:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ömrüm ..
blue_belial
Aziz. sen benden daha deliikanlı Big Grin daha adam, daha efendi, daha kibar, daha saygılı, daha nazik, daha kibar, daha gentlemen sin.
benım gıbı bı adamla ne dıye muhâtabsın o zaman olm? git kendi denklerinin yanında gez.
Ara
CReATuRE
Sana parasızlıktan avaz avaz bağırdığında acımıştım yazık günah demiştim yazdıklarının şakadan ibaret oldupunu sanmıştım ama nerden bilebilirdim ki PARA uğruna sülaleni bile satacağını...

Hakkatende artık buna eminim sana 100 tl vereyimde yanıma gel işim var seninle WinkWinkWinkWink SATILIK ERKEK

PARA için yapamayacağın şey yok senin bunu çok iyi anladım...
blue_belial
:S ne alaka sımdı anlamadım ? kımseden bısey dılenmıs degılım.
cebımde 5 kurusta olmayabılır ! ama üç kuruşluk adamlarlada muhatab olmam. hadi rastgele
Ara
rapunzel
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla aksamda kalmayım. hepınız yıne tum cabalarınızla bısıyler yazmıssınız saolun !
ama sabah sabah otuz... olsanız cekılmessınız.

dunyada benden daha adi ve kötü bi insan yok! ıcınız rahatlıcaksa.
saka gıbı ya. bırı gelır avukatlık yapar ne giriyosa artık!
diğeriyle hiç bi alakam olmamasına ragmen 18lik velet karsımda kendını adammıs gibi sanarak konusur.
biriside, gelıp laf sokarda sacma sacma konusup ııce komık olur. Big Grin

bu üç sazandan baska kımse varmı ? salataya lımon katıcak.

Kızım! benım kalbımdekı sevgının gercek yada sahte olması senı ırgalamaz ? sana giren çıkan nedir anlamadım! kalktın "bi cift birbirine bu kadar yakışabilir" dedin.
içinde bir şey kaldıysa söyle.

off la sızınle konustukca asabım bozuluyo. o klavyenın ardından ole efelenıyosunuz ya.
yaptıgımın adını ne koyarsanız koyun umrumda degıl. dunyada o yaptıgımı kımse hak etmıyo olabılır ama inan piyango sana cıktıgı ıcın bı gram uzgun degılım. sonuna kadar hak ettın. ama ucuza gittin ya Big Grin 50 tl Big GrinBig Grin

neyse. sevdigimin dediği gibi. tüm yazdıklarınız için

El cevap - SANANE ?

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
CReATuRE
İddaa'dan kazandığın 50 tl'yi aldın mı faruk söyleseydin ben sana 100 tl verirdim ama bu oyuna hiç girmeseydin...

Değdi mi bir insanın gururuyla oynamana 50 tl ?

Ama bak teklifim hala geçerli vereyim 100 tl giy eteklerini yanıma gel eğleniriz barlarda yanımda konu mankenliği yaparsın...memnun kalırsam dişiliğinden bi 100 tl daha veririm bak bu fırsat kaçmaz...
CaNaT
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla aksamda kalmayım. hepınız yıne tum cabalarınızla bısıyler yazmıssınız saolun !
ama sabah sabah otuz... olsanız cekılmessınız.

dunyada benden daha adi ve kötü bi insan yok! ıcınız rahatlıcaksa.
saka gıbı ya. bırı gelır avukatlık yapar ne giriyosa artık!
diğeriyle hiç bi alakam olmamasına ragmen 18lik velet karsımda kendını adammıs gibi sanarak konusur.
biriside, gelıp laf sokarda sacma sacma konusup ııce komık olur. Big Grin

bu üç sazandan baska kımse varmı ? salataya lımon katıcak.

Kızım! benım kalbımdekı sevgının gercek yada sahte olması senı ırgalamaz ? sana giren çıkan nedir anlamadım! kalktın "bi cift birbirine bu kadar yakışabilir" dedin.
içinde bir şey kaldıysa söyle.

off la sızınle konustukca asabım bozuluyo. o klavyenın ardından ole efelenıyosunuz ya.
yaptıgımın adını ne koyarsanız koyun umrumda degıl. dunyada o yaptıgımı kımse hak etmıyo olabılır ama inan piyango sana cıktıgı ıcın bı gram uzgun degılım. sonuna kadar hak ettın. ama ucuza gittin ya Big Grin 50 tl Big GrinBig Grin

neyse. sevdigimin dediği gibi. tüm yazdıklarınız için

El cevap - SANANE ?

Sen kendine hiç bakıyormusun ben adam mıyım delikanlı mıyım hadi onuda geçtim artık insan mıyım diye ?
Bunca söylediklerinden sonra bunların hiç birinden bahsetmemen gerekir sanırım. Bir de karşına adam delikanlı arıyorsun. Zaten kimse sana göre adam da değil delikanlıda insanda sen nasıl olmuşsa özel bir mahluk olarak yaratıldığın için kimse senin gibi olamıyor senin kadar olamıyor. Madem burada bulunmak seni rahatsız ediyor istediğin gibi adam gibi adam bulamıyorsun da neden burada gelip o değerli vaktini boşa öldürüyorsun, ayrıca karaktersiz kişiliksiz içi dışı leş olmuş insanlarla muhatap oluyorsun . Çekinmiyor musun hiç benide bozarlar diye o kadar dürüst doğru düzgün birisin ki !
Küstahlıktan başka bir şey değil senin yaptığın. Kendi ne sanıyorsun onu da bilmiyorum ne olduğunuda anlamış değilim anlamakta istemem zaten.
Hepimiz makyajı iyi yapıyoruz bir tek senin için dışın bir. Bir tek doğru düzgün sensin nedense. Laf ebeliğinde üstüne yok maşallah ne diyelim. He sen hiç bir lafın altında da kalmazsın sanırım öyle ya. Çok boş bir insansın görünen o ki . Öyle yada böyle burada yada realde bir toplum içinde yaşıyorsun. Sen in de yaşıyorsan orasıda ayrı bir mevzu bir şey diyemem. Bir kaç kişi seni adam yerine koyuyor olması senin adam olduğunu bir kaç kişi seni seviyor diye iyi bir insan olduğunu da belli etmez . Eğer yiyorsa herkes senin için aynı şeyi düşünsün. Herkes senin için aynı şeyleri söylesin. Ama sen kimseyi de takmazsın kimin ne söylediği de senin için bi anlam ifade etmez. Sen herşey de olduğu gibi bunda da en iyi en doğrusunu bilirsin.
Hatırlıyorum eskiden de Allah a olan inancından bahseder dururdun. Lafa gelince benim itikatım tam felan derdin. Ne oldu merak ediyorum şimdi o içinde ki inanca. Hangi kitaba hangi insafa sığdırıyorsun ettiklerini. Kalkmış bir de büyük bir iş becermiş gibi böbürleniyorsun. Hakedene hakkını verdim diyorsun. Senin hakkın ne peki ? Bu kadar karaktersizliği onursuzluğu nasıl yakıştırıyorsunuz kendinize anlamıyorum açıkçası. 18 yaşında bebe bana gelmiş laf söylüyor diyorsun senin yaşın kaç sen yaşının adamımısın peki onuda söylede bilelim.
Söylenecek çok söz var ama söylemeye de gerek yok kime ne diyeceğiz ki.
Bir lafa bakmak gerek bir de adama ....
Ara
blue_belial
ercan.madem cok sozun var soyleyecek. burda sana cevap vermıcem.
bu sıralar buna vaktım yok ama yakın zamanda yanına gelır ıkı muhabbetın belını kırarız.
soyleyecegın seylerı o sıra soylersın artık. o +18 lerıde.

O klavyenın ardında yazarken kımınle konustugunuza. nasıl tepkı verecegıne ve napacagına dıkkat et. ßen acımı kurtta bıle bırakmam. sendede kalmaz...

ßu arada dıgerlerıe ıthafen. "ßenım kımınle oldugum hıc kımseyı ılgılendırmez. kalbımde kımse yok ıse baskasını sevebılırım. bu nıye hepınızın o kadar zoruna gıtmıs anlamıs degılım?

ßenım ıddaa mevzumu. yanı omrumun 26 yılı ıcınde 1 aylıgına yaptıgım bıseyı benım kısılıgımle karsılastırıp ona gore fıkır yurutecek kadar aptalasanız bısıy dıyemem.
kafanız basmıyo belkı ama yuz kere soyledım. yaptıgım yalnıs bıseydır ama ne sızın demenızle serefım zedelenır ne de onurum.o ıddaa mevzusu sadece 1 aylık bosa gecırılen bı zaman kaybından ıbarettır. anlıyorum sıze cok koydu.
benim Sevdiğim kişiyi üzdünüz. bende elimden gelenin bi kısmını yaptım. Yemin olsun ki eğer O nun hakkında tek bir ileri geri laf edilirse, (kelime olarak okuyunca size basit gelebilir ama) inanın pişman ederim.

Yapamayacağım hiç bir şey yok. rahat ahat oturun oturdugunuz yerde.
burdan değilde yüzüme bir şey söyleyecek olan varsa gelir bi çayımı içer. nasıl gelirseniz öyle ağırlarım...

benim sevgimin Kimin neresine battığı beni ilgilendirmez. rahatsız olanlar çığlık atıp bağırabilir. buyrun...
Ara
CaNaT
Buyur gel. Klavyenin arkasından konuşmuyorum bu söylediklerimin hepsini yüzünede rahatlıkla söylerim. Sen kendini o kadar büyütmüşsün kü gözünde küçük dağlar sanki senin eserin. Gelmek istediğin zaman söyle adresi vereyim. Yada sen söyle adresini karşıya geçiyorum nasılsa ben senin yanına geleyim. Sen bir şey söylemek istiyorsan orada söylersin. Bir ayda yaptığını 26 yıllık ömre eş tutmayacakmışız. Tepeye çıkmak zor inmek bir o kadar da kolaydır. Kazanmanın zor kaybetmenin kolay olduğu herşeyde ki gibi. Yapmayacağın bir şey yoktur eminim. Seninde dediğin gibi 26 yıldır kendi çapında birşeyler yapıyormuşsun ama o yaptığınıda bir ayda tüketedebiliyorsun gördüğün gibi.
Kimi sevip sevmediğin konusu beni hiç ama hiç ırgalamaz hiç işimde olmaz. Kimi seversen sev umurumda bile değil. Kimbilir belki şimdi yeni bir iddaya daha girersin. Belki yine kazanırsın. Oda senin sorunun seni ilgilendirir.
Ama burada daha fazla çirkefleşme yeter...
Ara
blue_belial
küçük ömer duydu seni. ilgilenicekmiş.
yeri ve zamanı geldiğinde.sımdı ısım var sana vakıt ayıramıcam. baska seyler dusunun o arada. cvp larınız daha kısa ve boş olmaya basladı cunkı. google den aratıp guzel kelımeler calabilir burda yazabilisiniz. izin verdi küçük ömer Smile
Ara
CaNaT
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:küçük ömer duydu seni. ilgilenicekmiş.
yeri ve zamanı geldiğinde.sımdı ısım var sana vakıt ayıramıcam. baska seyler dusunun o arada. cvp larınız daha kısa ve boş olmaya basladı cunkı. google den aratıp guzel kelımeler calabilir burda yazabilisiniz. izin verdi küçük ömer Smile

Değmiyorsun ki laf söylemeye dediğim gibi lafa bakmak gerek bir de adama.
Sen benim gözümde adam değilsin artık onun için uzatmıyorum laflarımıda. Sana yeter bu kadar...
Hem geliceksin nasılsa o zaman konuşuruz uzun uzun...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 07:26 AM