:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R?ya D?yemem,senden Uyanamam K?...
ROSE
R?YA D?YEMEM, SENDEN UYANAMAM K?... Geriye d?n?p bak?yorum, her ?eyi uzun s?re ?nce kaybetti imi, i?imi s?zlatan, ba??m? iki yana sallatan, buz kestiren s?zlerini, tutamad? ?m ellerini d???n?nce, bir ?im?ek ?ak?yorum i?imde, y?ld?r?mdan ka??yorum, bir kanad?n alt?na s? ?n?yorum.

"Tesellim seni bekliyorum. ?abam? neye harcad? ?m? bilmiyorum."

T?kenen o kadar ?ey var ki. Bug?n k?sa bir y?r?y??te ?unlar? duydum ;Sen sevdiginde ruhunu verirsin iki ruhla ya?aman zor olmal?, her gece ruhumu ?a ?r?yorum, kimseye vermediysen, onu geri istiyorum.

Sessizce, kimseye belli etmeden i?imdekileri ya?amam gerek. ?zledim ya, diye y?ksek sesle s?ylenen her d???ncede, imkans?z m? diye soruyorlar.

Ben b?t?n kahkahalar?m? kaybettim. Fark?nda olmad? ?mdan de il bu t?kenmeyen duygular. ??imi titreten ger?eklere tahamm?l edemiyorum..

Senin i?in c?mleler kurmaya, sonra silmeye devam edece im.Ama sadece senin i?in. Sessizce bir k??eye oturup ayn? soruyu tekrarlad?m kendime, neden ?ikayet ediyorum, itirazlar?m kime. ?ok t?vbe etmem gerek, biliyorum..

??imde sakl? tuttugum b?y?k bulu?man?n k?llerini savuruyorum, olup biten ne varsa anlam aramadan ya?amaya ?al???yorum. Bu benim gibi her ?eyde anlam arayan biri i?in ?ok zor oluyor. Seni hat?rlatan en k???k sesi duydu umda, bu ses h?crelerimde saklad? ?m sana ait an?yla bulu?tu unda eskisi gibi i? ?ekmiyorum. Aksine uzun zamand?r bekliyormu? gibi kar??l?yorum onu, hi? b?rakmamak ?zere sar?l?yorum ona. Sana sar?lamad?m ama taze an?lara sar?l?yorum.

R?yalar?mda tutuyorum senin temiz ellerini,Onu da ?ok g?rme ne olur, a?ka buz kesen ellerime ...
Bir r?ya g?rd?m diyorum senle,kar??t?rsam ne var onu da bitmeyen hayallerime ...
R?yalar?mda tutuyorum senin temiz ellerini ...

Asl?nda ;R?yada diyemem, senden uyanamam ki...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben Senden ?nce ?lmek ?sterim tatlı_cadı 2 398 04-14-2022, Saat: 11:07 PM
Son Yorum: wildfang
  Biliyormusun Ben Senden Hiç Ama Hiç Gitmedim... *TATLI BELA* 7 711 04-13-2022, Saat: 05:34 PM
  ...Senden Uzakta ...! PaPaTYa_PReNSeS 3 369 04-12-2022, Saat: 01:31 AM
  Vazgectim Senden (unuttum Artik Kimseyi Sevmiorum) pusat41 6 331 04-10-2022, Saat: 07:31 PM
  Olmayacak Senden Başkasi pusat41 4 582 04-10-2022, Saat: 01:06 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 10:31 AM