:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Help me !!
ѕαкℓı@мѕı@η
seni seviyorum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence onun ıcınde bakmıs olabılır ama nıcın geldım ogrenmıstır.onemlı olan kursa basladıgımda yıne gorucem o zaman ne yapıcam? ben kurs guzel gıyınmeye makyaj falan yapcam sence etkılenır mı?

Güzelim, ne etkilemesinden bahsediyorsun vallahi sasiriyorm yazdiklarni okuyunca.. Evli bir insan etkilense bile senin itiraz etmen gerekirken adami etkilemenin yollarini soruyorsun .. Yuva yikanin yuvasi olmaz shekerim bence sen vazgeç bu sevdada Smile

Hem o adam senden yascada buyuktur daha lise ogrencisisin nedirki kimler gelir kimler geçer unutmaya bak sen en hayirlisi bu.
Ara
CaNaT
Ya bence evlide olsa bekarda olsa unutsan daha iyi.
Sonuçta senin yaşlarında ki herkes bu tür bi ilgi ve sevgi duyabilir karşısındaki kişiye karşı.
Özellikle kendinden büyük birisine karşı. Bu öğretmende olabilir bir başkası da .
Sonuçta çok doğru bir yol değil tabiki. Yaptığında yanlış bıçak alıcam öldürücem felan. Eline bişi geçmez ki o mezara sen hapse girsen ne olur. Senin sorunun şu anda sadece yaşıtlarına karşı ilgi duymyor olman ve kendinden büyük olgun insanlardan hoşlanıyor olman. Bu da zaman bir süreç meselesi ve düşünce zaman ilerledikçede değişecek. Onun için intihar yada başka bişi sadece cehaletin eseri olur.
Unutmaya çalışmak yada sadece içinden sevmek en doğrusu en güzel olanı sevgini kirletme bence Smile Smile
Ara
seni seviyorum
ben oyle yapsam bıle aynı ortamda olucaz bana sordugunda ne dıcem bılmıyorum...benım sevgılımde var ama onu sevmıyorum cunku ınsan orta okul arkadasını nasıl sevsın.moralım bozuk cunku 3 mayıs benım dogum gunumdu sevgılım olacak kısı ulusalım dedı ama gelmedı sonra dogum gunumu kutlamadan ayrılaılm dıye msj cekmıs.insan bı dogum gunumu kutlar ya... Sad
Ara
PCKoPaT
Ortaokul arkadaşını sevemeyen insan hocasını nasıl severBig Grin
Âh be.
Ara
CaNaT
İşte bak sevgiyi hak edecek kadar sevgilin olamamış demekki. Aynı ortamda bulunucaz diyorsun aynı ortamda bulunsan bile onunla ilgilenmezsen eğer gelipte sana bununla ilgili en ufak birşey bile soracağını sanmıyorum ben. Sen ona olan ilginden vazgeç yeter. Çünkü oda farkındadır sanırım ilginin biraz da saf ve çocukça bişi olduğunu ki öyle de sanırım. Onun için pek fazla bu konunun üzerine gidipte sana bir şey soracağını sanmıyorum. He tut ki sordu dedi sana neden böyle birşey yaptın diye. Çok basit bir şekilde özür dilerim diyerek arkanı döner ve gidersin. emin ol ki bundan sonra bahsi bile geçmez. Dediğim gibi sen yeter ki ona olan ilgi ve alakandan vazgeçip daha doğru ve mantıklı olan bir şeylere yönel. Smile Gerisi çorap söküğü gibi kendiliğinden gelir ve düzelir....
Ara
PesmisT GirL
Bence bi psikolğa danıs..

Ondan yardım alabilirsn :tolga:
Ara
Hayat_Bu
GENÇLiK Smile.............
Ara
deli yürek
Arkadaşım sen öğretmenine aşık olmuşsun tamam ama adam evli diyorsun ve eminimki sende yaşça büyüktür senide üzmek istemem ama bence sen yol yakınken vazgeç bu sevdadan unutmaya çalış bakarsın ilerde birini seversin bekardır belki mutluluğun ilerde tanışacağın seveceğin birisindedir unutmaya çalış bence.
Ara
PesmisT GirL
Hadi asık oldun bi kere hocana neysede

Bıcaklama, öldürme planları falan :S

Biraz fazla değil mi ?
Ara
seni seviyorum
artık ne yapcagımı bılmıyorum Sad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 06:27 AM