:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
meLekLer ve SeytanLar. .
My_LiFe
angels_demons.jpg

Yönetmen: Ron Howard
Oyuncular: Tom Hanks, Ewan McGregor, Ayelet Zurer, Stellan Skarsgård, Pierfrancesco Favino
Senaryo: David Koepp, Akiva Goldsman
Müzik: Hans Zimmer
Görüntü Yönetmeni: Salvatore Totino
Kurgu: Dan Hanley, Mike Hill
Tür: Gizem / Dram / Suç / Gerilim
Süre: 138 dk.
Yapım: 2009virgul.gif ABD
Dağıtımcı: Warner Bros.
Gösterim tarihi: 15 Mayıs 2009
Editörün Notu: Dan Brown’ın çok satan romanından uyarlanan film.

Konu: Vatikan’ın, tarihin en tartışmalı şifresini kıran adam olan Robert Langdon’a başvurmasına hangi korkunç keşif neden olabilir? Langdon Illuminati olarak bilinen –ve tarihteki en güçlü organizasyon olan- kadim ve gizli bir kardeşliğin tekrar ortaya çıktığına dair kanıtlar bulduğunda, bu gizli organizasyonun en büyük düşmanı olan Katolik Kilisesi’nin varlığına yönelik ölümcül bir tehditle yüzyüze gelir. Illuminati’nin geriye sayan, durdurulması olanaksız bir saatli bombaya benzediğini öğrenen Langdon Roma’ya giderek orada güzel ve gizemli bir İtalyan bilim insanı olan Vittoria Vetra ile güçlerini birleştirir. Mühürlü lahitler, tehlikeli mezarlar, terk edilmiş katedraller ve hatta yeryüzündeki en gizli mahzenin kalbinde geçen durmak bilmez, aksiyon dolu bir ava çıkan Langdon ve Vetra, Vatikan’ın hayatta kalmak için sahip olduğu tek umudu gösteren 400 yıllık Aydınlanma Yolu’nu izlerler.
Ara
sıla
bu gün bi arkadaşımdan duydum çok güzelmiş en kısa zamanda izlemek istiyorum teşekkürler ..
Ara
My_LiFe
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu gün bi arkadaşımdan duydum çok güzelmiş en kısa zamanda izlemek istiyorum teşekkürler ..
Bende izLedim Harika bi fiLm..

Bence'de git..

Birsey degil..
Ara
aKMeL
Da vinci den sonra Hristiyanlığı kurtarmaya çalışan bir film normalde bütün tom hanks filmlerini seyrettim inşallah da vinci gibi saçmalıklar lmaz filmde onunu hricindeki tom hanksin bütün filmleri güzel inşallah yanıltmaz bizi
rapunzel
bende merak ediyorum bu filmi umarım denildiği kadar iyidir.
tşk...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Angels and demons-2009(Melekler ve Şeytanlar) SaLLama 0 450 12-13-2008, Saat: 08:40 PM
Son Yorum: SaLLama

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:31 PM