:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
összede :D
Patikli_Penguen
Gelsin artık şu öss günü girelim şu sınava yaa yeter bu çile bıktım kabuslar görmektenBig Grin

gelsin şu 14haziran çok biş deil zaten iki senelk istiyorum reva mı bu ya Big Grin
Ara
PesmisT GirL
Gelmis gelmis Tongue

Kac gün kalmıs surda sabret az Big Grin
Ara
rapunzel
sayılı gün çabuk geçer ya üzülme Big GrinBig Grin
inşallah başarılı olursun ve istediğin bölümde okursun Smile
Ara
CaNaT
İki senelik içinde bu kadar haykırılır mı ? Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
virdim gitti Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
CReATuRE
Tüm ÖSS'ye girecek duygusuzlara şimdiden iyi çalışmalar ve başarılar dilerim...

İnşALLAH dilediğiniz gibi geçer bu sınav ve istediğiniz yerleri kazanırsınız..Az kaldı zaman sizin için dana önemli ne kadar yavaş geçerse o kadar çok hazırlığınız olur WinkWinkWinkWink
_AL0n3_
kaçış yok Big Grin girmek zorundayız hepimiz Big Grin
eninde sonunda yüzLescez Big Grin hemen olup bitmesi daha iyi Big Grin
umarım istediğin yere girersin Smile
başarıLar şimdiden Smile
Ara
fElAkEt
sınavda başarılar dilerim seneye bnde gircem kara kara düşünüorm bakalım istedigin yeri kazanırsın inş..
Ara
Patikli_Penguen
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İki senelik içinde bu kadar haykırılır mı ? Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
virdim gitti Big GrinBig GrinBig Grin

acayip sınav fobim var napim seneye de kalırsam iki aşamalı olck imkanyok üni. giremem kesin gitmeyilm bu sene Sad
Ara
Patikli_Penguen
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tüm ÖSS'ye girecek duygusuzlara şimdiden iyi çalışmalar ve başarılar dilerim...

İnşALLAH dilediğiniz gibi geçer bu sınav ve istediğiniz yerleri kazanırsınız..Az kaldı zaman sizin için dana önemli ne kadar yavaş geçerse o kadar çok hazırlığınız olur WinkWinkWinkWink

Tşkler Aziz abi
Ara
CaNaT
Patikli_Penguen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:acayip sınav fobim var napim seneye de kalırsam iki aşamalı olck imkanyok üni. giremem kesin gitmeyilm bu sene Sad

Hımmm atmalısın bunu üzerinden yaw
Yani iyi düşünmelisin ve sonuctada hazırlanıyorsun. Önce inanman gerek bir aksilik çıkmayacağın ve kazanacağınada inanmalısın ki kazanabilesin. Çok fazla derin düşünme basit düşünmeye çalış o kadar çalıştım kazanıcam de. Normal bir sınava girer gibi gir bitir çık. Daha sakin davranır ve içinde endişeye yer vermezsen istediğini alacaksındır mutlaka bundan emin ol. Smile
İnşallah başarılı olursun sınavda ve istediğin yere girersin ...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 07:26 AM