:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gittin Sen,T?m Gidenler Gibi...
ROSE
gittin sen, t?m gidenler gibi.... Gittin sen, t?m gidenler gibi...

Tam beni tamamlayaca??n? d???n?rken, yine ben eksik kald?m. G?l?mseyi?lerim Tak?l? kald? y?re?imde. Sonu yok, ????? yok bir yolda ?ss?z, sessiz kald? sevdam.

Ama sen gittin; t?pk? di?erleri gibi... korkup ka?t?n belki de bu sevdadan.BU deli cocuktu kocaman y?re?iyle seni seven ama sen s??d?ramad?n kalbine; Ta??yamad?n do?ru d?r?st... bu kadar ?abuk pes edi?in de ondand? belki. Ba?ka c?mlelerin ard?na s???nman, yalan yanl?? sevdalara tak?lman...

G?zlerine bakt???m zaman ?o?ald???m? hissediyordum. ?yle anlaml?yd? ki; hayat?n t?m gizemi senin g?zlerindeydi sanki... Her ?ey o ye?ilin i?inde sakl?yd?. Ama sen aniden kapatt?n o g?zleri; ald?n ye?ili benden... T?m s?rlarda o ye?il kutuda kapal? kald?. ??te ondan sonra ba?lad? her ?ey... Kalp a?r?lar?m, ba? a?r?lar?m, gece yar?lar?nda sebepsiz hayk?r??lar?m...

Bana b?rakt???n ve i?imde kalan o "ye?il" di belki de bunlara sebep olan...K?t? bir oyun seyrediyorsun, "ge?ecek" diyorum kendime. "Bak ge?ince Hi?bir ?ey kalmayacak, arda kalanlar eski sonsuzlu?a u?urlanacak." diyordum. Ama olmad?. Ge?medi. Her ?ey artarak daha da ?o?ald?. Pi?manl?klar sard? ?evremi, "ke?keler" birikti i?imde, "acabalar" dola??p durdu beynimde...
Hepsi benden ba??ms?zd?. Hi?bir organ?ma s?z ge?iremedim. Hep sen ?o?al?yordun, hep sen b?y?yordun i?imde...

Sana d?n??meye ba?lad???m? anlay?nca da bir direni? ba?latt?m kendime. Art?k, hi? konu?muyorum kalbimle... Kendi haline b?rakt?m onu. Ne derse desin, Ne isterse istesin; hi? ald?rm?yorum. T?pk? derin dondurucudan ??km?? gibi bir kalbim var art?k benim. Buz gibi... ??indeki her ?ey dondu. Sevgiler, s?cak G?l?mseyi?ler, arzular, istekler... Belki bir g?n ?zerindeki buzlardan s?yr?l?p art?k "ben de var?m" diyerek yeniden ortaya ??kar ve bana d?ner; kim bilir. Ama o g?ne kadar, buz gibi "ye?il"in arkas?ndan bakaca??m d?nyaya.

Senin bana verdi?in o "ac? ye?il"i ya?ayaca??m. Kolay de?il ??nk?, kalbimde dolan?p budaklanan o "ye?il"i bir anda k?k?nden s?kmek. O y?zden zamana b?rak?yorum her ?eyi. Bakmad???n bir ?i?ek nas?l soluyorsa, o "ye?il" de bir g?n elbet solup, sararacak. Hayat?mda ilk kez sana a?t???m kalbim de bundan b?yle sadece bahara a?acak; sadece bahara...

Teşekürler arkadaşım...
Yüreğine sağlık
Güzel bir yazı...
Ara
ROSE
rica ederim canım beğenmene sevindim......
Ara
yaln?zca&sen
merhaba
orda mısın özgem
Ara
ROSE
yanlış yerde arıon özgemi SmileSmileburda yokkk
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Adımı Aldıgın Gibi,Sevdamda Senin €BeRimSin 3 303 04-15-2022, Saat: 03:42 AM
Son Yorum: wildfang