:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
diLimden düşen son yaLan!
bidely
uzak kentin kayıp yıLdızLarından rivayet oLunur...

askozlem5mn7.jpg

üÇ noktaydı susu$um,bir virqüL hatrına yazıyorum $imdi...
üÇ nokta...üÇ çığLık ??? üÇ öLüm !!! ve tek bir virqüL ,

KirpikLerinden a$k soyuLan deLi,yırttı acının kefenini,öLü kızın kaLbine dokundu bu qece..ve qözLerine öLüm kaÇan kız,dokunuLduğu her yanından kanadı...bir öLünün qözLerinden dü$ buLa$dı qeCeye,qece akLını yitirdi...bir deLinin iÇ çeki$iyLe karardı yıLdızLar..hıÇkırıkLarı ar$ı kapLadı...bir deLi ağLadı... öLü kızın kirpikLeri adedinCe ağLadı...parmak uçLarından dokundu a$ka...saçLarına notası kırık $arkıLar kondurdu...qeCe ; tortuLu bir masaLın hüznünü andırıyordu..üÇüncü ki$iLer hep susmu$du...bir masaL duyuLdu sessizLiğin en sığ diLinde..uzak kentin kayıp yıLdızıydı anLatan ... yOktu ihtiLaf..yOktu yaLan... bir deLi ve bir öLünün masaLıydı duyuLan..avuntusuz masaLLara $arkıLar kuran bir deLi ve masaLLara hep sonundan ba$Layan bir öLü...
çOk qeÇmedi..qüLü$üne dü$Ler in$a ediLen soyLu dervi$,kent harabeLerinin yoLda$Lığında,qeCenin en uzak saatinde,tuz kokuLu biti$Le susturdu masaLı.. masaL yitirdi kendini...masaL yitirdi gerçeğini..bir deLi ağLadı..kirpikLeri tükenmi$di,öLü kızın saçLarına denk dü$üyordu,qözLerinde ki keder...ve qeCe deLi gömLeğini qiydi üstüne,masaL ü$ümesin diye..
ve ben.. üÇüncü tekiL $ahıs... kent masaLLarının yorqun yüzü..uzak diyarLarın cana ziyan hüznü..ben...bir masaL boyu susan...suskusu us'unu yumrukLayan..bir deLiyi qeÇmi$e yazan,bir öLüyü koynunda uyutan,bir dervi$e yasLanan... ben yani.. mezar bo$LukLarında kirpikLerinin uykuya yatıran..kefeninin cebinde öLüm sakLayan..ben suskun $iirLeriyLe qeceyi ayartan!
suçLuydum..bir son buLa$dırdım eLLerime..bir masaLı yıkarcasına,bir deLiyi ağLatırcasına susdum!
'qeÇmi$' dedim .. qeÇmedi
'qeLecek' dedim .. qeLmedi
'$imdi' dedim dokundum masaLa...
kayıp yıLdız kayıpLığını kaybetti!

faiLi meçhuL bir masaLın tek sanığıydım ben.. masaL mahaLLinde harfLerim vardı,suÇum a$ikardı...kaLem;keLamLa her buLu$duğunda , adın kanardı,canım yanardı!
suçLuydum evet bir masaLı aLtı harf ya$atır sandım..yedinciyi hiç yazmadım .. ne zaman canım yansa,susumu bastım yarana,usumu kanatırcasına! hiÇ dinmedin.. susdun hep .. bende susdum.. sessizLiğimi tamamLadı susu$un.. bir masaLın ardından suçLarını böLü$üyorduk suskunLuğumuzun ...

iÇim acıdı .. masaL kanadı .. ve omuz ba$ında kanayan masaL ; yaLandı!
yüreğimi burkan,kaLemimi kıran,iÇimi senden çıkaran bir yaLandı!
Yinede .. adını biLe yazamazken sen,adınLa kanadım ben!
$imdiLerde $ehirLer arası yaLnızLık seferLeri düzenLiyorum qözLerine..
isimLeri siLinmi$ mezar ta$Larında qüLümsüyorum ...
ve haLa öLü çocukLarın qözLerinde masaLLar arıyorum..
suçLuyum!
bir masaLdan arta kaLan yanımLa,suçLarımın bedeLini ödüyorum!

Affet beni kayıp yıLdız .. Affet ... qünahsız öLümLer dü$Lüyorum!
Ara
asi_ve_mai
inanılmaz güzeldi demet...
çok farklı yazılmış çok hoşuma gitti...
hani vardır ya bazı yazıları okurkrn veya filmleri izlerken hiç bitmesin dersin...
aynen öyle bir yazıydı...
bu güzel paylaşım için teşekkürler...
Ara
bidely
Gözlerine sağlık asi_ve_ mai..
Ara
Qetesh
Yüreğine sağlık.. Smile
Ara
bidely
Gözlerine sağlık canım : )
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 375 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Yalan Dünyam....... ÇiLeK 4 469 04-09-2022, Saat: 06:03 PM
  Düşlerim var rüzgara ters düşen..... >As!_M€L€q< 3 308 04-08-2022, Saat: 12:07 AM
  S?yled???m Tek Yalan.... >As!_M€L€q< 1 269 04-02-2022, Saat: 09:28 AM
  Geceleri Yalan Soyluyorum.. MasaL_perisi 6 301 03-31-2022, Saat: 07:05 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 11:13 PM