:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kocaman:"Fenerbah?e Benim A?k?m Ama..."
ѕqρα кJмя
[b][b]2949_B_aykut-kocaman002.jpg[/b][/b]
[b][b]Teknik direkt?r Aykut Kocaman bu ?nemli kar??la?maya ili?kin olarak, ''Fenerbah?e benim a?k?m ama ben ?imdi Ankaraspor'un ba?ar?s? i?in u?ra??yorum'' yorumunu yapt?. [/b][/b]
Fenerbah?e ile oynanan ma?larda duygusall?ktan uzun zaman ?nce uzakla?t???n? ifade eden Kocaman, ?unlar? s?yledi: [b]

''Fenerbah?e'ye olan sevgim, a?k?m ayr? bir ?ey. Ancak ben burada Ankaraspor'un ba?ar?s? i?in u?ra??yorum. ?lk amac?m kendi tak?m?m?n ba?ar?s?. Bunun i?in emek harc?yor, ter d?k?yorum. A?k?mla i?imi ayr? tutuyorum. Pazar g?n? yapaca??m?z ma?ta da tak?m?m?z?n ba?ar?s? i?in elimizden geleni yapaca??z. Tak?m olarak hedeflerimiz belli ve onun i?in t?m gayretimizi g?steriyoruz.''

5401_B_melih-gokcek001.jpg

[/b]
[b]Fenerbah?eliler Zico'yu yollar[/b]

Ankaraspor Kul?b? Onursal Ba?kan? Melih G?k?ek ise , ''Ankaraspor, Fenerbah?e'yi yenerse, Fenerbah?eliler Zico'yu yollar, Aykut Kocaman'? da bizden isterler'' dedi.

Ankaraspor y?netiminin, futbolcu ve teknik heyete verdi?i iftar yeme?ine kat?lan Ankara B?y?k?ehir Belediye Ba?kan? Melih G?k?ek, Pazar g?n? ba?kentte oynanacak Ankaraspor-Fenerbah?e ma??yla ilgili de?erlendirmelerde bulundu.

G?nl?nden Ankaraspor'un galibiyetinin ge?ti?ini belirten G?k?ek, ?unlar? s?yledi:

''Fenerbah?e ?ok zor bir tak?m. Ankaraspor ilk 20 dakikay? gol yemeden ge?irip bir de gol bulursa, ma?? kazanabilir. Ankaraspor'da bunu yapabilecek g?? var. Ligde bug?ne kadar al?nan sonu?lara bak?ld???nda zor yenen ama yenilmeyen de bir tak?m Ankaraspor. Teknik direkt?r?m?z Aykut Kocaman tak?ma ?nce yenilmemeyi ??retiyor, sonra da yenmeyi a??l?yor. Pazar g?n? Ankaraspor, Fenerbah?e'yi yenerse sar?-lacivertli y?neticiler Zico'yu yollar, Aykut Kocaman'? da bizden isterler. Ama biz hocam?zla 4-5 y?l birlikte olmak istiyoruz. Bizden sonra da milli tak?m?n ba??na ge?er herhalde.''

6421_B_HilmiGokcinar003.jpg

-G?K?INAR: ''B?Z DE??L, FENERBAH?E D???NS?N''-

Ankaraspor Kul?b? Ba?kan? Hilmi G?k??nar ise Fenerbah?e ma??n?n sonucuna ili?kin bir soruya, ''Pazar g?n? sonucu d???nmesi gereken biz de?iliz, onlar'' yan?t?n? verdi.

Ge?en sezon oynanan Fenerbah?e ma??n? an?msatan G?k??nar, ''O ma?ta ald???m?z puanlar ?ampiyonluk yar???n? etkiledi. Bu ma?ta da bizden ?ok, sonuca rakibimiz ?nem verecek. Biz, ?ok rahat oynayaca??z. Hedefimiz yine g?zel futbol oynamak ve puan almak. Pazar g?nk? kar??la?man?n sonucunu d???nmesi gereken Ankaraspor olarak biz de?iliz. Rakibimiz Fenerbah?e'nin sonucu d???nmesi gerekiyor'' diye konu?tu.

b.gif
Kaynak : AA
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fenerbah?e ?? ma? seyircisiz! Ñ•qρα кJмя 11 762 04-03-2022, Saat: 08:56 PM
Son Yorum: wildfang
  fenerbah?e resimleri:) d€n!z kısı 11 1,083 04-03-2022, Saat: 12:45 PM
  Atam ?zindeyiz Bizde Fenerbah?eliyiz!! Ñ•qρα кJмя 1 395 04-03-2022, Saat: 12:36 PM
  FenerBah?e AvatarLar? €BeRimSin 7 579 04-03-2022, Saat: 01:45 AM
  Ankarag?c? 0 - 1 Fenerbah Ñ•qρα кJмя 1 362 04-02-2022, Saat: 05:37 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 04:29 PM