:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
olmaz olamazzzzzzzzz
deli-kı@z
bu bana yapılmazdı lanet olsun ıkınızede.........:kizgin:yıktınız benı öldürdünüz:x illada sen sen arkadaşım canımdın kardeşimdin:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( benden aylarca nasıl gızleyebıldınız..:kizgin:şerefsızler utanmazlar:'(:'(:'(:'(:'(..........allah cezanızı versın............:kizgin::kizgin::kizgin:
Ara
deli yürek
Arkadaşım sakin ol ne olduğunu aşağı yukarı tahmin edebiliyorum ama sırf bunun için üzülmeye sinirlemeye gerek yok sakin ol bu kadar sinirlenme lütfen.
Ara
rapunzel
bütün kötülükleri yapanlar Allah'ından bulsun....
Ara
riukeen
3. tekil şahıs konuşması gibi geldi bana yanılıyormuyum ? Big GrinBig GrinDBig GrinDBig Grin
Ara
nazarboncuqu
kimseyle çok çok samimi olmamak en iyisi..
hayal kırıklığına uğruyosun sonra..
Ara
_AL0n3_
burda ne dönüo da herkes yorum yapıo Big Grin
olayı acıkca anlatın bilelim ona göre yorumlayaLım Tongue
Ara
PesmisT GirL
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:burda ne dönüo da herkes yorum yapıo Big Grin
olayı acıkca anlatın bilelim ona göre yorumlayaLım Tongue

aynen yav Big Grin
Ara
deli-kı@z
7 YILLIK EN SAMIMI ARKADAŞIM İLE BENIM 3 YILLIK ESKI SEVGILIM CIKIYORLARMIŞ.......HEMDE 4 AYDIR VE ZATEN BIZIM AYRILALIMIZDA 1 SENEYE YAKIN OLDU.... 4 AY BOYUNCA SAKLAMIŞ BENDEN DAHA DOGRUSU HEP KANDIRMIŞ .....İKİSİNDENDE NEFRET EDIYORUM ....OYSA BEN ARKADAŞIMDAN HIÇBİŞEY SAKLAMAZDIM ODA BENDEN SAKLAMAZ BILIYORDUM AMA...DURUM ORTADA... HALA İNANAMIYORUM DELI OLACAGIM DÜŞÜNMEKTEN .........
Ara
Qetesh
Zor bir durum. Ama yinede düşünüp üzüldüğüne deymez. Silemiyorsan karalayacaksın...
Ara
deli yürek
deli-kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:7 YILLIK EN SAMIMI ARKADAŞIM İLE BENIM 3 YILLIK ESKI SEVGILIM CIKIYORLARMIŞ.......HEMDE 4 AYDIR VE ZATEN BIZIM AYRILALIMIZDA 1 SENEYE YAKIN OLDU.... 4 AY BOYUNCA SAKLAMIŞ BENDEN DAHA DOGRUSU HEP KANDIRMIŞ .....İKİSİNDENDE NEFRET EDIYORUM ....OYSA BEN ARKADAŞIMDAN HIÇBİŞEY SAKLAMAZDIM ODA BENDEN SAKLAMAZ BILIYORDUM AMA...DURUM ORTADA... HALA İNANAMIYORUM DELI OLACAGIM DÜŞÜNMEKTEN .........

Benimde Tahmin Ettiğim Şey Buydu Zor Bir Durum Silemiyorsan Karalayacaksın Ama Tabii Kolay Değil Hayatta Hiçbirşey Kolay Değildir Taaaki Başarana Kadar Üzülme Değmez diyeceğim ama insan ister istemez üzülüyor.Allah yardımcın olsun arkadaşım.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 02:59 AM