:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sus yüreğim sus
ecemb
hayatta en zor sey ne acaba?haketmediğini bile bile bir insanı sevmek ,özlemekmi?yoksa seni gercekten seven yanında olan bir insanla bskasını seve seve devam edebilmek mi?hep bir ihtimal ya seversem diyerek devam edebilmekmi?yasadılarıma baktığımda hem cok gzel anılar hemde cok acı anılar var..ama su bır gercekçi güzel olan anılar bile aslında yalanmış..sevdiğin insanı acı seylerle hatırlamak ne kadar acı..o benım sevdığım dedığim herseyi gözze aldığım gururmu bile hiçe saydığım ınsan ...ama o insanın bana bıraktığı anılarbenım kırgınlıklarım ..ne olursa olsun yıne de ona kötü bir söz diyemem..o benım içimde o kadar saf kadar temizki hiç birsey kirletemez
ben içimde yasattığım insanı sevdım
onu ne yakından gorebildim ne dokunabıldım ne hissedebildim..sadece resimleri ve konusmalarımız yetti ona asık olmama..peki görmeden hissetmeden sevmek imkansızmı yalanmı???o yalnızken ben onun yanındaydım ve ordada kaldım.okadar cok içimi kanatıyorki ..tıkanıyorum
..sus yüreğim sus....
konustunda ne oldu soyledınde ne olu ınanmadı sana.unuttu gitti.kimbilir simdi kiminle .neolursa olsun mutlu olsun onun üzülmesine ben dayanamam kii.o benım uzumeme dayansa bilee.....

yüreğim yeter ...
ne yapıyorsun ssen?suan hayatında olan biri varr.o senı okadar cok sevıyorkı senın için ne fedakarlıklar yaptı?peki söyle o ne olcak?o bunların hiç birini haketmiyor.onunla mutluyum cunku o benı anlıyor benı cok mutlu edıyor ...ama ne yparsa yapsın kalbımdekini atamıyorum .ask bu değilmidir ki ??ne olursa olsun kalbınden atamazsın onu hep özlersin ....

yüreğim sus..sus...
bosver kimse bilmesin bu acıyı...karsındaki bunu haketmıyor kiii onu uzmeye hakkın yok ..ya onunla devam et ama onu uzmeden yada onuda bırak kendı yalnızlığına dönn onun imkansız olduğunu bile bile... ACABA HANGISI DAHA DOÄžRUSad
Ara
Aşksı@z
yüreğim sus..sus...
bosver kimse bilmesin bu acıyı...karsındaki bunu haketmıyor kiii onu uzmeye hakkın yok ..ya onunla devam et ama onu uzmeden yada onuda bırak kendı yalnızlığına dönn onun imkansız olduğunu bile bile... ACABA HANGISI DAHA DOÄžRU

Çok güzel bir paylaşım ellerine sağlık Ecem çok güzel paylaşımdı.
Güzel paylaşımın için teşekkür ederim.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Baskasiyla dolu bir yüregi, bir baskasina acmak hatalarin en büyügüdür sanirim.

Ki sen bunu yasiyorsun, sevdigin insanin sevmemesi ne demek bunu tadmissin, Ozaman niye karsindakinede bu aciyi yasatasin ki ?

Giden gitti deyip unutamiorsa insan, unutacagi gunu beklemeli, bu zaman içinde bir baskasina verilmemeli yürek.

Tesekkürler.
Ara
SEHİTLER_OLMEZ
karsındaki bunu haketmıyor kiii onu uzmeye hakkın yok ..ya onunla devam et ama onu uzmeden yada onuda bırak kendı yalnızlığına dönn onun imkansız olduğunu bile bile... bnce bunu yap çnkü haketmiyor o insan. sen o insanın yerinde olmak istermiydin???cevapın eminim ki hayır o zamn sen doğru olanı yap ne zamn onu unuttuğunu hissedersen işte o zamn o insanla yaşa sevgini ama hayat senin ben düşüncemi yazdım gerçkten zor bi durm çnkü......
Ara
Hasretiim
Yüregine Saglik
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ey Yüreğim Şimdi Gitme Zamanı Orhan-38 1 1,088 10-05-2021, Saat: 11:51 AM
Son Yorum: Bey-az

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-16-2024, 12:49 PM