:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ilginç BAHANElr
kanatsı@z_meleq
Hırsızın savunması: Ayağım kaydı, marketin camına çarpınca içine düştüm

Hırsızlık yaptıkları iddiasıyla yakalanan bazı şüpheliler, "Niye yaptın" sorusuna verdikleri yanıtlarla yaratıcılıklarını ortaya koyuyor.

Konya Emniyet Müdürlüğü yetkililerinden aldığı bilgiye göre, Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri yaptığı çalışmalarla bugüne kadar, suç üstü ya da teşebbüs aşamasında birçok hırsızlık zanlısı yakaladı. Sorgulanırken durumu 'biraz saptıran' hırsızlara çoğu zaman "yalan beyanda bulunmaktan" da işlem yapılıyor.

-HIRSIZLARIN İLGİNÇ SAVUNMALARI-

Merkez Karatay ilçesindeki bir hırsızlık olayında, Dilek Y. ve kocası Nevzat Y, kızlarının düğün gününde gözaltına alındı. Şüpheliler, kızlarının düğününü yapabilmek için hırsızlık yaptıklarını iddia etti.

Merkez Selçuklu ilçesinde bir kadının çantasını, kapkaç yöntemiyle çaldığı iddia edilen şüpheli Ali K. (22) kuyumculara pırlanta yüzük satmaya çalıştığı sırada gözaltına alındı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nden bir gün önce gözaltına alınan zanlı ifadesinde, sevgilisine tek taş yüzük alabilmek için hırsızlık yaptığını söyledi.

Başka bir hırsızlık olayında, daha önce kaşar ve sucuk çaldığı öne sürülen Muammer Ü. (46), yine bir marketten aynı ürünleri çalarken güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Gözaltına alınan zanlı, ifadesinde, "Markete girdiğimde kaşar çalmadan duramıyorum. Bunları hem yiyor hem satıyorum" diyerek kendini savunmaya çalıştı.

-ÇAY OCAÄžI AÇACAKMIŞ-

Konya’da 1 ton çay hırsızlığına karıştığı öne sürülen Zeki Ü., yakalandığında polise, çay ocağı açabilmek için hırsızlık yaptığını söyledi.

Bir marketin camını kırıp içerden sigara çalarken yakalanan bir zanlı ise savunmasında, "Caddeden geçerken ayağım kaydı, marketin camına çarpınca marketin içine düştüm" dedi.

HIRSIZIN BAHANESİ ÇOK

Bazı hırsızlar da "niye yaptın" sorusuna şu yanıtları verdi:

Camiden halı çalan kişi: Camiye hırsızlığa değil namaz kılmaya geldim.

Apartmanın balkonunda yakalanan kişi: Binanın balkonuna bez almak için çıkmıştım

Marketten hırsızlıkla suçlanan zanlı: Market hırsızı değil, ev hırsızıyım

Evinde çalıntı malzeme ele geçirilen bir kişi: Çalıntı malzemeleri hırsızlar bizim eve bırakmış.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Telefonda Verilen ilginç Cevaplar tuti 8 613 04-13-2022, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: wildfang
  İlginç Ölümler:D:Deuheuheuhehe ciciKIS 3 441 04-10-2022, Saat: 03:42 AM
  ilginç telesekreter msjları:) esrar gözlüm 1 346 04-07-2022, Saat: 09:32 PM
  SıNav KağıtlaRında ilGinç CevApLar €BeRimSin 3 498 04-02-2022, Saat: 02:33 AM
  İlginç hesaplamalar MaSaL 0 481 01-16-2011, Saat: 01:39 PM