:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 Mayıs 2009
My_LiFe
Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede. Öyle ki artık gözünüz hiçbir şeyi görmez olmuş. Bütün enerjinizi bu işe kanalize etmişsiniz. Neyseki duygusal bağlamda aklınızı alacak gelişmeler olacak. Siz de cazibenizin farkına varacaksınız. Kontrolünüzü kaybetmemeye bakın. Aradığınız huzuru ergeç bulacaksınız.
Ara
PesmisT GirL
My_LiFe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede. Öyle ki artık gözünüz hiçbir şeyi görmez olmuş. Bütün enerjinizi bu işe kanalize etmişsiniz. Neyseki duygusal bağlamda aklınızı alacak gelişmeler olacak. Siz de cazibenizin farkına varacaksınız. Kontrolünüzü kaybetmemeye bakın.

Hmm :tolga:

Güzelmis Big Grin

My_LiFe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aradığınız huzuru ergeç bulacaksınız .

özellikle burası Big Grin
Ara
My_LiFe
PesmisT GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hmm :tolga:

Güzelmis Big Grin

özellikle burası Big Grin
Yoksa Huzur'u yakaLayamıyor musun TongueBig Grin

Ben varken :yikildim:
Ara
PesmisT GirL
My_LiFe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yoksa Huzur'u yakaLayamıyor musun TongueBig Grin

Ben varken :yikildim:

İste sorun o Tongue

Sen varken o olmuyo nedense Tongue Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  31 Mayıs riukeen 1 277 05-31-2010, Saat: 10:09 AM
Son Yorum: Hasretiim
  30 Mayıs riukeen 0 261 05-30-2010, Saat: 04:31 AM
Son Yorum: riukeen
  29 Mayıs riukeen 1 290 05-29-2010, Saat: 08:55 PM
Son Yorum: Hasretiim