:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kehanet
sıla
knowing.jpg
Sinemalar.com Puanı:
8.1/10
IMDB Puanı:
6.8/10
Yapım:
2009 ~ ABD, Avustralya
Tür:
Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem, Macera
Yönetmen:
Alex Proyas
Senaryo:
Ryne Douglas Pearson, Juliet Snowden
Yapımcı:
Jason Blumenthal, Steve Tisch, Todd Black
Görüntü Yönetmeni:
Simon Duggan
Müzik:
Marco Beltrami
Dağıtım:
Warner Bros
Filmin Websitesi:
knowing-themovie.com
filmin konusu:Bir okulun bahçesindeki zaman kapsülünün içinden 1959 yılında yani bundan 50 yıl önce sadece rakamlarla yazılmış bir mektup bulunur. İlk başlarda mektuptaki rakamlar anlamsız gibi gelse de, zamanla mektuptaki sayıların dünya üstünde yaşanan felaketlerin, suikastlerin, büyük kazaların sırrını saklıyor olduğu ortaya çıkar. Ne yazık ki mektupta bahsedilen tüm felaketler gerçekleşmemiştir ve gerçekleşmemiş olanların her biri gerçekleşme yolundadır...
Ara
rapunzel
teşekkürler sılamm ama ben beğenmedim bu filmi beklediğim gibi değildi Smile
Ara
sıla
rica ederim rapuşcuum Smile film bana göre gayet iyiydi ama sonu bitirdi bütün güzelliğini Tongue çok aptalca bitti .... Big Grin
Ara
My_LiFe
Bakmam Lâzım..

+

TesekkürLer abLa'm.. :tolga:
Ara
€BeRimSin
Film güzel olmaya bilir ama ordaki yazı dikkatimi çekti " Hayatta hiçbirşey tesadüf değildir " sırf bu yazı için izlemeye gidecem .. Confusedmiley17:

Bu arada sılacık teşekkürler, sende olmasan nasıl haber alacaz bilemiyorum.

Filmkolik .. Confusedmiley17: Tontişine sevgiler Big Grin
sıla
My_LiFe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bakmam Lâzım..

+

TesekkürLer abLa'm.. :tolga:

izlemeyenler için fazla bahsetmek istemiyorum ama sağlam bi film... gerilim, macera, duygusal, bilim-kurgu hepsi bir arada Wink

+

rica ederim Smile
Ara
sıla
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Film güzel olmaya bilir ama ordaki yazı dikkatimi çekti " Hayatta hiçbirşey tesadüf değildir " sırf bu yazı için izlemeye gidecem .. Confusedmiley17:

Bu arada sılacık teşekkürler, sende olmasan nasıl haber alacaz bilemiyorum.

Filmkolik .. Confusedmiley17: Tontişine sevgiler Big Grin

rica ederim hasancık filmkolik doğru Smile kitapkoliğim de ayrıca Wink okumadığım bir kitap ve izlemediğim bir film için konu açmadım Smile

tontişim hasancığın selamı varmış sana Big Grin
Ara
MorciveT
Nicolas cage'in filmleri genelde güzel olur. Bu hafta izleyelim bakalım ne olacak Smile
Ara
sıla
film gerçekten güzel tabi bi işte sonu bozdu bence ama yine de izlenmeye değer ayrıca evet Nicolas Cage'in bütün filmleri güzeldir iyi seçiyo adam oynayacağı filmi Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:18 PM