:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tetikçi 2: Yüksek geriLim..
My_LiFe
crank2.jpg
Yönetmen: Mark Neveldinevirgul.gif Brian Taylor
Oyuncular: Jason Stathamvirgul.gif Amy Smartvirgul.gif Dwight Yoakamvirgul.gif Efren Ramirezvirgul.gif Julanne Chidi Hill
Tür: Aksiyon / Macera
Süre: 96 dk.
Gösterim tarihi: 8 Mayıs 2009

Filmin konusu:Tam olarak ilk filmin bıraktığı yerden devam eden filmvirgul.gif Chev’inin Los Angeles caddelerine yaptığı ölümcül atlayıştan kurtuluşuvirgul.gif ve hemen akabinde ise gizemli bir Çin mafyası tarafından kaçırılışıyla başlıyor. Üç ay sonravirgul.gif Chev gözlerini açar ve zarar görmesi neredeyse imkansız olan kalbinin ameliyatla çıkartılıpvirgul.gif yerinevirgul.gif çalışabilmesi için düzenli olarak elektrik takviyesi gerektiren pilli bir aletin takıldığını görür.

Kendini tutsak tutanlardan tehlikeli bir şekilde kaçan Chev tekrar bir kovalamacanın içindedir. Bu kez karizmatik Meksika çete lideri El Huron’dan (Clifton Collinsvirgul.gif Jr.)virgul.gif ve Çin Suç Örgütü’nün başı olan 100 yaşındaki Poon Dong’dan (David Carradine) kaçmaktadır. Tıbbi yardım için bir kez daha Doktor Miles’a (Dwight Yoakum) başvuran Chevvirgul.gif ayrıca arkadaşı Kaylo’nun ikiz kardeşi Venus’tan da (Efren Ramirez) destek görür. Yaptığı işi artık bilen kız arkadaşı Eve’le (Amy Smart) tekrar bir araya gelen Chev gerçek kalbini bulmaya ve onu çalanlardan intikamını almaya kararlıdır. Böylece hayatta kalmak için her şeyin yapılabildiği Los Angeles şehrinde tekrar heyecan dolu bir macera başlar.

resimler:
crank201.jpg crank202.jpg

crank204.jpg

crank205.jpg crank206.jpg
Ara
aKMeL
film güzel ama cinsel içeriğin fazla olduğu bi film
CaNaT
Bence berbat bir filmdi. Daha düzgün yapılabilirdi. İlk filminin çok çok gerisinde kalmış bana göre. Cinsel içerik ise çok aşırı derecede abartılmış gereksizdi bence. Ben beğenmedim filmi hiç.
Ara
rapunzel
bu adamın filmleri hep güzel oluyor umarım iyidir bu da Smile
tşk.
Ara
TutkuM
Güzel olduğunu duymuştum.İnşAllah izleme fırsatım olur..
Teşekkürler.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ölderen Kelimeler 2006 (Gerilim) Türkçe Dublaj soyle 1 545 04-12-2022, Saat: 04:29 AM
Son Yorum: wildfang
  TETİKÇİ (Shooter ) 30 temmuz CReATuRE 0 445 05-16-2007, Saat: 05:16 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:18 PM