:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ömrüm ..
ALLame
ALLame Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yazık...Smile

ALLame Adlı Kullanıcıdan Alıntı:diyorum kı yazık sana .Smile

Bunları sadece aska dustugun ıcın yazdım.Smile farklı algılanmasın.Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Kime ne ama dimi ? Big Grin
Ara
ALLame
HakLısın..Smile
Ara
rapunzel
ancak bi çift bu kadar yakışabilir Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
kime ne ? TongueTongue Big GrinBig Grin
Ara
blue_belial
Alıntı:ancak bi çift bu kadar yakışabilir Big Grin
Herkesın yorum yapmaya hakkı vardırda. senın olamaz Big Grin
sen ki sadece arkadaşlar arasında girdiğim bi iddaanın dogurdugu sonuctan ibaretsin Smile
kendını fasulyeden bılıpte bana laf sokmaya calısmasan ıyı olur. ıyıce komık oluyo cunkı Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
oda senin acizliğin işte farukcum Big Grin insanların duygularıyla düşünceleriylee oynamak bu kadar basiit..Smile adam gibi adam olsann böyle bişeye zaten kalkışmazdınn hadi kalkıştın diyelimm böyle sergi günleri gibii ortalık yere yazıptaa en azından biraz ahlak öğretilmişse insanlık öğretilmişse karşındakini kırmamayı bilirdiin ama kime diyorumki boşver Smile herkes layığını bulmuş laf salatasına lüzum yok dimi ama Smile tartışmaya ve insanalrın gözünde basitleşmeyede lüzum yok.. hadi kal sağlıcakla
Ara
blue_belial
Alıntı:oda senin acizliğin işte farukcum Big Grin insanların duygularıyla düşünceleriylee oynamak bu kadar basiit..Smile adam gibi adam olsann böyle bişeye zaten kalkışmazdınn hadi kalkıştın diyelimm böyle sergi günleri gibii ortalık yere yazıptaa en azından biraz ahlak öğretilmişse insanlık öğretilmişse karşındakini kırmamayı bilirdiin ama kime diyorumki boşver Smile herkes layığını bulmuş laf salatasına lüzum yok dimi ama Smile tartışmaya ve insanalrın gözünde basitleşmeyede lüzum yok.. hadi kal sağlıcakla

Hıı. sız ıkınız bana ınsanlık dersımı verıceksınız sımdı Big Grin + sakın farukcum marukcum deme bıdaha. cıdden bı laf ederım. altında kalırsın...

verdıgınız ders ıcınde tesekkurler Smile bız kıme ne hak ettıyse onu verdık. ne eksık ne fazla...

gece gece sıze bu sazanlık nerden estı onuda anlamadım Big Grin var demekkı bı karın agrınız Big Grin
Ara
rapunzel
tabiki sana insanlık öğretecek değiliz bunu anlayacak kapasiten yok çünkü Big GrinBig Grin
çok iyi bi eğlence kaynağı olduğunuz için Big GrinBig Grin
Ara
blue_belial
Alıntı:tabiki sana insanlık öğretecek değiliz bunu anlayacak kapasiten yok çünkü Big GrinBig Grin
çok iyi bi eğlence kaynağı olduğunuz için Big GrinBig Grin

Big Grin Big GrinBig Grin allahım yarabbım. saka gıbı Big Grin
neyse devam edın sız. azcık çişim geldide Big Grin malum ortam gergın Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 08:04 PM