:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Y?re??mde Cam Kiriklari Var!!
ROSE
Y?re?imde Cam K?r?klar? Var

Akl?n alamayaca?? kadar masum,
?iirlere konu olacak kadar duygulu a?klar,
Kalbimi yerle yeksan eden ayr?l?klar ya?ad?m.

Mutlu oldum ?o?u zaman. Pamuklara sar?p sarmalay?p y?re?imin ba?k??esine oturttum a?k?. G?z?mden sak?nd?m. ?ocuksu heyecanlar ya?ad?m. Bir u?urtman?n kanad?na tak?l?p avare deli divane d?nd?m durdum. Hayat bana ben hayata daha bir g?zel bakar oldum. Yata??na s??mayan nehirler gibi ?a?lad?m durdum. G?z?m g?rmedi, kula??m duymad? d?nya aya??m?n alt?ndan kayd? gitti de haberim olmad?.

Hasret gelip kap?m? ?ald???nda, sevdi?im yan? ba??mdayken birlikte nefes almay?, elleri avu?lar?mdayken tenine dokunmay?, g?zleri g?zlerimdeyken g?l???n?, araya mesafeler girdi?inde ise varl???nda yoklu?unu, yoklu?unda varl???n? ?zledim.

K?skan?l?k, sinsi bir d??man misali damarlar?mda dola?maya ba?lad???nda, ?i?ekten, b?cekten, dokundu?u her ?eyden, s?yledi?i ya da s?yleyece?i her s?zden, olur olmaz her ?eyden k?skand?m.

Ve iki ezeli d??man...

Yalan ve ihanet... Beni arkadan vurmaya ?al??an ?ift ba?l? han?er misali kar??mda belirdi?inde, y?re?im yand?. ??im ac?d?. K?r?ld?m... ?ncindim... G?zya?lar?m?, mutsuzlu?uma kat?k edip karde??e mutluluk oyunlar? oynad?m. Bir volkan misali kendi i?imde yand?m durdum, sonunda benden kalanlar? yine y?re?ime savurdum.

A?k... ?yle hassas, ?yle narin, ?yle k?r?lgan ve ?yle b?y?leyici bir ?eydi ki buna inand?m. Ve a?k camdand? ben onu anlad?m.

Ate? cama nas?l can veriyorsa, a?kta insana can veriyordu. Sihrini varl???n?n benzersiz bi?iminde ta??yan cam, maddenin halleri i?inde nas?l zarafetle dans ediyor, ?zverili ve duyarl? insanlar?n ellerinde nas?l bir sanat eserine d?n???yorsa, A?k ta insan do?as?n?n her dal?nda hizmet verip, kendini ispatlamaya var olmaya ?al???yordu. Onu bi?imlendirmek, korumak da bize kal?yordu.

Derler ki!

Hayat?n en h?z?nl? an? mevsimine kap?ld???n ki?inin bah?esinde a?abilecek bir ?i?ek olmad???n? anlad???n an d?r.

??te ?ylesi anlarda, ister istemez ellerimin aras?ndan kay?p giden, tuzla buz olan a?k her defas?nda cam k?r?klar? misali y?re?ime saplan?yordu.

Ayr?l?klar,
H?z?nler,
Her seferinde kap?m? ?alan,
G?zya?lar?m var
Y?re?imde cam k?r?klar?
Y?re?imde can k?r?klar? var
Ne yana d?nsem o yana batar
Ne yana d?nsem o yan?m kanar
Ara
>As!_M€L€q<
Aşk... Öyle hassas, öyle narin, öyle kırılgan ve öyle büyüleyici bir şeydi ki buna inandım. Ve aşk camdandı ben onu anladım.

yüreğine sağlık güsel paylaşımmmm
ROSE
sende sağol canım arkadaşım teşekkürler...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  cam kırıkları gülay 2 429 04-17-2009, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: kanatsı@z_meleq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 11:30 PM