:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canımaa...
'Belinay'
Kocaman bir aşk olmuş bizimkisi..Hani farkedilmez gidince anlarsın..Anlamak için öyle yıllar geçmesine gerek yok bir günde anlarsın bu benim için öyle işte.. İçimde kanayan bir sızı oluyorsun her geçen gün.Ama sensiz değilim sadece birkaç gün için bile dayanamıyorum..
Seneler geçti ama hala yıpratmamışız üstüne toz konduramamışız.. Ve bir ömür geçse seninle diyeceğim tek şey iyiki varsın ve iyiki benim hayatımdasın demek olucak..
İnan Birtanem hayat seninle yaşanır hale gelicek hep beni bu sevgi ile sev olur mu..
SAnki hala dün tanışmış gibiyim seninle.. Aynı heyecan ile geliyorum o beraber yürüdüğümüz yola..ve o ışıldayan gözlerinde kaybolmak bana dünyada tatmadığım bütün mutluluklara bedel oluyo.Dokunmaya kıyamadığın aşkın büyüdü Bitanemm.. Smile
Sanki bi sen vasın şu koca dünyada.. Evet öyle olsa keşke bana sen yeterdin..Hiç kimse Sen olamaz zaten bana..hiçbirzaman üzülmeni istemem şu yalan dünyada oyüzden gülücüklerinle var olym..
Ara
deli-kı@z
hıım çok güzel sözler bunlar bunları senmı yazdın gercekten....?????
Ara
'Belinay'
Evet gerçekten ben yazdımm..Ama deymicek birine yazmışım yinede çok sevicem ve yazmaya devam edicem Smile
Ara
CReATuRE
Zamanında birine karşı birşeyler hissedipte bu güzel cümleleri yazman gerçekten çok güzel , görüyorum ki gerçekten yürekten sevmişsin onu ama o bunun değerini anlayamamış...

Ama geçmiş için üzülmeye değmez önüne bakacaksın ve yüreğini hiç kapatmayacaksın sen ne kadar kapatırım dersende o hep açık kalıyor bunu unutma ve inşallah bu duygulardan daha yoğun yaşayacağın biri çıkar karşına ve hep mutlu olursun...çünkü sen bunu hakediyorsun...
'Belinay'
hiç sanmıyorum bir başkası.. o olmassa olmcak bu benim kendime sözümmm.. hiç bir kimse içinnde deymez sözlerimden vazgeçicek kadar..
Ara
CReATuRE
Bi arkadaş bi dost bi ağabey düşüncesi nasıl istersen öyle bak ama lütfen büyük konuşma hayat çok değişik birşey yarın ne olacağını kimseler bilemez,tamam kendine söz vermişsin ama o öyle bi insan karşına çıkıverir ki bu kişi aklına bile belki gelmez...

O yüzden hereşyin ahyırlısı olsun demek daha sağlıklı...Umarım mutlu olur ve ileriki yaşamında üzülmezsin...
My_LiFe
Yüregine sağLık güzeLdi..
Ara
sı@marı@k cansuu
ck tatlı bir ask esintisi qbii.. harika dusuncelerr .. emeqine saqlıkk tskkrlr.. Smile
Ara
'Belinay'
my life ve sımarık cansu ben teşekkür ederim Smile
Ara
'Belinay'
teşekkür ederim creature tavsiyelerin için herşeyin hayırlısı olsun..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 12:47 PM