:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
senceeeeee :P:P
My_LiFe
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin

belli olmuyo mu Big Grin
küresel ısınma oldugu gayet açık Big Grin
bunu bizim düşünmemize gerek yok Big Grin
heryerde basbas bağırıolar zaten Big Grin
Ona bakarsan, Kriz diye'de miLLet Bağırıyor ama Tongue

Tabii Kriz Sana Vurur mu Hiç Tongue

Pek Orta'da birşey Göremiyorum Big Grin
Ara
CaNaT
Bizde küre yok bilemicem biz gazla ısınıyoruz Big Grin Tongue Tongue
Küresel ısınma daha mı ekonmik acaba ? Big Grin Smile
Ara
fElAkEt
TongueTongueTongueTongueTongue yorumlar için teşekkür..
Ara
FanTasTurK
BENCE KÜRESEL ISINMA VAR
VE BU KADAR ISITIYOR.
[/url][url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://resimyukle.duygusuz.com/image-06D2_49DEFF19.jpg]image-06D2_49DEFF19.jpg
YUKARDA YAZDIÄžI GİBİ KÜRESEL ISINMANIN KESİN İSPATI EHUEUEHUEH
Ara
fElAkEt
Big GrinBig Grin :yikildim: evt farklı bi yaklaşımm..
Ara
PesmisT GirL
Sacma :S

Hic makaraya alınıcak bi konu değil bence :S

Cok da önemli bi sorun..
Ara
FanTasTurK
Saçma dediğin şeye en azından eğlenceli şekilde yaklaştım ciddi bi konu bende biliyorum peki sen bu ciddi konu hakkında hangi önlemleri alıyosun? ;

- Tasarruflu ampuller kullanmamalısın ( Evinde % 95 tasarruflu ampul var )

- Evden çıkan çöpün geri dönüştürülmesi sağlamalısın ( %90 en fazla çöp bidonlarına atıyosun )

- Daha az sıcak su kullanmalısın ( Bunu uyguluyo olabilirsin )

- Ambalajlı ürünlerden kaçınılmalı. ( Markette yada vb. yerde ambalajlı ürünler için yetkili kişilere mi şikayet ediyosun bence aklına bile gelmiyo )

- Kışın konutlardaki ısınmayı sağlayabilmek için ısı kayıpları önlenmeli, daha az enerji kullanılmalı. ( Eviniz izole edilmiş durumda mı? Bence bunu bi çok müteahhit ekstra masraf olarak görüyodur )

- Sprey türü ürünlerin kullanımı azaltılmalı, mümkün ise kullanılmamalıdır. ( Bence küresel ısınmanın en büyük sebebidir. Bilin bakalım bu ürünleride ençok kimler tüketiyo? )

Bunları yazmamın sebebi tartışma platformu yaratılsın die değil bilgilendirme amaçlı yazdım.
Ara
PesmisT GirL
FanTasTurK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Saçma dediğin şeye en azından eğlenceli şekilde yaklaştım ciddi bi konu bende biliyorum peki sen bu ciddi konu hakkında hangi önlemleri alıyosun? ;

- Tasarruflu ampuller kullanmamalısın ( Evinde % 95 tasarruflu ampul var )

- Evden çıkan çöpün geri dönüştürülmesi sağlamalısın ( %90 en fazla çöp bidonlarına atıyosun )

- Daha az sıcak su kullanmalısın ( Bunu uyguluyo olabilirsin )

- Ambalajlı ürünlerden kaçınılmalı. ( Markette yada vb. yerde ambalajlı ürünler için yetkili kişilere mi şikayet ediyosun bence aklına bile gelmiyo )

- Kışın konutlardaki ısınmayı sağlayabilmek için ısı kayıpları önlenmeli, daha az enerji kullanılmalı. ( Eviniz izole edilmiş durumda mı? Bence bunu bi çok müteahhit ekstra masraf olarak görüyodur )

- Sprey türü ürünlerin kullanımı azaltılmalı, mümkün ise kullanılmamalıdır. ( Bence küresel ısınmanın en büyük sebebidir. Bilin bakalım bu ürünleride ençok kimler tüketiyo? )

Bunları yazmamın sebebi tartışma platformu yaratılsın die değil bilgilendirme amaçlı yazdım.

Ben elimden geldğince -artık bu sorun engellenemez- küresel ısınmaya neden olucak seyler yapmamaya, kullanmamaya calısıyorm..

Ayrıca benim ne yapıp yapmadığım sizi hic ilgilendirmez..

Bilgilerinize de ihtiyacım yok Wink
Ara
kanatsı@z_meleq
buzulları eriticek kadar Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
FanTasTurK
1. burası tartısma platformu değil
2. Bilgilerinize ihtiyacım yok demişin olmayabilir. Ben zaten size diye sölemedim. "Bilgilendirme amaçlı yazdım" cümlesini neden üstüne aldın anlamış değilim. Konuyu okuyan diğer arkadaşlar için sölemiştim.
3. Kişisel problem varsa özelden pm at arkadaşın konusunu kirletmeyelim. PROBLEM YOKSADA ne buraya nede özele bişey YAZMAZSIN.
4. Benim sölediklerimide sen sana olan bi saldırı olarak algıladıysanda ben ÖZÜR dilerim.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:49 PM