:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'_' | | ahméd avşaR | | :/ Dönüş Yaptım !
webweled
ameddn.jpg

'_' | | ahméd avşaR | |
Ben ölüme kafa tutarım hayat bana rahmet okur.!

Kendimi kaybettiqim yerde arıyorum.Herşeyin sonu vardır ama sonu yok ki düştüqüm yerin.Düşlerimde sayıklıyorum durmadan.ßir yanda mazimin çığlığı bir yanda çelişkili anılarım.Sırlarım dışımda kanıyorken düşüyorum.
Hala kapanmayan dokunulmayı bekleyen yaralarım var sanki.Düşündüqümde düşünememeye sebep olan düşüncelerim var.Tek şeritte uzuyor uzadıkca kayboluyor hayatım.Gece yaşayıp gündüz ölen hayalini kurduğum hayatım ellerimden akıp qitmekte.İhanet noktasında noktaları koyamamışlıqım koydu qaliba bana.

Her seferinde yaralarım,sonra yeniden kendi küllermde inşa ettiqim yalnızlıqım.adlandıramadıqım karmakarışıklarım.İçimde susan çığlıklarım.İşte kalabalık sardıkca kayboluyor yalnızlıqım.Herşey kocaman bir boşluqa dönüşüyor.avşaR ise isimsizlere ihtiyac duyuyor.!!

Yaşadığım oLayları qerçek mi düş mü diye ayırt edemediqim için nefret ettim sanırım bu hayattan.Beynimi uyuşturan beni sürekli ayakta uyutan ve tutan ayrıca psikaytri doktorlarına qöre mudlu eden ve huzur veren 50 gb lustral kapsüllerim yok artık! ßazı kişilikler o kadar komiğime gider oldu ki =).Neden uyumuyorsun ve neden qece yazıyorsun diye sorular ortasında kaldım.Karanlıqımı sevdiqimi bilmiyorlar sanki.Hem karanlıkta kimse qözükmüyor sadece bir bedenden ibaret.O kadar pisliqin yüzüne hasret kalmış deqilim tabiî ki =) Her qecem siyahlaşıyor ßenim.Dört duvarımın karanlıqında ya da qece yarısı qecen arabaların sesleri ve alarmlarında arıyorum ruhumu sanırım.Hiç kimse çözemiyor beni son qünlerde.Kim yaklaşsa hiçbir enqeli qeçemiyor.Kimse qeçemediqi halde bir fazla enqel koyuyorum araya..Sanki hayallerle deqilde qerçeklerle savaşıyorum.Kime ihtiyacım olduqu ise meçhul.Kalbim,beynim bedenim bir arada qidiyor artıq.qecemi qündüzüme ! qündüzü qeceme katmışım meqer.ßıraq ße avşaR ßirqün ölecen diye rahatlatıyorum kendimi yine.Kimse cıkamıyor önüme kimse izleyemiyor adımlarımı ! Kimse !

'_' | | ahméd avşaR | |
Ben ölüme kafa tutarım hayat bana rahmet okur.!
http://ahmetavsar.blogcu.com

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ahméD'sizLiq ! webweled 4 461 05-21-2009, Saat: 01:48 AM
Son Yorum: webweled
  *-* ahméd avşaR *-* webweled 10 1,017 05-21-2009, Saat: 01:47 AM
  ' ahméD.av$aR ' webweled 2 642 03-14-2009, Saat: 11:56 PM
Son Yorum: bebiS
  " aHMéD av$aR " webweled 22 1,519 01-08-2009, Saat: 02:59 PM
  işte buda ben dayanamadım ben yaptım:) tugcenaz 36 2,002 09-09-2007, Saat: 08:20 PM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:34 PM