:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahtekar DiLenci..
PesmisT GirL
Arjantinli ünlü golfçü Robert de Vincenzovirgs.gif yine bir turnuvayı kazanmışvirgs.gif ödülünü alıp kameralara poz vermiş ve kulüp binasına gidip oradan ayrılmak üzere hazırlanmıştı.

Bir süre sonra binadan çıkıp otoparktaki arabasına yürürken yanına bir kadın yaklaştı. Kadınvirgs.gif başarısını kutladıktan sonra ona çocuğunun çok hasta ve ölmek üzere olduğunu anlattı. Zavallı kadının hastane masraflarını ödemesi olanaksızdı.

Kadının anlattığı öykü de Vincenzoyu çok etkilemiştivirgs.gif hemen cebinden bir kalem çıkarttı ve turnuvadan kazandığı paranın bir miktarını yazdı çek defterine. Çeki kadının eline sıkıştırırken de ona; "Umarım bebeğinin iyi günleri için harcarsın" dedi.

Ertesi hafta kulüpte öğle yemeği yerkenvirgs.gif profesyonel golf derneğinin bir görevlisi yanına gelerek; "Otoparktaki görevli çocuklar geçen hafta turnuvayı kazandıktan sonra yanınıza bir kadının geldiğini ve onunla konuştuğunuzu söylediler bana" dedi. De Vincenzovirgs.gif evet anlamında başını salladı. "evet" dedi.

Görevlivirgs.gif "Size bir haberim var. O kadın bir sahtekardır. Üstelik hasta bir çocuğu da yok. Sizi fena halde kandırmış arkadaşım."De vincenzo; "Yani ortada ölümü bekleyen bir bebek yok mu?" Dedi. "Hayırvirgs.gif yok" dedi görevli. "İşte buvirgs.gif bu hafta duyduğum en iyi haber" dedivirgs.gif de Vincenzo.
Ara
blue_belial
ßenzerı bı olay Hz Omer e olur.

Yardıma ıhtıyacı oldugunu ve Allah rızası ıcın yardım ısteyen kısıye Hz Omer (r.a) yardım eder.

Bı zaman sonra bı arkadası o kısının sahtekar oldugunu ve Hz Omer ı kandırdıgını soyledıgınde Hz Omer de sevınır. ve der kı ; ßenı kandırsınlar, Yeter kı Allah ıle kandırsınlar... onemlı degıl. yıne olsa yıne yaparım.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:16 PM