:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
offf
asiye
aşkım askerde onu cok özledim gecmıyor günler yaaSad..şafak 319)
Ara
_AL0n3_
napcaksn cnm elinden gelen tek sey bekLemek Smile
hem sayılı gün cabuk gecermiş Smile
inş. sapasağlam teskeresini alıp gelir Smile
Ara
asiye
biliyorum tek carem beklemek ve sonuna kadar beklerım ama işte bu bekleme sürecı yokmu işte hasretlık ,özlem,korku bunlar olunca günlerde cabuk gecmıyo..
Ara
deli-kı@z
CANIM BENIM ÜZÜLME.Smile....SABIR ET,,NE GÜZELKİ BİRBİRİNİZİ SEVİYORMUŞSUNUZ ÖNEMLI OLAN BUSmile......HERŞEY GECER MERAK ETME.Smile......ALLAH BAŞINIZI BOZMASIN.......Smile
Ara
kı@ymı@k=)
hep derimmm sevgilin olucaksa önce okumuş sonrada askere gitmiş olucak Big Grin yoksa böyle şeyler yaşamak zorunda kalıyo insan.. bekle bakalım Allah verir sabrını
Ara
Aşk_Bu
asiye Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biliyorum tek carem beklemek ve sonuna kadar beklerım ama işte bu bekleme sürecı yokmu işte hasretlık ,özlem,korku bunlar olunca günlerde cabuk gecmıyo..

Ah be güzelim,hayıflanmak yerine tadını çıkar..Sevdiğini beklemek de güzeldir;anlam katar hayatına....
Mektup yaz,şiir yaz,onu düşün hayal kur....Unutma sayılı gün çabuk geçerSmile

Hem ne diyordu şarkı hatırla..

"Hasret tükenmez gibi,kavuşmak bir dakika
Sevmek bir ömür sürer,sevişmek bir dakika..."
Ara
riukeen
O şimdi asker canı seni ister oh oh yandan yandan Big Grin

geçiyo günler durdurmak istesende durmaz

şimdi geçmesini istiyosun özlediğin için çok gaz verme geldiğindede geçmeye devam edecek durdurmak isticeksin

cehennemin müziği fısıldıyor kulağımda
şeytan sesleniyor dar koridorlarda
herkes sağar herkes kör
nefretin en doruk notaları gibiyim Big Grin

gece gece baya taktım uyumam lazım
Ara
CReATuRE
Asiye sayılı gün çabuk geçer merak etme...Önemli olan senin göstermiş olduğun bu anlamlı hareket bence...Çoğu zaman arkadaş çevremde olsun yada sağda solda olsun,çoğu ilişki erkek askere gidince bittiği yönünde..

Bak ne güzel birbirinizi seviyorsunuz ve beklemek gibi asil bir olayı başarıyosun kendinle guru duyman bu şekilde devam etmen ve bunuda askerdeki sevdiğine destek olarak belli etmen gerek...

Bende askerdeyken geçmiyor zaman derdim bak yaptım geldim üstüne birde 4 yıl geçti dile kolay...Günler çok çabuk geçiyor ve artık korkmaya başladım biliyo musun ?

Nasıl bitecek bu 319 gün diyosun, geride kalan 231 gün nasıl geçtiyse bu 319 da bitecek WinkWinkWink

O yüzden sağsalim teskere alsın gelsinde yeter...Dediğim gibi biraz sabır edeceksin birde bakmışsın ki sevdiğin yanında WinkWinkWinkWink

Sevgiline HAYIRLI TESKERELER...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  off offf seviyorum djseninim 7 780 06-26-2007, Saat: 03:45 PM
Son Yorum: djseninim
  off offf djseninim 16 1,171 05-20-2007, Saat: 04:41 PM
Son Yorum: djseninim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 12:49 AM