:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I'm in love with a fairytale; even though it hurts..
~uqqaLa~
İtiraf ediyorum, Hadiseyi hiç desteklemeidm Big Grin çünkü beğenmemiştm fazla, özellikle son performansından sonra iyice gözmden düştü Tongue

Amaa, amaa Norveçi çok bğeenmiştim o da 1. oldu :$
Yani Hadise olsa bu kadar sevinmezdim, zaten adil olmayan bi yarışmada bence bu sefer hakeden kazandı..

Şimdi zevkler ve renkler tartışılmaz bana Hadiseyi sevmediğim ve köstek olduğum için kimse kızmasın.. Bu bi itirafsa en gerçeği olmalı Tongue

Alexander+Rybak.jpg

:tolga::tolga:
Ara
PesmisT GirL
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
İtiraf ediyorum, Hadiseyi hiç desteklemeidm Big Grin çünkü beğenmemiştm fazla, özellikle son performansından sonra iyice gözmden düştü Tongue

Amaa, amaa Norveçi çok bğeenmiştim o da 1. oldu :$
Yani Hadise olsa bu kadar sevinmezdim, zaten adil olmayan bi yarışmada bence bu sefer hakeden kazandı..

Şimdi zevkler ve renkler tartışılmaz bana Hadiseyi sevmediğim ve köstek olduğum için kimse kızmasın.. Bu bi itirafsa en gerçeği olmalı Tongue

Alexander+Rybak.jpg

:tolga::tolga:

Aynen bende hic desteklemedm Big Grin

Ayrıca bunu gizlemedim de Tongue

Bide bence Norvec'in sarkısı cok cok güzel değildi,

Ben cok beğenmedim

Ama Alexander cok tatlı yaaa :$ Big Grin
Ara
~uqqaLa~
Evet çocuk gerçekten çok tatlı Big Grin Özellikle mimikleri falan ayrı bi güzeldi Big Grin
Ama şarkıyı da baya beğendim ben yaa, şu keman falan da daha bi renk katmış şarkıya
Sesi de güzeldi vs vs. Big Grin
Ara
_AL0n3_
bncede hadise cok kötüydü Big Grin
cok kaba sölüodu sarkıyı girişleri falan berbattı Big Grin
nakaratını zaten hiç güzel söyleyemedi hep arkasındakiler söyledi Big Grin
daha cok dans agırLıkLı bi performanstı :S
batırdı kısaca Big Grin

norveç'n sarkısının ritmi cok hoştu ama ses olarak daha iyi oLan sarkıLarda vardı.
bende cocugu begendm :$ Big Grin
neyse hadise'dense ALexander'n kazanması harika bisey Big Grin
Ara
deli yürek
Ben şarkısını beğenmiştim ama sizinde dediğiniz gibi zevkler ve renkler tatışılmaz kimse herkezi sevmek zorunda değil.
Ara
nazarboncuqu
şarkısı güzeldi ama performansı iyi değildi bence 4. olmamız bile iyi
en çok ermenilerle azerilerin şarkısını beğendim ben (=
Ara
Hayat_Bu
Şimdi izledim.güzelmiş bizimkine göre..hemde çok açık farkla.
Özellikle canlı ses performansı bizimkine göre çok belirgin fark etmış.
Ara
ÐŽeşaren
Norveç sahne performansıyla olsun, şarkısıyla olsun ve özellikle kemanı ile oldukça başarılıydı dün gece, bende birinciliği hak ettikleri kanaatindeyim Smile
Ara
Hasretiim
Bence Norvecin Yani Sira Daha Güzel Performanslar Vardi.. Zevkler Ve Renkler Tartisilmaz Ben Hadisenin Hak Ettigini Düsünüyorum.. Ses degilde Performans Olarak.. Bi ülke Daha Vardi Güzel Olan ama Simdi Hatirlayamadim.. Norvec Yerine Azerbeycan Birince Olsaydi Sevinirdim..
Ara
chatlaq
Hadise eurovisiondan önce rahatsızlanmıştı diye bişey duymuştum bundan etkilenmiş olablir.Arkadaki adamın seside iğrençti zaten.
Çok kötü değildi ama bizden çok daha güzelleri vardı.
Zaten eurovisionda çok haksızlıklar oluyor.
Türküz diye Türkiye'yide desteklemek zorunda değiliz diye düşünüyorum.
Kim hak ederse o kazanmalı.Ama bu pek oLmuyor.
Zaten ben hakedeni tutuyorum hep yani buda başka ülkeleri tuttuğumu gösteriyor sanırımBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 12:48 PM