:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir hafta oLdu
ѕαкℓı@мѕı@η
Yüregimin yüreginden uzak kalisina bugun tam bir hafta oldu ..
Bogazimda bi dügüm var bagiriyorum sanki, ama çikmiyor sesim, ölsün diye bir kafese kapatilmis gibi çirpiniyor yüregim ama duyan yok.
Hisseden bir sendin yorgunlugumu, Bir haftadir sende hissettiremez oldun beni animsadigini..

Sensiz bir boslukta yüregim ..

Derdim ya hep 'Gözlerim senden baskasini görmez' diye Simdilerde gözlerim kör oldu sanki.. Seni görmüyor ya.

Bilirsin sen, içimde ki sensizligin nasil Can yaktigini ..Bilirsinde yine de o tutmaya kiyamadigim 'ellerini Uzatmazsin ..

Sevdam ince sizim, sensiz zor geldi nefes alislarim Tikaniyor birsey bogazima Konusamiyorum.. Gelsen Saçmalamalarima sebep olsan yine Bos laflar etsem sen güzel bir hikaye anlatiyormusum gibi gülümsesen, dinlesen beni..

Susmalarimi tüket hadi bir sesinle ..

Yüregime dokun yine gözlerinle.Yeni dogmus bebek gibiyim sev beni yeniden, al kucagina kalbimi, hisset ayri ayri her zerrende. Seninle dolmus benligimi yeni yeni anilarimizla süsleyelim dalinda yeni açan 'Sari papatyalar gibi..

Gel gözümün nuru, yüregimi doldur yeniden Kül olmamis sevdam[iz]la..

Hergün bekliyorum telefonumun '' qus'um^^ '' diye titremesini Geneldede okuldan dönüs saatlerinde ama çalmiyor sevdam çalmiyor.. Aramiyorsun ki
Unutmadin sende iyi biliyorum Biz unutulacak bir 'Ask yasamadik ki unutasin 'ask kokan yârim unutamazsin..
Ben seni unutmadim, ne unutarak askima ihanet edicem, ne de sana haksizlik. Seni unutmak sana, askimiza haksizlik olur yüregimin derin yarasi haksizlik olur..

Bil [unutma] ömrüm sen bende hep var olucaksin ki, bu ruh bedeni terk etmesin ..

Sen benim hep ve Tekgerçegimsin .. Ben seni çok sev[dim]ecegim. Sen benim umut dalindan kopardigim en umut veren 'en tatli gülümsün.

[SIZE=2]Gel yeniden beraber süsleyelim seninle [benimle] yeni bahçemizi.. [/SIZE]

28.03.2009
01:35
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzun zaman oldu Xesar 9 613 10-19-2015, Saat: 10:38 AM
Son Yorum: acemhe
  Uzun Zaman Oldu ! acemhe 5 673 07-12-2010, Saat: 11:23 PM
Son Yorum: acemhe
  hiç okul AŞKInız oldu mu_¿¿ asi_ve_mai 23 2,081 01-05-2009, Saat: 12:52 AM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Bana Bir Haller Oldu CaNaT 23 2,362 10-27-2008, Saat: 08:05 PM