:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Süper sms paketiniz varsa buraya gelin
Qetesh
[COLOR="Blue"][SIZE="4"]

100px-Minor_Barnstar.pngSonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum...

100px-Minor_Barnstar.pngGünden güne yok olmaktayım. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun? GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM... Seni seviyorum... Gözlerime bakabilir misin?

100px-Minor_Barnstar.pngVarlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz kalmazdım!

100px-Minor_Barnstar.pngGünü gece olsun diye yaşıyorum, çünkü gece hayallerime geliyorsun, seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, hayallerimde ve kalbimdesin, terk edip gitmiş olsan da, unutsan da, UNUTMUYACAÄžIM...

100px-Minor_Barnstar.pngVar mı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. Seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

100px-Minor_Barnstar.pngSeni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi…

100px-Minor_Barnstar.pngKalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın. Çünkü benim için çok özelsin aşkım...

100px-Minor_Barnstar.pngHasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor. Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam.

100px-Minor_Barnstar.pngGeceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim herşeyim.

100px-Minor_Barnstar.pngBin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!

100px-Minor_Barnstar.pngDudaklarında aşkın yankısı var sevdana kapılan bir kalbim var. Beni sana bağlayan büyük ümitlerim var. yıkma dünyamı sana verecek son bir canım var!

100px-Minor_Barnstar.pngİki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa; aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa; efsane olur.

100px-Minor_Barnstar.pngKorkma! Sakın sevmekten korkma. Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak.

100px-Minor_Barnstar.pngSil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan.

100px-Minor_Barnstar.pngNe zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse, işte o zaman seni unutur bir başkasını severim.

100px-Minor_Barnstar.pngYalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız benimsin!

100px-Minor_Barnstar.pngŞafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar masum, gün batımında denizlerden esen rüzgâr kadar çılgın ve okyanusun derinlerindeki bir inci tanesi kadar özelsin.

100px-Minor_Barnstar.pngHepsi gidici sen kalıcı, hepsi anlık sen hayat boyu, hepsi çocukça sen gerçekçe, hepsi öylesine sen ölesiye.

100px-Minor_Barnstar.pngKüçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, öldüm, iş işten geçti dediler...

100px-Minor_Barnstar.pngSevmek mi? Hiç Tatmadım. Ya Gülmek? Çoktan Unuttum. Yaşamak mı? Boşver! Aşk ne mi? Büyük bir yalan! Mutsuzluk mu? İşte o benim dünyam!

100px-Minor_Barnstar.pngBilinmeyen diyarlarda yürüyorum. Unutulmak korkusuyla her an ağlıyorum. Rüyalarımda gördüğüm tarifi zor kız, beni vursunlar ama sana dokunmasınlar. Umut iklimine seni yazsınlar!

100px-Minor_Barnstar.pngYıllar sonra düş kırıklıkları ile geldin ve düşlerle gidiyorsun. Aslında ben sana Türkçeyi konuşmaya mecbur olduğum kadarından fazla mecbur oldum.

100px-Minor_Barnstar.pngDeniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez. Seni ölene dek seveceğim.

100px-Minor_Barnstar.pngKalbimi kırmak denize yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek ise gece güneşe dokunmak kadar zordur. sen denize yazı yazdın simdi gece günesin dogmasını bekle.

100px-Minor_Barnstar.pngGül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

100px-Minor_Barnstar.pngYalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne var ki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana yeter.

100px-Minor_Barnstar.pngAşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, ulaşılmayacak kadar derin, unutulmayacak kadar yakın seninle yaşanacak kadar özeldir.

100px-Minor_Barnstar.pngBazı aşklar okyanus gibidir. Görmesen de sonunun bir yerde bittiğini bilirsin. Simdi Okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek.

100px-Minor_Barnstar.pngBazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

100px-Minor_Barnstar.pngSana ne demeliyim bilmiyorum. Güneşim desem güneş batıyor, hayatım desem hayat kısa, gülüm desem oda soluyor. Sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor.

100px-Minor_Barnstar.pngBir rüzgâr eserse oralara, sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına, cevabını sevgimden ıslandığın yağmurlarla yolla.

100px-Minor_Barnstar.pngAşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

100px-Minor_Barnstar.pngBen kimseyi böyle delice kıskanmadım, hiç kimseye böyle yürekten bağlanmadım, ben kimse için bir gün oturup ağlamadım. Yalnızca senin için aşkım.

100px-Minor_Barnstar.pngSeni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canım!

100px-Minor_Barnstar.pngSonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta. Ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya mahşere kadar seni seveceğim!

100px-Minor_Barnstar.pngBiliyorum sen güneşsin etrafında binlerce gezegen var ama sen de biliyorsun ki ben dünyayım ve bir tek bende hayat Var.

100px-Minor_Barnstar.pngSonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya mahşere kadar seni seveceğim!

100px-Minor_Barnstar.pngNe zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse, işte o zaman seni unutur bir başkasını severim.

100px-Minor_Barnstar.pngİsteyip de sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum zaman anladım ki, ben her şeye sahipmişim çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!

100px-Minor_Barnstar.pngBir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa.

100px-Minor_Barnstar.pngUmutlarım yıkıldı senden sonra yaşamayı haram gördüm kendime! Bu dünyadan kurtulmak istediysem de kaç defa sensiz gidemedim ölüme.

100px-Minor_Barnstar.pngSenin sevgini doldurdum gönül kadehime, senin sevgini içeceğim. Senin hayallerini çizdim gözlerime, hep seni seyredeceğim. İlk defa seni sevdim ölene kadarda seni SEVECEÄžİM...

100px-Minor_Barnstar.pngBuruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman takılıyorsa uzaklara, kulakların çınlarsa zamansız, bil ki bir yerlerde ÖZLENMİŞSİNDİR!

100px-Minor_Barnstar.pngYaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi de sensiz olmaz. Unutma sevmek daima beraber olmak değil. Sensizken bile seninle olabilmektir.

100px-Minor_Barnstar.pngSen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin. Bir gülüş kadar özgür özgürlük kadar vazgeçilmezsin gülüm sen her şeye değersin.

100px-Minor_Barnstar.pngKimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarımsın. Yıllardır beklediğimsin belki de... Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin. Sevdiğimi Söyleyebildiğimsin.

100px-Minor_Barnstar.pngSeni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici çekici ve de güzelsin ama aranızda tekbir fark var onlar milyonlarca sen bitanesin!

100px-Minor_Barnstar.pngBiliyorum okuduğun kitaplar gibiyim senin için yeri gelince hatırlanacak sense yaktığım şiirler gibisin hiç aklımdan çıkmayacak.

100px-Minor_Barnstar.pngYorgunum! Çünkü yorgunluğumun seni sevmek gibi bir anlamı var. Yinede seni sevmekten duyduğum mutluluğun tadına düşmanlarım ulaşamazlar.

100px-Minor_Barnstar.pngDüşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba. J

100px-Minor_Barnstar.pngDünyada birçok insan var. Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor.

100px-Minor_Barnstar.pngKaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde bir türlü kendimi avutamadım. Kaç gece ağladım böyle gizlice ne yaptımsa seni unutamadım.

100px-Minor_Barnstar.pngSen var ya sen sütlaç kadar tatlı, lahmacun kadar sıcak, çiğ köfte gibi acılı, dolma gibi çekici, bulgur gibi asil, aşure gibi karışık, ve içli köfte gibi mükemmelsin ya!!!
[/SIZE][/COLOR]
Ara
blue_belial
ben bı tek psıkoya msj yolluyom. onada bunlardan hıcbırı gıtmezkı hacı Big Grin
bızım msjlar daha cok dedıkodu, gırgır, ev temızlıgı yonunde Big Grin

abı kardes msjları yokmu Big Grin
Ara
PCKoPaT
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben bı tek psıkoya msj yolluyom. onada bunlardan hıcbırı gıtmezkı hacı Big Grin
bızım msjlar daha cok dedıkodu, gırgır, ev temızlıgı yonunde Big Grin

abı kardes msjları yokmu Big Grin

Onlar bizde varBig Grin

Beğenmiyon mu Tongue
Âh be.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
BaziLari çok anLamli gerçekten .. Smile Bu cok guzelmis Kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde bir türlü kendimi avutamadım. Kaç gece ağladım böyle gizlice ne yaptımsa seni unutamadım.

TesekkürLer..
Ara
blue_belial
Alıntı:Onlar bizde varbiggrin.gif

Beğenmiyon mu tongue.gif
höyyddd! olemı dedım ben Big Grin
1000 sevgılım kardesıme feda olsun be. toplasan bıtane psıko yaparmı hepsı?
Ara
Qetesh
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BaziLari çok anLamli gerçekten .. Smile Bu cok guzelmis Kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde bir türlü kendimi avutamadım. Kaç gece ağladım böyle gizlice ne yaptımsa seni unutamadım.

TesekkürLer..

Müslüm baba ne söylüyor o şarkıyı biliyormusun Tongue ..

Sağolasın...

Abiyle kardeş sizde sağolun Tongue ..
Ara
PCKoPaT
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:höyyddd! olemı dedım ben Big Grin
1000 sevgılım sana feda olsun be. toplasan bıtane psıko yaparmı hepsı?
Estf abim Smile

Nabdn sen de :tolga:
Âh be.
Ara
CaNaT
Adem sms leri verdin birde sevgili ver en güzelinden de atalım Big GrinBig Grin
msj paketi var ama fazla bi işe yaramıyor Big GrinBig GrinBig Grin
hadi bakim yap bi güzellik Big Grin
Ara
CaNaT
Telefon sms demişken
telefonlarımıda işyerinde unutmuşum Big GrinBig Grin kahretsin
mesaj çekmeyin aramayın beni Tongue
unuttuk ya millette şimdi kesin sıraya koyulmuştur aramak için ya neysee Smile
Ara
Qetesh
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Adem sms leri verdin birde sevgili ver en güzelinden de atalım Big GrinBig Grin
msj paketi var ama fazla bi işe yaramıyor Big GrinBig GrinBig Grin
hadi bakim yap bi güzellik Big Grin

OoOoOooo Sende herşeyi devletten bekliyon abi olmazki Big Grin ..

Hem olsa ayarlarız ayıp ediyorsunTongue ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Süper Rap SözLeri... iLLeGal- 4 1,056 04-12-2022, Saat: 01:54 PM
Son Yorum: wildfang
  2 süper sözzz EyLuLce 14 1,286 04-12-2022, Saat: 12:12 AM
  imzamı buraya koyuyorum begenecekmısınız bakalım?? pusat41 6 422 04-11-2022, Saat: 06:01 AM
  ÇoÇuğun Verdİğİ SÜper Cevap Bakin!! soyle 16 1,750 04-11-2022, Saat: 05:20 AM
  Süper(bence) Liseli_kız 7 843 04-08-2022, Saat: 11:10 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:43 PM