:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ömrüm ..
kı@ymı@k=)
eğitilir veya öğretilebilir bi yanın olmadığından ders veremicez maleseff.. kapasite meselesi felan.. kimse gönül oyuncağı değildir ve kimse bunu haketmez.. düşünki sne bile haketmezsinn o derece yani..sazanlığa gelince karşımdakii insan olaydı insan muamelesi görürdü elbet bundan anlar ancak Smile
Ara
blue_belial
hele hele. lısede ogrendıgı kelımelerıde guzelce yan yana koyup konusmasınıda bilirmiş Big Grin
ksr bakma beni ilk okuldan attılar. sana yetişemiciim Big Grin

artık benım ıcın gorunmezsınız Big Grin sıze cvp yazınca incilerim dokuluyo Big Grin
hadi rastgele.
Ara
CReATuRE
İnsanların acizliğini ve ne kadar şerefsiz olduklarını görünce söyleyecek bir kelime kalmıyor...

Yazık yazık yazık...

Banlanacakmıyım banlayın atacakmısınız atın hiç problem değil,sorun belli çözüm belli aslında ama neyse bana düşmez...
rapunzel
Yazık şerefsizleri insan yerine koyan bizleriz...
Ara
blue_belial
Hepiiz cennete gıdıceksınız merak etmeyın Big Grin
madem dedıgınız gıbı uc kurus etmıyoruz. e o zaman ne dıye bu kadar battık sıze ? Big Grin
Ara
CReATuRE
Birilerine bikaç laf edipte al bu sana kapak oldu yada kapak olsun zihniyetindeki insanlar zaten aciz insanlardır...

İddaa SmileSmileSmileSmile ne kadar komik değil mi ?

Faruk kusura bakmada sen kimsin ki bir iddaa uğruna bir insanla oynayabilryorsun ve bunu çıkıp utanmadan gururla burda söyleye biliyorsun ? hadi yaptın böyle bir tarbiyesizlik çıkıpta burda söyleyince o insanın gururuyla oynayınca sana burnuna halka mı takacaklar ? Bumu istediğin ?
CReATuRE
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hepiiz cennete gıdıceksınız merak etmeyın Big Grin
madem dedıgınız gıbı uc kurus etmıyoruz. e o zaman ne dıye bu kadar battık sıze ? Big Grin

Cennete gitmek isteyenler sıraya girsin olayı sanıyosun herhalde hala komiklik yapıyosun ya ne diyim sana daha...Hala utamadan gülüyosun ya asıl cennetlik olan sensin merak etme WinkWink

Batma olayına gelince bir laf bilirsin kesin senin gibiler için söylenmiş sanırım '' SİNEK BİŞEY DEÄžİL MİDE BULANDIRIR''
CReATuRE
[SIZE="7"]
Temiz kalmış ne bulunur bir çöplükte
Aşk da kirlenir elbet insanla birlikte...
[/SIZE]
blue_belial
ßeni zorlamayın. hepınızın cıgerını bılıyorum Smile
agzımı acarsam karısır ortalık... burda PCKoPaT tan baska hıckımse gorundugu gıbı degıl.
topunuz hava cıva.

sabahdan berı habıre bırılerı bısıyler soyluyo bana ama yemin olsun kı 1 gram umursamam.
cunkı karsımdakı benden daha cırkef. umursamam o yuzden yani.

yalnız PCKoPaT bana tutupta bı laf ederde kırabılır. her ne kadar cocuk yasta sayılsada, hepınızden! hatta benden bıle daha delıkanlı.
ben ıcımde ne ısem dısımdada o yum. ama sızın ıcınızın aslında les gıbı olmasına ragmen, makyajınızı guzel yapıyosunuz.

kıme laf sokupta kımın takdirini alıcam ki? benı tanımadan, sadece kelımelerıme bakıpta bana not veren de adam değildir zaten...

cıdden cok komıksınız su an. samımı soyluyorum.
yaptıgım seyı methetmıyorum tabı ıyı bısıy degıl ama saklamıyorumda. ama ıste dedıgım gıbı. kım neyı hak ettıyse onu verdım ben. ne eksık ne fazla Smile

sayfalarca yazıpta kıymetlı ellerını yormayın. ne sız benı tanırsınız, ne de ben sızı.
Ara
rapunzel
ben ıcımde ne ısem dısımdada o yum.

o yüzden iddia kelimesini kullanabiliyorsun ????
demekki için dışın bir şerefsizlik olmuş senin Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:59 AM