:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yinede Bir Dilek Diliyorum ...
Firari Fırtına
Yine de bir Dilek diliyorum...

?ehrimin mart?lar? ka??yor sessizce bir gece vakti ve ben bak??lar?na s???nd???m sabahlar?n hayaliyle yeniden tutunuyorum g?zlerine, gizleyerek hala i?imde ta??d???m ilk g?nk? heyecanlar?m?. Seni sevmeye, sana ba?lanmaya korkuyorum. Birbirimize yabanc?yken, birbirimizi hi? ilgilendirmiyorken ve belki de ikimizde a?k bozgunlar?m?zdan ka?arak ya?amak zorundayken, hangi e? y?re?in t?m bunlar?n ?st?ne s?nger ?ekece?ine inanabilirdik ki. Seni bilmem ama, hayat hep ters k??eye yat?rm??t? beni. Hayat ya?ad?klar?m? daha ya?ayamadan bitirmi?ti hi? fark?na varamadan.

Ya?ayamad???m a?klar?m?n ?st?ne bir k?rek toprak atacak ki?iyi arad???m sabahlardan birinde kar??ma ??k???ndan sonra, i?imde ki iblis'in ya?ad??? depremle sars?lmaya ba?lam??t?, kafeslere al???k olmayan ruhum. Hi?bir?eyi ?nceden kestirmeden ya?amaya ba?layan ben, yeniden ac?lar?m?n geri d?nece?ini hi? hissetmedim. Ya?an?la(maya)nlar?n yanl?? sonu?lar?n? kabullenmeyen ben, tekrar h?sran denizine a??lmamak i?in kalbinin fenerini ar?yorum zifiri gecelerde.

Konacak bir ?i?ek arayan yorgun bir kelebek gibi, ?aresiz aray??lar?m?n sonunda, yanl?? se?imlerden biri olaca??n? hissederek. ??imde ki hi?li?i a?arak eksilerle dolu ya?am?m?n en b?y?k eksisini karalayaca??m belki de.Okyanuslar gibi derin ve bir kardelen'in ya?am? kadar manal? bak??lar?n?n sihiriyle unutup ge?mi?imi, g?rmemezlikten gelmeye ba?layaca??m.Kavga edece?im kendimle,ta ki sen ay?rana kadar.

"Kader,beyaz ka??da s?tle yaz?lm?? yaz?;Elindeyse beyazdan,gel de s?y?r beyaz'?" diyen Necip Faz?l'a inat,k?rmak i?in kaderin bile?ini,yazamas?n.Yetsin art?k ?ektirdikleri...

Ya?an?lacak onca ?eyin arifesinde, gidenlerin ard?nda b?rakt?klar? ac?lar g?n gibi a?ikarken yalanc?ktan da olsa beni dinle ve gitme... Diliyorum her gece,ibadet eder gibi...?lk olarak sesimi duyman umuduyla, daha sonra ise Dileklerimi kabul etmen umuduyla ?fl?yorum kalbimde yanan ate?i,bir do?um g?n? pastas?n?n mumlar?n? ?fleyen k???k ?ocuk edas?yla...

Sonunda h?z?n olmas? u?runa...
Sadece senin u?runa...

Seni senden diliyorum...
Tam1_MaynaK
güselmiş ellerine sağlık !
Ara
Firari Fırtına
Sizde sağolun .....
tatlı_cadı
ewt güzelmiş..
ellerine sağlık..
Ara
Firari Fırtına
Teşekkür ederim .... İlginize ve yorumlarınıza ...
MorciveT
Çok duygusal bunlar yaf...

Nereden buluosun Fırtına...Big Grin

bunların deposu neredeSmile
Ara
Firari Fırtına
Depo bende ... Arşivimde 1000 lercesi var ...
ÇiLeK
Sonunda hüzün olması uğruna...
Sadece senin uğruna...

Seni senden diliyorum

ÇOK GÜZEL,EMEGİNE SAGLIK...
Ara
Firari Fırtına
Teşekkür ederim Çilek ....

Sevg ...
MasaL_perisi
Te?ek?rler F?rt?na...
Baya ge? oldu ama
Dilek diliyordum o aralar onun i?in g?rmedim yaz?y?...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ......kayan yıldızlara dilekler diliyorum sana dair..... eRCi 6 367 04-09-2022, Saat: 07:26 PM
Son Yorum: wildfang
  Yine de bir Dilek diliyorum... acemhe 0 233 06-25-2010, Saat: 11:08 PM
Son Yorum: acemhe
  Yinede Aşığım... Qetesh 2 443 03-08-2010, Saat: 10:48 AM
Son Yorum: Qetesh
  Biraz Eksik Biraz Fazlayım Yinede Burdayım _AL0n3_ 2 557 03-24-2009, Saat: 09:45 PM
Son Yorum: eRCi
  yinede korkmuyorum seni sevmekten ... balkesliii 1 301 02-19-2009, Saat: 09:29 PM
Son Yorum: ufuk_can

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 05:18 PM