:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ömrüm ..
CReATuRE
Faruk beni daha fazla konuşturma al o çok güvendiğin arkadaşalrını başka konuya ...O güvendiğin dürüst dediğin arkadaşlarına zamanında yüz vermedim bir karşılık vermedim diye şuan konuşmuyorum umarım bunu az çok anlarsın...Bende bilirdim senin gibi gurursuz olmayı oynamayı birileriyle , hani hatunlar nerde ben ordayım ya o bakıma...

Herkes beni bilir bu forumda senide bilen bilir ama şu saatten sonra seni daha iyi tanıdıklarına eminim...

Neyse daha fazla küçülmede çek git...
kı@ymı@k=)
edebinle adabınla konuş faruk..
ben anlatıyım sana kim olduğumu
ne senin kadar adiyimm
ne senin kadar şerefsizim
ne senin kadarr acizim
ve ne seninn kadarrr alçak dağları ben yarattım modundayım

gökyüzü çok pembe olsa gerek inde orlardann seni ve beni yaratanın aynı olduğunu senide benide bi annenin doğurduğunu ve tüm bu benzerliklere rağmen senin nasıl olupta bu kadarr pislik olabildiğini en grçek haliyle gör.. beni bilmen gerekmiyor zaten çünküü benim hyatıma sokacağım kadar bi vasfa sahip değilsin.. bi kere basitsinn.. sen en iyisi göm kafanı kuma .. yazık sana
Ara
blue_belial
ya yazmıcaktım ama. Anne kızlık soy adın neydı ? onu solememısın.
Ara
kı@ymı@k=)
git anana sor faruk o söyler sana
Ara
blue_belial
Nıyekı ? benım babam senın annenı tanımazdı ?

(sımdı sen baban demedım dersın ama demekkı cumlenın ıcınde anlatılmak ıstenenı anlamamısın. eger ole bı gaf yapıcaksan uyarımda yapma. anladıysanda sorun yok )
Ara
kı@ymı@k=)
itlikte sınır yok faruk anne baba vs.. iğrenç muhabbetine kat katabilidiğin kadarr senin gibii insan dışı bi varlığın söyleyebileceği tüm kötü sözler benim annemi babamıı asla kötü duruma düşürmez.. bi tarafının yemediği yerlerde anne baba girer devreye sokulur küfürlerin içine hassastır ya bunlar.. şerefsiz senii
Ara
blue_belial
ben annene kufur etmedım !
anne kızlık soy adı bı elestırıdır. o kadar detay verdıgın ıcın soyledım onu.
sen tutupta benım annem ıcın ters seyler ıma ettın! o yuzden camuru bana atma.
belkı bı an dalgınlıgına bosluguna geldı, o zaman dusuneceksın yazdıklarını.

sabahdan berı bana serefsız dedınız sesımı cıkardımda sıze serefsız sızsınız dedımmı? kı anne baba katayım? yapmamda bunu.

ama sen bana dokunursan. bende sana dokunurum
Ara
CReATuRE
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sabahdan berı bana serefsız dedınız sesımı cıkardımda sıze serefsız sızsınız dedımmı?

Tabiki sesini çıkarmayacaksın çünkü doğru söze sen bile bişey diyemezsin...Faruk sana tek bişey sorcam kendi yaptığına şerefsizlik değildir diyebiliyomusun ?

Eğer ki çıkıpta benim yaptığım şerefsizlik değildir dersen ve bunun nedenini ortaya koyarsan bende susarım...
rapunzel
ikisininde ne mal olduğu ortada
kendilerini kandırsınlar sadece
senin iddiya girecek hiçbişeyin yok olmadı ve olmayacakta
kendini böyle mutlu et ancak bukadarını yapabilirsin zaten
sanal ortam biliyorsun ya da bilmiyorsun burda herkes herkese aşık Big GrinBig Grin
Ara
blue_belial
Valla aksamda kalmayım. hepınız yıne tum cabalarınızla bısıyler yazmıssınız saolun !
ama sabah sabah otuz... olsanız cekılmessınız.

dunyada benden daha adi ve kötü bi insan yok! ıcınız rahatlıcaksa.
saka gıbı ya. bırı gelır avukatlık yapar ne giriyosa artık!
diğeriyle hiç bi alakam olmamasına ragmen 18lik velet karsımda kendını adammıs gibi sanarak konusur.
biriside, gelıp laf sokarda sacma sacma konusup ııce komık olur. Big Grin

bu üç sazandan baska kımse varmı ? salataya lımon katıcak.

Kızım! benım kalbımdekı sevgının gercek yada sahte olması senı ırgalamaz ? sana giren çıkan nedir anlamadım! kalktın "bi cift birbirine bu kadar yakışabilir" dedin.
içinde bir şey kaldıysa söyle.

off la sızınle konustukca asabım bozuluyo. o klavyenın ardından ole efelenıyosunuz ya.
yaptıgımın adını ne koyarsanız koyun umrumda degıl. dunyada o yaptıgımı kımse hak etmıyo olabılır ama inan piyango sana cıktıgı ıcın bı gram uzgun degılım. sonuna kadar hak ettın. ama ucuza gittin ya Big Grin 50 tl Big GrinBig Grin

neyse. sevdigimin dediği gibi. tüm yazdıklarınız için

El cevap - SANANE ?
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:42 AM