidersin oysa kapılmamak gerekir ama sevda öyle bir şey ki anlamadan yüreğine giren bir anda seni en güzel rüyalara götüren bittiğinde hele ki yalan olduğunu anladığında büyük bir sancıdır yüreğine sevgili gider giderkende seni yüreğini götürür binbin bıçak saplayıp her adımı canından can kopartır aradan yıllar geçer içinde hala o sevdaya dair bir yara vardır aradan geçen yılda ögrendiğin bir şey vardır vazgeçilmeyecek insan yoktur...

Hasrettim,çok güzel dile getirmiş duygularını..
Yürek acısının tek ilaçı zamandır ..rabbim herşeyi gönlüne göre versin..

Sevgilerimle..
Ara
Hasretiim
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Seversin herşeyden çok,kendi nefesinden bile öte herşey masallardaki gibi büyülü bir rüyadır sen o rüyaya kapılıp gidersin oysa kapılmamak gerekir ama sevda öyle bir şey ki anlamadan yüreğine giren bir anda seni en güzel rüyalara götüren bittiğinde hele ki yalan olduğunu anladığında büyük bir sancıdır yüreğine sevgili gider giderkende seni yüreğini götürür binbin bıçak saplayıp her adımı canından can kopartır aradan yıllar geçer içinde hala o sevdaya dair bir yara vardır aradan geçen yılda ögrendiğin bir şey vardır vazgeçilmeyecek insan yoktur...

Hasrettim,çok güzel dile getirmiş duygularını..
Yürek acısının tek ilaçı zamandır ..rabbim herşeyi gönlüne göre versin..

Sevgilerimle..

Allah Razi Olsun.. Vazgecilmeyecek Insan Yoktur! Okuyan Gözlerine Saglik..
Ara
kimsesiz16
ellerin sadece yazmış aama sanki yüreğin ipek böceği gibi dokumuş bu yazıyı
Ara
Hasretiim
kimsesiz16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ellerin sadece yazmış aama sanki yüreğin ipek böceği gibi dokumuş bu yazıyı

Okuyan Gözlerine Saglik..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Anliyorum eRCi 10 666 04-15-2022, Saat: 04:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Yazıklar OLsun Git İstemiyorum Seni.... €BeRimSin 14 1,578 04-15-2022, Saat: 01:11 AM
  asi_ve_mai & acemhe'den "seni bir kez sevebilirim" acemhe 41 3,986 04-13-2022, Saat: 11:03 AM
  Seni Özlemişim ... Firari Fırtına 43 2,005 04-11-2022, Saat: 04:05 AM
  Seni Düşünürüm ... Firari Fırtına 5 741 04-08-2022, Saat: 12:40 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:47 AM