:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(''v'')BU DUYGUNUN ADI YOK(''V'')
ROSE
(''v'') ?u Duygunun Ad? Yok!!! (''v'') ?u an parmaklar?m sadece seni yazmak istiyor… Kalbimin seni istedi?i gibi..
Seni yazmak ne kadar g?zelse..bir o kadar da zor…Bir bilsen bu aralar ne kadar uzaks?n bana..
Sana daha yak?n olmak i?in ..Durmadan seni hayal ediyorum.. Seni..!!

Hayaller kuruyorum seninle ilgili..Hani olsaya diyorum;..
Her sabah senin kokunla a?sam g?zlerimi g?ne.. ve her sabah sana dokunsam g?zlerim kapal?yken hen?z… T?m gece s?cakl???nda dalsam uykuya, ve b?t?n g?n seni g?rmenin heyecan?yla beklesem ak?am?...
Gecelerden korkuyorum ?imdi sensiz ge?tikleri i?in..
O g?n gelse…her geceyi ?yle basarim ki ba?r?ma sen gibi!..…Ama.. ama sen yoksun …

?u an ?ok g?zel bir a?k ?ark?s? ?al?yor.. Ayn? ?ark?y? defalarda ba?tan ba?tan dinliyorum, ?yle bir an geliyorki huzuru hissediyorum ve duruyorum onu sadece hissediyorum… bir an i?indeyim san?yorum ama asl?nda bakt???m bir resim bu… ?ark? hala ?almaya devam ediyor kim bilir belki onuncu kere dinliyorum ve hala hissetmeye devam ediyorum. …??ine girmek istiyorum bu g?zel ?ark?n?n bir notas? olmak istiyorum... G?c?m?n yetmedi?i ?eyleri istiyorum bir notan?n i?inde erimek, duyulmak, sevilmek, dinlenmek sonrada tekrar ?al?n?ncaya dek susmak kaybolmak istiyorum...
?ark? hala ?al?yor ve ben orda olam?yorum i?ine giremiyorum ruhum notalar?nda eriyip yok olmuyor. Sadece d?nyadan kopuyorum bir ka? saniyeli?ine..Sonra ger?e?e d?n?yorum..
Senin i?in varoldu?unu bildi?in, senin i?in nefes ald???n?n fark?nda oldu?un bir y?rekten zorunlu olarak ayr? kalmak ne zor…
?ok uzakta bir sen g?r?r?m hayalimde, ko?ar?m kavu?mak, koklamak, sar?lmak i?in sana; Sonra uyan?r?m..her taraf?m u?urum..Sanki bir ad?m atsam sensizlikte yok olup gidecekmi?im gibi.. ??te o an ?l?r?m..G?zlerimden bir damla sen d??er, a?lamakl? olurum. Gecenin karanl??? korkutur, g?z ya?lar?m bo?ar beni.

?nan ki bir f?s?lt? gibisin karanl?kta kulaklar?mda ??nlayan, ruhumu, duygular?m? ok?ayan ve kan?mda damla damla akan.
Seni bekliyorum her g?ne? ?????nda ve her g?n do?u?unda.
Her k?z?ll???nda ak?am?n, i?ime bir ok giriyor t?m bedenimi tar?yor sanki... ??im kanlan?yor, ak??? yava?l?yor…
Her ak?am ?midimi kendime g?m?p tutuyorum evin yolunu... O yaln?z yatak, sensiz sesler ve bo? i?im. Sen olmad???ndan m? bu yabanilik diyorum bazen... ?yle evet... Senin oldu?unu an?ms?yorum..
G?l?mserdim ben... G?lerdi y?z?m, g?zlerim. Sana bakmak, bakmasam da seni hissetmek yeterdi bana… Yine hissediyorum ben seni ama ellerim havada... Bo?lu?u tutuyorum… Boslukta geziyor gozlerim…Ey ad?na ?mr?m? adad???m nerdesin?. Gelsen…?ok ?ey de istemiyorum asl?nda sadece son bir kez gelsen..Yuma?ac?k teninle sarsan beni..derin derin ?eksem kokunu son bir kez i?ime..?ekeyim ki; bir daha gitsen de kokun kals?n ?zerimde…
Bilirsin ben en ?ok geceleri payla??r?m sevgimi seninle... G?zy?z?ndeki bir y?ld?za bakaca??m bu gece ve bu bizim y?ld?z?m?z deyip g?l?mseyece?im gecenin karanl???nda.. Y?re?imi y?re?ine katm?? ko?uyorum yine sana...Savunmas?z, sak?nmas?z, s?n?rs?z sevgimi hayk?r?yorum sana... Evet..Seni hala..ama hala ?ok Seviyorum..

vayyyyyy harıka bu ya!!
Ara
ROSE
TeŞekkÜrlerrr Cadim BeĞendİysen Ne Mutlu Bana SmileSmilebende Çok BeĞenmİŞtİm
Ara
angel_n
YÜreĞİne SaĞlik Harİkaaaaaa.....
Ara
gngr
tek kelimeyle mükemmel...
Ara
kayıp_gölgeler