:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slmmmmmmmmmmmmmm.......
*TATLI BELA*
ayayaysen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ho?geldin sefalar getirdin
ee daha daha nas?ls?n?z
ho?buldukk arkada??m iyidirr valla g?zel gidiooo sizler nas?ls?n?zzz
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dawn Geld? Ho? Geld? Pek? B?ze Ne Get?rd? ????? Big Grin Big Grin Big Grin

ho?buldukk
size s?cak biirr y?rekkkkk g?zel bir arkada?l?kk getirdimm yeterli miii arkada??mmm......Confusedmiley27: Confusedmiley27:
YARGIÇ
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ho?buldukk
size s?cak biirr y?rekkkkk g?zel bir arkada?l?kk getirdimm yeterli miii arkada??mmm......Confusedmiley27: Confusedmiley27:

oyoyoyooyoyoyoyoyoy tekrardan ho?geldin o zaman yeterde artar b?le tabiki ne demek arkada??m iyi ki geldin bak bizde seni soruyorduk kuzenine...
sende ?iir yaz?yor musun bakim he.....
Ara
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyoyoyooyoyoyoyoyoy tekrardan ho?geldin o zaman yeterde artar b?le tabiki ne demek arkada??m iyi ki geldin bak bizde seni soruyorduk kuzenine...
sende ?iir yaz?yor musun bakim he.....
YOKK BEN FAZLA ???R YAZAMM O KUZENE A?T B? ?ZELL?KK BEN ???R D?NLEMEY?? SEVER??MM...
SES?M?N YETT??? YERE KADAR ?ARKI S?YLER??MMMM YAAAAA....
ayayaysen
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ho?buldukk arkada??m iyidirr valla g?zel gidiooo sizler nas?ls?n?zzz
allaha ??k?r
seni g?rd?k daha iyi olduk
Confusedmiley31: Confusedmiley2: Confusedmiley1:
Ara
YARGIÇ
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: YOKK BEN FAZLA ???R YAZAMM O KUZENE A?T B? ?ZELL?KK BEN ???R D?NLEMEY?? SEVER??MM...
SES?M?N YETT??? YERE KADAR ?ARKI S?YLER??MMMM YAAAAA....
h?mmmm anlad?m ama herkeste farkl? bir yetenek var sizdede san?rsam he neyse ya birg?n sende ?ark? s?ylersin onu kaydedip koyars?n bizde dinleriz seni Confusedmiley31:
Ara
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:h?mmmm anlad?m ama herkeste farkl? bir yetenek var sizdede san?rsam he neyse ya birg?n sende ?ark? s?ylersin onu kaydedip koyars?n bizde dinleriz seni Confusedmiley31:
OLUR NEDEN OLMASIN BAKARIZ B? G?NN DENER?ZZ
*TATLI BELA*
ayayaysen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allaha ??k?r
seni g?rd?k daha iyi olduk
Confusedmiley31: Confusedmiley2: Confusedmiley1:
SAOL ARKADA?IMM YAA HARB?DEN ?OOK SEVD?M BU S?TEY?? ?OK CANA YAKINSINIZZZ
YARGIÇ
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OLUR NEDEN OLMASIN BAKARIZ B? G?NN DENER?ZZ

Tamam o zaman bu konuda anla?t???m?za g?re sorun yok hadi gez bakal?m sitemizi biraz Confusedmiley4:
Ara
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam o zaman bu konuda anla?t???m?za g?re sorun yok hadi gez bakal?m sitemizi biraz Confusedmiley4:
OK ARKADA?IMM BEN BURALARDAYIMMM ??MD?L?K BYConfusedmiley17: Confusedmiley17:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:25 PM