:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gece Sohbetim ( +18 )
CaNaT
Bir yerde okudum hoşuma gitti paylaşayım dedim Smile
Okurken bu yazıyı eskiden henüz ufakken anlatılan hem heyecanla hem ürkeklikle dinlediğimiz gece hikayelerine benzettim Smile

''

Bilmem kaç kişinin başına gelmiştir böyle bir durum ama öyle bir durumdan bahsedeceğimki ben bile bu satırları yazarken o anı hatırlıyorum ve tüğlerimi ürpertiyor, pek kolay değil dile getirmek ama paylaşmadanda edemiyeceğim.

Gece 2'de diskodan yeni gelmiştim. Evde tek yaşıyor ve henüz bir kız arkadaşım yoktu. Diskoya takılmamın sebebi ise güzel bir tane kızla tanışabilmek ve onunla arkadaşlık kurabilmek idi. Güzel geçen geceden sonra yürüyerek eve geldiğimi ve her ne kadar içsem bile tam kendimi kaybedecek kadar sarhoş olmadığımdan emindim. Eve girdikten 5dk geçmedi kapı zilim çaldı baktığımda ise hoş ve güzel bir bayan idi, büyük bir zevkle kapıyı açtım ve daha sonra sohpete devam edebilmek için içeriye buyurdum. İçeri geçen güzel bayan bana hiç bilmediğim konulardan bahsediyordu, birazda alkolün etkisiyle bende ne demek istediğini pek anlayamıyordum. Birşeyler içermi diye sorduğumda 1 bardak su rica edeyim dedi ve ben mutfağa geçtim. Elimde bardak su ile geldiğimde ne bayan vardı nede sohpet ettiğim kişiden bir eser. Heralde fazla içtim diyerek elimdeki su'yu içtim ve bardağı mutfağa götürdüm. Geri salona geçtiğimde ise şok olduğum bir durumla karşılaştım. Az önce kendisine su getirdiğim bayan şuan yine karşımdaydı. Biran ellerim titremeye başladı ve ayaklarım tutmaz oldu. O anki korkuyla ne yapacağımı bilmiyor ve şaşkınlık içinde bayana bakıyordum. "bir bardak su ikram etmeyecekmisin" diyen bayana şaşkınlıkla bakıyordum. 2dk içinde kayboldu ve tekrardan karşıma geldi Biran öleceğimi ve azraili karşımda görüyor duruma geldim. Ben bir bayanla tanışmaktı amacım ama bu olanlar amacımdan çıkmıştı ve korkudan panik yaparak dile getirmek istediğim cümleleri unutur olmuştum. "Tabi, kusura bakma" diyerek mutfağa geçtim. Aman allahım !!! Sen aklımı koru.. Bu hanfendi mutfakta ne geziyor? Ben bu bayana su vermeyecekmiydim? Benden önce mutfağa nasıl geldi? yok, yok. olmayacak! ben kafayı yedim. Kalbim durdu ve ölmek üzereyim. Bu bayan azrailin tam kendisi. Ve şuan benimle dalga geçiyor, daha sonra canımı alacak. Eminim bu benim canımı almaya geldi. Ağlıyorum çaktırmadan ama kimin umrunda? Ben hatamı yaptım, ne dualarım nede yaptığım yalvarmalara kimse kulak asardı. Ben gençliğimi harcadığım kızların arkasında ve son olarak canımı bir bayana veriyorum. Bu bayanda azrailin tam kendisi. "Neden zahmet ettiniz, ben getirirdim" diyerek çaktırmamaya çalışıyordum. Ama ne kadar heycanlı haraketlerim olduğu gözüne batmış olsa gerek "hayırdır rahatsızmısın" diye sordu bana. "Hayır" dedim, "sadece biraz üzüldüm. HAyatıma baktım, kendime baktım ve boşa geçen günlerime baktım. Herşeyin anlamsız, herşeyin manasız olduğunu farkettim" dedim. daha sonra salona tekrar geçtik, yaklaşık 20dk aramızda geçen sohpetten sonra müsade istedi ve ben onu yolcu etmek için kapıya kadar götürdüğümde dışarda onu bekleyen başka bir bayan daha vardı. Kendisine çok benziyordu, ve benimle sohpet eden bayana "benim işim tamamdır" diyerek kendisinin işi ne durumda olduğunu sordu "benimki ertelendi" diyerek evimden uzaklaştılar. Düşünerek kendi kendime sordum, acaba bunların işi nedir? evde olan geçeni tekrar düşünüyordum ve tekrardan kapı zili çaldı. Aman allahım heralde yarım kalan işlerini bitirmeye geldi dememe kalmadı bu arada telefonumun ziline uyandım. Yarabbim bunların hepsi rüyamıydı? Saate baktığımda saat 2.30u gösteriyor ve telefonum çalmaya devam ediyordu. Gizli numaraydı, Cevap verdim ve telefonda benimle konuşan kişi az önce yolcu ettiğim bayandı. ---- "Yarım kalan işimi mutlaka bir gün tamamlayacağım"

--- Alintidir ...

Smile Smile Smile
Ara
Hayat_Bu
Teşekkürler güzel paylaşımın için ..
Ara
Qetesh
Saçmalık ötesi bişey Tongue ...

Yinede tşklerTongue
Ara
CaNaT
Biliyorum yaw banada saçma geldi ama işte böle dediğim gibi küçükken korkmak için dinlediğimiz hikayalere benzettim hoşuma gitti Big Grin SmileSmile
Ara
_AL0n3_
yarım kaLan iş neymiş Big Grin
Ara
PesmisT GirL
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Saçmalık ötesi bişey Tongue ...

Yinede tşklerTongue

Bencede Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Smile Smile

Hakikaten saçmaLik

TesekkürLer paylasim için Berats (:
Ara
kanatsı@z_meleq
ehu ehu ehu (: paylaşım için tşk
Ara
CaNaT
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yarım kaLan iş neymiş Big Grin
Seni yiceeekkkk Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
oyyyy Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gece uyurken protez dişleri boğazına kaçtı PesmisT GirL 0 284 04-10-2009, Saat: 09:47 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  Gece And G?nd?z Har?ka Ya.. ROSE 20 1,491 10-14-2006, Saat: 06:13 PM
Son Yorum: tuti
  Mezarliktak? G?zeml? Gece... >As!_M€L€q< 2 713 10-07-2006, Saat: 04:41 PM
Son Yorum: >As!_M€L€q<

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:13 AM