:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..............................
deli-kı@z
BİR ZAMANLAR ÇOK SAMIMIYDIK YEDIGIMIZ İÇTİGİMİZ AYRI GİTMEZDI........Smile MADDİ SIKINTI YÜZÜNDEN AILESIYLE BIRDEN BAŞKA BİR ŞEHİRE TAŞINDILAR SadSad ÇOK ÖZLEM ÇEKTİK ZOR OLDU 2 YIL BOYUNCA YÜZYÜZE GÖRÜŞEMEDIK.........TLFLA ÇOK KEZ ARADIM AMA ULAŞAMADIM......AILESI ÇOK BASKI YAPIYORDU ZATEN ONUN KIMSEYLE GÖRÜŞMESINI ISTEMIYORDU...BİR ARA OKULDAN ALDIKLARINI VE EVLENDIRMEK ISTEDIKLERINI DUYDUM.......ÇOK ÜZÜLDÜM AMA YARDIMCI OLAMADIMSadSadSadYANINDA OLAMADIM:'(:'(GEÇENLERDE İNTİHAR ETTIGINI DUYDUM...VE 2 GÜN ÖNCEDE ONU KAYBETTIK:'(:'(:'(.............SEBEBINI KIMSE BILEMIYOR..........SadSadAMA BENCE AILESI SEBEB:'(:'(:'(NUR İÇİNDE YAT TEMIZ YÜREKLI GÜZEL ARKADAŞIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SadSad:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Ara
sıla
oyyy canım çok üzüldüm Sad Allah sabır versin hepinize...
Ara
deli-kı@z
BENDE ÇOK ÜZÜLDÜM HATTA ONLA BİRLİKTE BENDE ÖLDÜMSad.........AMİN.........CANIM SAGOL.............
Ara
sıla
Allah size sağlıklı uzun ömürler versin inşallah yapılcak tek şey bol bol dua et arkadaşın için ...
Ara
ÐŽeşaren
Off .. Sad

Cok üzüldüm, Rabbim sabır ve metanet versin ...
Ara
_AL0n3_
hadi yaa Sad
yazık Sad
aLLah rahmet eyLesin Sad
Ara
deli yürek
Arkadaşım seni ne kadar çok sevdiğimi ve temiz yürekli bir arkadaşım kardeşim olarak gördüğümü biliyorsun sen üzülürsen ben daha çok üzülürüm senin bu haline alışamadım hala senin üzülmene dayanamıyorum sakın beni yanlış anlama seviyorum derken kardeş olarak arkadaş olarak tabii arkadaşınmış üzülümen normal senin gibi birinin üzülmesine dayanamam sen buradaki en iyi arkadaşlardan birisin seni sevdik duygusuz halkı olarak seni aramızda görmekten büyük keyif aldık halada öyle senin bazı mesajlarına rastladım ve çok keyifli çok neşeli mesajların vardı o halinden eser kalmamış gördüğüm kadarı ile yani sanki eski deli kız getmiş yerine başkası gelmiş gibi senin o neşeli halini o kadar özledim ki lütfen kendini toparlamaya çalış senin gibi güzel bir arkadaşın üzülmesini istemem saygılar sunarım canım arkadaşım.Ben senin ne kadar iyi yürekli sıcak kanlı ve cana yakın biri olduğunu biliyorum...
Ara
deli-kı@z
hepinize çok tşk ederım ıyı olmaya çalışacagım............
Ara
Hasretiim
Basin Sagolsun Canim
Allah Rahmet Eylesin
Yattigi Yeri Nur, Mekani Cennet Olur Insallah
Ara
Patikli_Penguen
Allah rahmet eylesin Sad Sad Sad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 12:28 PM